Ekskluzywny prezent - brainstorming ;D

Zaczęty przez mayagaramond, 18 Maj 2011, 11:37:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ziuta

#75
Cytat: mayagaramond w 03 Paź 2011, 10:41:41
Chwila moment - ten prezent nie jest dla osob kupujacych nowe BMW 6 Coupé, tylko dla obecnych posiadaczy starego lub jeszcze starszego modelu BMW 6er Coupé.
Szampan serwowany jest zawsze, ale to jest juz sprawa dealera a nie moja.
Chyba muszę przeczytać wątek od początku  :blush: Sorry maya za zamieszanie.

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

cherry

Cytat: inkageo w 03 Paź 2011, 11:42:26Na mnie zrobił wrażenie bukiet kwiatów, jak pomagałam tacie wybrać auto Smiley Już czekał jak przyjechaliśmy po odbiór
Na stazach u marki samochodwej z czterema kolkami widzialm jak przygotowuja przekazanie samochodu klientom (jak ktos sie decydowal na odbior z fabryki), dokladny plan, kto kiedy odbiera samochody juz staly w tej kolejnosci, dla klientow byly kwiaty i obiad w restauracji (specjalnie stworzyli w tam bunynku)...na zyczenie zwiedzanie fabryki, nie wiem czy jeszcze jakies prezenty byly. Bardzo podobala mi sie ta organizacja... u BMW pewnie/napewno jest podobnie...prezent dla kilkentow posiadajacych juz samochod to mily gest ze strony firmy
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marcheewka

Cytat: iksa_nl w 03 Paź 2011, 10:40:11
no wlasnie chcialam napisac, ze jak pare lat temu odbieralismy nasza fabie to dostalismy szampana i te firmowe breloczki.

a my przy odbiorze forda dostaliśmy breloczek i parasol ;)
P.S
Parasol przydał sie na ślubie, jest ogromniasty.