Autor Wątek: Ekskluzywny prezent - brainstorming ;D  (Przeczytany 10210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Odp: Ekskluzywny prezent - brainstorming ;D
« Odpowiedź #50 dnia: 27 Maj 2011, 20:49:03 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Prezent jest dla obecnych klientow i jesli ktos ma 6 sprzed 2008 roku to nie da sie nic wgrac do nawigacji...
Tak, prezent musi byc uniwersalny, na razie zbieram pomysly.
czyli oni mają juz nawigację ?? nie chodzi o kupno nowej ale o wgranie mapy tylko tak ? myslalam ze chcecie im kupić nową nawigacje

Dodany tekst: 27 Maj 2011, 20:50:12
Na koncercie mogliby sie spotkać . Mozna zaprosic kogoś waznego z firmy ktory przy okazji cos powie o marce .
« Ostatnia zmiana: 27 Maj 2011, 20:50:12 wysłana przez maraxela »

mayagaramond

« Odpowiedź #51 dnia: 27 Maj 2011, 20:50:33 »
Mily fest pt. Jestes vipem i oczywiscie Maja kupic nowe coupe:D
Nie moge wam powiedziec, ile jest 6 w austrii...to tajne;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marax

« Odpowiedź #52 dnia: 27 Maj 2011, 20:50:54 »
Przejażdzka z jakimś znanym kierowca rajdowym na torze

cherry

« Odpowiedź #53 dnia: 02 Paź 2011, 17:44:01 »
maya, co w koncu wybraliscie w firmie jako prezent?
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

mayagaramond

« Odpowiedź #54 dnia: 02 Paź 2011, 20:35:58 »
maya, co w koncu wybraliscie w firmie jako prezent?
W koncu stanelo na eksluzywnym mini-przewodniku restauracyjnym po Austrii. Sa w nim zarowno kilkugwiazdkowe lokale jak i kilka "Insider-Tipps".

marax

« Odpowiedź #55 dnia: 02 Paź 2011, 20:37:28 »
W koncu stanelo na eksluzywnym mini-przewodniku restauracyjnym po Austrii. Sa w nim zarowno kilkugwiazdkowe lokale jak i kilka "Insider-Tipps".

to szalu nie ma

cherry

« Odpowiedź #56 dnia: 02 Paź 2011, 20:51:56 »
to szalu nie ma
nooo...tez sie czegos innego spodziewalam

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #57 dnia: 02 Paź 2011, 20:54:43 »
to szalu nie ma

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

mayagaramond

« Odpowiedź #58 dnia: 02 Paź 2011, 21:11:21 »
no coz, ogrnaiczenia budzetowe, polityka itp zawsza robia swoje.

Dodany tekst: 02 Paź 2011, 21:16:24
Ale sam przewodnik, jego szata graficzna, okladka itp robia swietne wrazenie.
« Ostatnia zmiana: 02 Paź 2011, 21:16:24 wysłana przez mayagaramond »

marcheewka

« Odpowiedź #59 dnia: 02 Paź 2011, 22:23:03 »
no coz, ogrnaiczenia budzetowe, polityka itp zawsza robia swoje.

Dodany tekst: 02 Paź 2011, 21:16:24
Ale sam przewodnik, jego szata graficzna, okladka itp robia swietne wrazenie.

łe, zaczęłąm czytać wątek i sie napaliłam....
na koniec moje wielkie rozczarowanie, mam nadzieje, że klientów nie.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #60 dnia: 02 Paź 2011, 23:10:52 »
na koniec moje wielkie rozczarowanie, mam nadzieje, że klientów nie.

klienci nie czytali watku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Poza tym chyba naprawda zadna z was nie wierzyla, ze zrealizuje lot helikopterem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #61 dnia: 03 Paź 2011, 09:17:01 »
he he he dziewczyny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a co - tani długopis z logo byłby lepszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #62 dnia: 03 Paź 2011, 09:19:25 »
ale tak sie najczesciej konczy w kwestii tych gadżetów .....

salsa

« Odpowiedź #63 dnia: 03 Paź 2011, 09:25:01 »
a to chyba miała byc jakas "zbiorówka" nie dla indywidualnego klienta...
no nie wiem ja to zrozumiałam tak,ze miały byc po rpostu miłe gadżety i tyle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #64 dnia: 03 Paź 2011, 09:25:51 »
Otoz, musze wymyslic ekskluzywny prezent dla posiadaczy BMW 6 Coupé. BMW 6 Coupé kosztuje srednio 80.000€

salsa to raczej nie masówka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ziuta

« Odpowiedź #65 dnia: 03 Paź 2011, 09:34:02 »
eee, nie! jak klient jest ważny i kluczowy, to daje mu się drogi prezent
U nas w urzędzie to jest koszulka i kubek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To jest exclusive, bo normalny klient dostaje folder i długopis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #66 dnia: 03 Paź 2011, 09:36:00 »
a to tych posiadaczy jest tylko sztuk jedna ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie wiedziałam,ze to az taki Exclusive  ma byc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj trzeba mu było dac drugie auto i po krzyku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 03 Paź 2011, 10:23:55 wysłana przez salsa »

mayagaramond

« Odpowiedź #67 dnia: 03 Paź 2011, 10:15:04 »
trzeba mu było dac drugie auto i po krzyku

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo promocja "kup dwa w cenie jednego" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Zakladajac ten watek powiedzialam, ze zbieram pomysly i nie bede ich komentowac (bo taka jest zasada brainstormingu).

Inwestowanie pieniedzy w b. drogie prezenty dla klientow nie zawsze jest sensowne, tzn. moze jest w Arabii Saudyjskiej albo w Rosji ale tutaj klient jakby dostal wysadzany brylantami breloczek to by pomyslal, ze upadlismy na glowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Moim faworytem byla "mapa luksusu", ale nie da sie jej zrealizowac z przyczyn technicznych. 

aja

« Odpowiedź #68 dnia: 03 Paź 2011, 10:30:37 »
to ja bym wolała skórzany organizer choć pewnie nie raz takowy klienci otrzymywali

mayagaramond

« Odpowiedź #69 dnia: 03 Paź 2011, 10:33:56 »
to ja bym wolała skórzany organizer choć pewnie nie raz takowy klienci otrzymywali

skorzany organizer mimo jego jakosci jest banalny, kazdy moze go dac kazdemu.

A ten przewodnik jest w limitowanym nakladzie, zostal stworzony specjalnie dla tej grupy klientow.

salsa

« Odpowiedź #70 dnia: 03 Paź 2011, 10:35:08 »
ja bym wolała przewdonik szczegolnie jak ujęte sa w nim opcje zroznicowane cenowo - zawsze jak jedziemy gdzies brakuje nam takiej mapy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ziuta

« Odpowiedź #71 dnia: 03 Paź 2011, 10:36:30 »
Mój O. odbierał ostatnio nowego VW Passata (służbowy), nie jest to wprawdzie BMW 6, ale kilkadziesiąt tysięcy euro kosztował, a O. dostał w prezencie... firmowy breloczek. O. powiedział, że liczył chociaż na jakieś skórzane etui na kluczyki czy fajny portfel i w sumie myślę sobie, że miał rację. Do takich drogich samochodów powinny być lepsze "gratisy" niż do zgrzewki coca-coli.
A u znajomego w salonie skody każdemu odbierającemu auto od jakiejś tam kwoty w górę serwowany jest szampan - też miło.

iksa_nl

« Odpowiedź #72 dnia: 03 Paź 2011, 10:40:11 »
no wlasnie chcialam napisac, ze jak pare lat temu odbieralismy nasza fabie to dostalismy szampana i te firmowe breloczki.

mayagaramond

« Odpowiedź #73 dnia: 03 Paź 2011, 10:41:41 »
Chwila moment - ten prezent nie jest dla osob kupujacych nowe BMW 6 Coupé, tylko dla obecnych posiadaczy starego lub jeszcze starszego modelu BMW 6er Coupé.

Szampan serwowany jest zawsze, ale to jest juz sprawa dealera a nie moja.

inkageo

« Odpowiedź #74 dnia: 03 Paź 2011, 10:42:26 »
Na mnie zrobił wrażenie bukiet kwiatów, jak pomagałam tacie wybrać auto Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Już czekał jak przyjechaliśmy po odbiór Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce