Ekskluzywny prezent - brainstorming ;D

Zaczęty przez mayagaramond, 18 Maj 2011, 11:37:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

#50
Cytat: mayagaramond w 27 Maj 2011, 20:48:06
Prezent jest dla obecnych klientow i jesli ktos ma 6 sprzed 2008 roku to nie da sie nic wgrac do nawigacji...
Tak, prezent musi byc uniwersalny, na razie zbieram pomysly.
czyli oni mają juz nawigację ?? nie chodzi o kupno nowej ale o wgranie mapy tylko tak ? myslalam ze chcecie im kupić nową nawigacje

Dodany tekst: 27 Maj 2011, 20:50:12

Na koncercie mogliby sie spotkać . Mozna zaprosic kogoś waznego z firmy ktory przy okazji cos powie o marce .

mayagaramond

Mily fest pt. Jestes vipem i oczywiscie Maja kupic nowe coupe:D
Nie moge wam powiedziec, ile jest 6 w austrii...to tajne;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marax

Przejażdzka z jakimś znanym kierowca rajdowym na torze

cherry

maya, co w koncu wybraliscie w firmie jako prezent?
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: cherry w 02 Paź 2011, 17:44:01
maya, co w koncu wybraliscie w firmie jako prezent?
W koncu stanelo na eksluzywnym mini-przewodniku restauracyjnym po Austrii. Sa w nim zarowno kilkugwiazdkowe lokale jak i kilka "Insider-Tipps".

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marax

Cytat: mayagaramond w 02 Paź 2011, 20:35:58
W koncu stanelo na eksluzywnym mini-przewodniku restauracyjnym po Austrii. Sa w nim zarowno kilkugwiazdkowe lokale jak i kilka "Insider-Tipps".


to szalu nie ma

cherry

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

#58
no coz, ogrnaiczenia budzetowe, polityka itp zawsza robia swoje.

Dodany tekst: 02 Paź 2011, 21:16:24

Ale sam przewodnik, jego szata graficzna, okladka itp robia swietne wrazenie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marcheewka

Cytat: mayagaramond w 02 Paź 2011, 21:11:21
no coz, ogrnaiczenia budzetowe, polityka itp zawsza robia swoje.

Dodany tekst: 02 Paź 2011, 21:16:24

Ale sam przewodnik, jego szata graficzna, okladka itp robia swietne wrazenie.

łe, zaczęłąm czytać wątek i sie napaliłam....
na koniec moje wielkie rozczarowanie, mam nadzieje, że klientów nie.

mayagaramond

Cytat: marcheewka w 02 Paź 2011, 23:23:03na koniec moje wielkie rozczarowanie, mam nadzieje, że klientów nie.

klienci nie czytali watku ;)

Poza tym chyba naprawda zadna z was nie wierzyla, ze zrealizuje lot helikopterem ;) lol lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

he he he dziewczyny :D :D :D a co - tani długopis z logo byłby lepszy :D :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

ale tak sie najczesciej konczy w kwestii tych gadżetów .....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

a to chyba miała byc jakas "zbiorówka" nie dla indywidualnego klienta...
no nie wiem ja to zrozumiałam tak,ze miały byc po rpostu miłe gadżety i tyle :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

Cytat: mayagaramond w 18 Maj 2011, 12:37:52Otoz, musze wymyslic ekskluzywny prezent dla posiadaczy BMW 6 Coupé. BMW 6 Coupé kosztuje srednio 80.000€


salsa to raczej nie masówka ;)

ziuta

Cytat: golinda w 03 Paź 2011, 09:22:17
eee, nie! jak klient jest ważny i kluczowy, to daje mu się drogi prezent
U nas w urzędzie to jest koszulka i kubek lol lol lol To jest exclusive, bo normalny klient dostaje folder i długopis :D

salsa

#66
a to tych posiadaczy jest tylko sztuk jedna ? :D :D nie wiedziałam,ze to az taki Exclusive  ma byc :D  :D trzeba mu było dac drugie auto i po krzyku :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: salsa w 03 Paź 2011, 10:36:00trzeba mu było dac drugie auto i po krzyku


lol lol lol albo promocja "kup dwa w cenie jednego" opluty opluty

Zakladajac ten watek powiedzialam, ze zbieram pomysly i nie bede ich komentowac (bo taka jest zasada brainstormingu).

Inwestowanie pieniedzy w b. drogie prezenty dla klientow nie zawsze jest sensowne, tzn. moze jest w Arabii Saudyjskiej albo w Rosji ale tutaj klient jakby dostal wysadzany brylantami breloczek to by pomyslal, ze upadlismy na glowe ;)

Moim faworytem byla "mapa luksusu", ale nie da sie jej zrealizowac z przyczyn technicznych. 

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

aja

to ja bym wolała skórzany organizer choć pewnie nie raz takowy klienci otrzymywali

mayagaramond

Cytat: aja w 03 Paź 2011, 11:30:37to ja bym wolała skórzany organizer choć pewnie nie raz takowy klienci otrzymywali

skorzany organizer mimo jego jakosci jest banalny, kazdy moze go dac kazdemu.

A ten przewodnik jest w limitowanym nakladzie, zostal stworzony specjalnie dla tej grupy klientow.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

ja bym wolała przewdonik szczegolnie jak ujęte sa w nim opcje zroznicowane cenowo - zawsze jak jedziemy gdzies brakuje nam takiej mapy ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ziuta

Cytat: aja w 03 Paź 2011, 10:30:37
to ja bym wolała skórzany organizer choć pewnie nie raz takowy klienci otrzymywali
Mój O. odbierał ostatnio nowego VW Passata (służbowy), nie jest to wprawdzie BMW 6, ale kilkadziesiąt tysięcy euro kosztował, a O. dostał w prezencie... firmowy breloczek. O. powiedział, że liczył chociaż na jakieś skórzane etui na kluczyki czy fajny portfel i w sumie myślę sobie, że miał rację. Do takich drogich samochodów powinny być lepsze "gratisy" niż do zgrzewki coca-coli.
A u znajomego w salonie skody każdemu odbierającemu auto od jakiejś tam kwoty w górę serwowany jest szampan - też miło.

iksa_nl

no wlasnie chcialam napisac, ze jak pare lat temu odbieralismy nasza fabie to dostalismy szampana i te firmowe breloczki.

mayagaramond

Chwila moment - ten prezent nie jest dla osob kupujacych nowe BMW 6 Coupé, tylko dla obecnych posiadaczy starego lub jeszcze starszego modelu BMW 6er Coupé.

Szampan serwowany jest zawsze, ale to jest juz sprawa dealera a nie moja.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Na mnie zrobił wrażenie bukiet kwiatów, jak pomagałam tacie wybrać auto :) Już czekał jak przyjechaliśmy po odbiór ;)
Imagine there is no hate