Ekskluzywny prezent - brainstorming ;D

Zaczęty przez mayagaramond, 18 Maj 2011, 11:37:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Chcialabym Was troche wykorzystac ;)

Otoz, musze wymyslic ekskluzywny prezent dla posiadaczy BMW 6 Coupé. BMW 6 Coupé kosztuje srednio 80.000€, oczywiscie w zaleznosci od wyposazenia, silnika itp. Potrzebny mi prezent dla kobiety i mezczyzny (dwa rozne) albo jeden nadajacy sie zarowno dla facetow jak i dla kobiet.

Wpisujcie wszystko (dlatego tez nie podaje tutaj zadnych ograniczen odnosnie ceny, rozmiaru itp. Moze tylko to – nie moze to byc nic zwiazanego z alkoholem) , co wam przyjdzie do glowy ;D 
A ja bede polewac ;D ;D


:thankyou: :thankyou:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia

#1
ja bym chciała zestaw rękawiczki skórzane, chustka/apaszka na głowę/parasol/torba piknikowa
ale to chyba mało excluziff ;)

Dodany tekst: 18 Maj 2011, 11:43:39

maya a z innej beczki, młoda dostała bransoletkę skorzaną bmw i bardzo ją lubi, macie jeszcze jakieś takie gażdzety?

szelma

Cytat: konwalia w 18 Maj 2011, 12:42:30rękawiczki skórzane

O, tak. Takie stylizowane na old schoolowe do prowadzenia samochodu.

konwalia

#3
Cytat: szelma w 18 Maj 2011, 11:44:21
O, tak. Takie stylizowane na old schoolowe do prowadzenia samochodu.
i do tego wiatr we włosach w komplecie :D

Dodany tekst: śro, 18 maj 2011, 10:48:35

a dla faceta limitowany smatphone kompatybilny z kompem bmw

albo jako bonus assistance szybka podwózka helikopterem :D

goga

rękawiczki samochodowe - super pomysł !!!

ekskluzywny brelok -specjalnie zaprojektowany dla tej linii
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

cumberland

dizajnerski kobiecy/męski gps z wgraną "mapą luksusu" ;) butiki, spa, wypaśne korty tenisowe, pola golfowe i do tego np. pobyt w takim spa albo karnet na pole golfowe do wyboru

mayagaramond

#6
P
Cytat: konwalia w 18 Maj 2011, 12:42:30macie jeszcze jakieś takie gażdzety?


mamy jest kolekcja BMW i MINI.

Dodany tekst: 18 Maj 2011, 12:07:48

Oczywiscie polewam ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

katgoli

maya moze jakies ekskluzywne filizanki z np. Meissner Porzellan


rilla

mayagaramond jak ostatnio ktoś znajomy kupował BMW to dostał jakieś gadżety, ale najlepszym prezentem był dormowe bilety lufhansy:)

aniak1211

Cytat: rilla w 18 Maj 2011, 13:31:44ale najlepszym prezentem był dormowe bilety lufhansy:)


O,bilet dobrych linii lotniczych w dowolne miejsce:)
Super:)

rubin04

Ja sroka jestem, wiec breloczek do kluczy wysadzany kamyczkami mógłby mi się spodobać..
Oczywisci enie chciałabym i nie nosila takiego by otwierac swoje Suzuki Baleno,
ale jakbym mialam BMW z najwyższej póki to chyba by nie wypadło mieć innego breloczka niż taki festyniarski :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cherry

mi sie podoba pomysl z rekawiczkami i breloczkiem.
Chcialam juz pisac dobre wina (ale alkohol odpada).

Moze jakas torba weekender na przyszle wyjazdy tym samochodem.

Moze cos z tej strony, ale nie wiem czy maja oferty exclusiv http://www.jollydays.de/
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

ja jestem na tak :D

brelok z kosztownymi krysztalami, rekawiczki oraz luksusowa torba podrozna to dobre rzeczy i ja chce ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

cherry

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 18 Maj 2011, 19:39:01a jestem na tak Cheesy

brelok z kosztownymi krysztalami, rekawiczki oraz luksusowa torba podrozna to dobre rzeczy i ja chce
mi by juz sam ten samochod wystarczyl bez rekawiczek, breloka i torby ;-)
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#14
okulary do prowadzenia jakies wypasione z logo . Tylko ze stylem to sie kazdemu nie dopasuje . Rekawiczki mi sie podobają

Dodany tekst: 18 Maj 2011, 19:12:20

zapach stworzony specjalnie do tego samochodu tez jest fajnym pomyslem

goga

a na breloczku koniecznie zdjęcie Mai tylko w obłoku tych specjalnych samochodowych zapachów :D
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

konwalia

kije do golfa, o chciałabym dostać i wydaje mi się, że się nadadzą

maya a nie masz jakiegoś 650i do rozdania za dobry pomysł??? chętnie przyjmę :D

justynaaaa2

mi się też podoba pomysł z brelokiem i zapachem :)
na pewno bym używała pod warunkiem że zapach nie przypominałby "new car"  :bad: :D
do tego bilet lufthansy i jestem happy, nie potrzebuję już takiego samochodu :D

natomiast nie rozumiem idei rękawiczek, ale widocznie za głupia jestem na taki samochód ;D

szelma

A ja myśle, ze to powinno być coś jednak związanego z samochodem. To auto za 80 tys euro - jeśli ktoś je kupuje, to stać go na bilety lotnicze albo nie ma czasu na wakacje. Poza tym takie jakieś to od czapy - tu samochod, tu bilety na samolot.

konwalia

#19
Cytat: szelma w 18 Maj 2011, 20:45:24Poza tym takie jakieś to od czapy - tu samochod, tu bilety na samolot.
jak to od czapy, ty sobie wyleć na wakacje/zakupy, a samochód w tym czasie trafi do rosji lol

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: justynaaaa2 w 18 Maj 2011, 20:36:01na pewno bym używała pod warunkiem że zapach nie przypominałby "new car"
widzisz, tu moze byc problem, bo ja uzywam tylko new car albo anti tabac, reszta to bleeeee :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magoo

podoba mi sie pomysł z rękawiczkami, torbą, parasolem itp,

albo roczny talon na paliwo :D ;)

Lwica

Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

nionczka

Ja mysle, ze to powinien byc jakis bardzo eksluzywny prezent, w sensie dostepnosci, a nie ceny. Bo ci ludzie kase maja i trudno pewnie im zaimponowac, zadowolic. Trzeba isc w innym kierunku. Sprawic, zeby poczuli sie jeszcze bardziej wyjatkowi. Dac cos, czym beda mogli sie pochwalic, wyroznic. Moze jakas grafika z limitowanej serii, numerowana specjalnie tylko dla nich?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login