Autor Wątek: Ciekawe artykuły niepolityczne  (Przeczytany 11753 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

• Gość
Ciekawe artykuły niepolityczne
« dnia: 13 Maj 2011, 11:22:15 »
Mamy wątek o polityce, a nie znalazłam takiego ogólnego. Więc niechaj będzie.

Na początek - list:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I odpowiedzi:

I muszę przyznać, że we mnie też ten list wywołał takie reakcje - i jeszcze bardziej cieszę się, że mój mąż kocha mój tyłek z cellulitem i w starych domowych dżinsach.

zuzia

Odp: Ciekawe artykuły niepolityczne
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Maj 2011, 11:26:44 »
szelma
ja bym za to chętnie tego faceta chciała zobaczyć. ciekawe jak to jest u niego.

szelma

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Maj 2011, 11:30:35 »
Też bym chciała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. I ciekawa jestem, jak on wygląda zaraz po wstaniu z łóżka - na pewno od razu jest w garniturze i pod krawatem, również w niedzielę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Maj 2011, 11:33:56 »
Ja mam mieszane uczucia.

Przede wszystkim częściowo się z nim zgadzam - no dobrze jest dbać o siebie i ładny, zdrowy wygląd u każdego zwiększa poczucie zadowolenia z siebie, nie uwierzę, że tak nie macie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Co mnie w tym art. wkurza, to to, że ktoś ZNOWU rości sobie prawo do oceny innych. Nic mnie tak nie wkurza, jak ocena innych, "bo jest gruby, chudy, głupi, mądry, mały, zbyt wysoki, ma cellulit, nie ma cellulitu, jest zbyt warszawski, zbyt szczeciński, zbyt krakowski, pochodzi z zagranicy, nie pochodzi z zagranicy, robi karierę, jest na zasiłku". Ciągle pieprzone szufladki, wymyślane - no właśnie, po co?

Bo ktoś uważa, że coś jest fajne, a coś nie. Bo jak masz nadwagę, to nie wychodź na plażę w kostiumie (cytat niedosłowy, Strefa).

A potem kompleksy, depresja, anoreksja, bulimia, samobójstwa. Wcale się nie dziwię. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

szelma

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Maj 2011, 11:35:44 »
no dobrze jest dbać o siebie i ładny, zdrowy wygląd u każdego zwiększa poczucie zadowolenia z siebie, nie uwierzę, że tak nie macie

Ja mam - staram się o siebie dbać. Ale chcę, żeby to wynikało z tego, że jest mi z tym dobrze, a nie z tego, że czuję, że mąż i świat tego ode mnie wymagają. I że muszę wstawać z łóżka w pełnym makijażu i w ogóle.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 13 Maj 2011, 11:35:44 »

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Maj 2011, 11:36:59 »
Ale chcę, żeby to wynikało z tego, że jest mi z tym dobrze, a nie z tego, że czuję, że mąż i świat tego ode mnie wymagają.

Otóż to!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Maj 2011, 11:37:12 wysłana przez Anupka »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Maj 2011, 11:41:16 »
A masz, a masz bavarią Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #7 dnia: 13 Maj 2011, 11:43:32 »
Ja mam - staram się o siebie dbać. Ale chcę, żeby to wynikało z tego, że jest mi z tym dobrze, a nie z tego, że czuję, że mąż i świat tego ode mnie wymagają. I że muszę wstawać z łóżka w pełnym makijażu i w ogóle.
o to chodzi.
dbanie o siebie - tak.
ale nie pod przymusem/presją, że jest tylko jeden właściwy model dbania o siebie.

poza tym są różne uwarunkowania co do figury, jedzenia, sportu etc.

szelma

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Maj 2011, 11:44:56 »
poza tym są różne uwarunkowania co do figury, jedzenia, sportu etc.

No właśnie. A ten tekst, że wystarczy silna wola, żeby panować nad apetytem, jest po prostu idiotyczny.

magoo

« Odpowiedź #9 dnia: 13 Maj 2011, 11:51:22 »
dobra, może jestem dziwna, ale nie bardzo wierzę, że kobieta która przez całe życie je malutkie porcje, tylko niektóre produkty, zero cukru, z alkoholu tylko czerwone wino może być szczęśliwa. Nawet za cenę super zgrabnego tyłka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A może to ja mam inne priorytety. Bo wg mnie skoro jedno życie mamy to wszystko (prawie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) jest dla ludzi. Jasne że w rozsądnych ilościach, ale jednka. I sorry, ale facet pisze, że po co wymyślne diety - dla mnie jego żona jest na permanentnej diecie i już.

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Maj 2011, 11:58:09 »
z alkoholu tylko czerwone wino może być szczęśliwa

no właśnie, bo choć czerwone wytrawne uwielbiam, to równą miłością dażę i mojito i krwawą marry, so.... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mignon

« Odpowiedź #11 dnia: 13 Maj 2011, 12:05:33 »
magoo, zgadzam się
też nie wierzę, że ktoś narzucający sobie takie rygory może być szczęśliwy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i dla mnie też ta kobieta jest na ciągłej diecie

wrobelek0403

« Odpowiedź #12 dnia: 13 Maj 2011, 13:15:29 »
zgadzam sie z Wami wszystkimi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dbam o siebie, bo to lubie, ale moje rozstepy i cellulit nie spedzają mi snu z powiek, a gdyby P to przeszkadzało to droge do drzwi zna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

prócz tego kocham gotowac i jesc i nie zamierzam sobie odmawiac przysmaków i słodyczy do konca zycia, tylko po to, zeby jakis debil poczuł sie lepiej na plazy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mysle tez, ze jesli ktokolwiek (niewazne facet czy baba) stosuje takie rygoryzmy w zyciu, to ma ze sobą jakis problem, ot co Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

goga

« Odpowiedź #13 dnia: 13 Maj 2011, 13:29:03 »
no ja właśnie do tgo sortu starszych się zaliczam

słodycze lubię, wino też, ruch niekoniecznie, czy mam cellulit czy nie - to mojemu mężu to zisa - bo pewnie nawet dobrze nie wie, co to znaczy

figurę mam jaka mam - pewnie, że chciałabym lepszą - ale nie będę sobie wszystkiego odmawiac

na ulicy jakoś ze wstrętem się nikt nie odwraca, na plaży też - więc w sumie chociaż bym chciała idealną figure - to dobrze jest jak jest i już !!!

no i staram się zdrowo odżywiac - a że nie zawze wychodzi - cóż - płakać nie będę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

sonja

« Odpowiedź #14 dnia: 13 Maj 2011, 17:47:28 »
Czytałam dziś ten list i dyskutowałyśmy o nim w pracy.
Dla mnie to wstrętny szowinista i tyran. A żelazna siła woli i odmawianie sobie przyjemności (jaką jest jedzenie!/picie alkoholu) nie jest normalnym życiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 13 Maj 2011, 17:47:28 »

suegro

« Odpowiedź #15 dnia: 13 Maj 2011, 22:00:19 »
A żelazna siła woli i odmawianie sobie przyjemności (jaką jest jedzenie!/picie alkoholu) nie jest normalnym życiem

Co kto lubi, nie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

sonja

« Odpowiedź #16 dnia: 13 Maj 2011, 22:56:42 »
suegro pozwolę sobie się nie zgodzić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #17 dnia: 13 Maj 2011, 22:58:54 »
suegro pozwolę sobie się nie zgodzić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No, a ja z Tobą. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #18 dnia: 13 Maj 2011, 22:59:38 »
suegro spox Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #19 dnia: 15 Maj 2011, 16:23:49 »
ale nie bardzo wierzę, że kobieta która przez całe życie je malutkie porcje, tylko niektóre produkty, zero cukru, z alkoholu tylko czerwone wino może być szczęśliwa.

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kiedys poszlam z kolega na obiad, zamowilam jakies mieso.
On "wreszcie dziewczyna, ktora odzywia sie nie tylko salata" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jesli ktos nie lubi alku czy slodyczy, spoko, wtedy tez sobie tego nie odmawia, tylko w ogole tego nie je. Ja sobie nie odmawiam sushi, po prostu nie ma na nie za ochoty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 15 Maj 2011, 16:24:53
dla mnie jego żona jest na permanentnej diecie i już.

i tym tez sie zgadzam. I po opisie naprawde zaliczylabym ja do grona frustratek...
« Ostatnia zmiana: 15 Maj 2011, 16:24:53 wysłana przez mayagaramond »
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

suegro

« Odpowiedź #20 dnia: 15 Maj 2011, 17:44:38 »
ja np. nie jestem szczęśliwa, kiedy nawpierdalam się bezsensu świństw (które dla innych są delicjami może...)
za to fajnie się czuję, kiedy jem zdrowo, ćwiczę i mam stan głowy mocno alkoholowy i nie tylko

Ja czuję się wspaniale i pełna energii jak ćwiczę i dobrze jem.
Chce mi się dużo więcej i czuję naprawdę wielką radość.

Dodany tekst: 15 Maj 2011, 17:46:22
I po opisie naprawde zaliczylabym ja do grona frustratek...

dlaczego?
« Ostatnia zmiana: 15 Maj 2011, 17:46:22 wysłana przez suegro »

mayagaramond

« Odpowiedź #21 dnia: 15 Maj 2011, 19:12:15 »
Miedzy cwicze i dobrze jem a opisem "ZADNYCH slodyczy, Zero cukru (...) b. male porcje, troche ziemniaczkow, kawaleczek miesa czy ryby" jest wg mnie olbrzymia roznica, mozna lubic alk mozna byc tez alkoholikiem;)
Ja ani nie jem smieci ani nie torturuje sie tak jak ta pani i po przejechaniu 30 km rowerem po gorach i kapieli w wodzie o temp. 14C uwielbiam wypic chlodne piwo albo zjesc hamburgera:D

doda

« Odpowiedź #22 dnia: 15 Maj 2011, 19:23:05 »
krytykowałyście tego faceta,
ale z tego tekstu nie wynika, czy on opisuje styl życia swojej żony, który ona sama sobie wybrała, czy też on od niej wymaga by tak żyła.

generalnie moim zdaniem co kto lubi. jak ktoś lubi narzucać sobie taki rygor (w sporcie, diecie, etc) i mu z tym dobrze, to chyba dobrze, nie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
gorzej jakby wymagać tego od innych, kawałeczek mięsa, zero cukru, troszkę ziemniaczka

magoo

« Odpowiedź #23 dnia: 15 Maj 2011, 19:33:39 »

gorzej jakby wymagać tego od innych, kawałeczek mięsa, zero cukru, troszkę ziemniaczka

tyle, że w ostatnim zdaniu tego listu facet stawia pytanie czy taki tryb życia jest zbyt trudny dla innych kobiet Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #24 dnia: 15 Maj 2011, 19:54:05 »
no tak, ale mając taki przykład w domu, świetnie wyglądającej kobiety, moze się zastanawiać, czemu inne nie chcą tak wyglądać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie wiem, gdybam sobie