łóżeczko turystyczne czy kojec

Zaczęty przez olgaaa1, 11 Maj 2011, 08:53:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Justynna

#25
Cytat: Kasia w 22 Kwi 2013, 21:07:41
Justa kupiłam najtańsze na Allegro za ca 100zl
Jak bajerow nie potrzebujesz to kryterium moze byc cena ;)
Ma moskitiere, otwieramy bok, jakaś kieszeń z boku, i torbę. No chyba taki najtańszy "standard"
to tak jak my. Proste, tanie i wygodne :)

jo_miekka

Na działkę to bym brała pewnie i tak wózek. Ale w sumie, jak już jest to łóżeczko, to też dobry pomysł.

justynaaaa2

jo_miekka no wózek też będzie brany, ale jakoś chyba bym się bała, żeby mi dziecko całą noc w wózku spało  ;)

jo_miekka

Aaa to na noc? No to jasne, że łóżeczko!

justynaaaa2

Cytat: jo_miekka w 22 Kwi 2013, 21:37:24
Aaa to na noc? No to jasne, że łóżeczko!

no na noc a jak :D
myślę, że trochę z niego pokorzystamy, pewnie co weekend będzie używane :)

salsa

ja teraz na gwałt kupuje i musze zdążyć przed weekendem
miałam miec od koleżanki ale się wycofała w ostatniej chwili
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

justynaaaa2

Cytat: mobka w 22 Kwi 2013, 21:23:51
Ja mam baby design z dwoma poziomami. I bez innych bajerow. Znaczy sie otwierany bok ma, ale jak wiadomo moje dziecko nie korzystalo z tego dobrodziejstwa. Moze nastepne bedzie ;)
fajne te baby design, chyba najładniejsze wzory mają ;) ale teraz mają tylko 2 modele, ten uboższy nie ma nic a ten bogatszy z 2 poziomami ma już wszystkie dodatkowe bajery i ponad 300 zł. kosztuje  :crazy:
w ogóle mało jest takich "pośrednich", albo nie mają nic dodatkowo albo mnóstwo gadżetów ;)

konwalia

Justa a łóżeczko koo di? Małe po złożeniu jedt

justynaaaa2

#33
konwalia aż tak bardzo na wielkości mi nie zależy, może być standardowe :)
szukam tak do 200 zł.
znalazłam takie, niby z bajerami, ale cenę ma przystępną, więc mogłoby być w sumie ;)
http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-comfort-3-kolory-i3170727278.html

jeszcze to mi się podoba (wzór :D) ale droższe no i uboższe, więc jak mogę mieć tańsze z bajerami to czemu nie ;D
http://www.mooby.pl/alexis-lozeczko-turystyczne-bb-600y0.html

marax

z doświadczenia najtansze bo produkt rzadko używany . Ja bym kupila uzywane . Większość znanych mi osob korzystała z takich rzeczy kilka razy .

justynaaaa2

marax no dla niektórych może rzadko, komuś może w ogóle nie być potrzebne wtedy faktycznie bez sensu kupować :)
ale tak jak pisałam wyżej zamierzam całe lato i wczesną jesień używać go co weekend, później na jakieś weekendowe wyjazdy zabierać, jak dziecko będzie trochę starsze to pewnie zostawać będzie u moich rodziców na noc, no musi gdzieś spać :)

marax

#36
Cytat: justynaaaa2 w 22 Kwi 2013, 22:39:34
marax no dla niektórych może rzadko, komuś może w ogóle nie być potrzebne wtedy faktycznie bez sensu kupować :)
ale tak jak pisałam wyżej zamierzam całe lato i wczesną jesień używać go co weekend, później na jakieś weekendowe wyjazdy zabierać, jak dziecko będzie trochę starsze to pewnie zostawać będzie u moich rodziców na noc, no musi gdzieś spać :)
zwróc uwagę na wielkość i wagę . Mi moje zajmowało sporo miejsca a jakość rozkładania pozostawiała sporo do zyczenia .

salsa

justa ja myslałam o tym tylko nie wiem czy ma dwa poziomy czy jeden
lekkie jest
http://allegro.pl/show_item.php?item=3171289052&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

u nas bedzie na pewno sporo uzywane bo my duzo jeździmy
wsrod moich znajomych łózeczko turystyczne bardzo wazny przedmiot :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

olgaaa1

Moja z łóżeczka korzystała i korzysta bardzo dużo. Ja mogę z czystym sumieniem polecić to http://www.tosia.pl/baby-design-simple_p560 . Te wszystkie bajery o ile wogole zostaną użyte, przydają się na góra 2_3 miesiące. Acha i radzę dokupić taki składany materacyk do łóżeczka, bo te turystyczne, mają tylko taką twardą matę

Kasia

#39
u nas łóżeczko było często używane ;)
bo i na działce i na wyjazdy, na urlop za granicę też wolałam nasze wziąć niż kłaść Michała w hotelowych wynalazkach lol jak dla lalek a nie dzieci ;)
mamy chyba tez firmy moolino, najtańsze ale się sprawdziło

nawet jeszcze je mamy, jedna z nielicznych rzeczy po Michale które zostawilismy :D

jo_miekka

#40
salsa jakbyście nie zdążyli przed weekendem, to możemy pożyczyć swoje. My potrzebujemy dopiero na 1.05.

errata

my mamy jakieś tańsze, moskitere miało w zestawie, plus to wejście odpinane, dla mnie ok. nie ma dwóch poziomów i mimo mojego kiepskiego wzrostu dawałam radę ;D

iksa_nl

Mamy uzywane po innym dziecku z rodziny, nasz dwulatek w nim nadal spi jak jedziemy do dziadka, srednio dwa razy na miesiac.
Jedyne co mnie denerwuje to to, ze bokow / poreczy nie mozna normalnie wyprac.
Poprzednia uzytkowniczka mocno slinila/ulewala i porecze troche pozostawiaja do zyczenia (zapach) albo ja jakas wrazliwa jestem ;)