Autor Wątek: łóżeczko turystyczne czy kojec  (Przeczytany 3967 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Justynna

Odp: łóżeczko turystyczne czy kojec
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Kwi 2013, 21:30:18 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Justa kupiłam najtańsze na Allegro za ca 100zl
Jak bajerow nie potrzebujesz to kryterium moze byc cena Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ma moskitiere, otwieramy bok, jakaś kieszeń z boku, i torbę. No chyba taki najtańszy "standard"
to tak jak my. Proste, tanie i wygodne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 22 Kwi 2013, 21:38:49 wysłana przez Justynna »

jo_miekka

« Odpowiedź #26 dnia: 22 Kwi 2013, 21:31:17 »
Na działkę to bym brała pewnie i tak wózek. Ale w sumie, jak już jest to łóżeczko, to też dobry pomysł.

justynaaaa2

« Odpowiedź #27 dnia: 22 Kwi 2013, 21:35:15 »
jo_miekka no wózek też będzie brany, ale jakoś chyba bym się bała, żeby mi dziecko całą noc w wózku spało  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 22 Kwi 2013, 21:35:15 »

jo_miekka

« Odpowiedź #28 dnia: 22 Kwi 2013, 21:37:24 »
Aaa to na noc? No to jasne, że łóżeczko!

justynaaaa2

« Odpowiedź #29 dnia: 22 Kwi 2013, 21:43:21 »
Aaa to na noc? No to jasne, że łóżeczko!

no na noc a jak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
myślę, że trochę z niego pokorzystamy, pewnie co weekend będzie używane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 22 Kwi 2013, 21:43:21 »

salsa

« Odpowiedź #30 dnia: 22 Kwi 2013, 21:46:59 »
ja teraz na gwałt kupuje i musze zdążyć przed weekendem
miałam miec od koleżanki ale się wycofała w ostatniej chwili
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #31 dnia: 22 Kwi 2013, 22:08:41 »
Ja mam baby design z dwoma poziomami. I bez innych bajerow. Znaczy sie otwierany bok ma, ale jak wiadomo moje dziecko nie korzystalo z tego dobrodziejstwa. Moze nastepne bedzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
fajne te baby design, chyba najładniejsze wzory mają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale teraz mają tylko 2 modele, ten uboższy nie ma nic a ten bogatszy z 2 poziomami ma już wszystkie dodatkowe bajery i ponad 300 zł. kosztuje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
w ogóle mało jest takich "pośrednich", albo nie mają nic dodatkowo albo mnóstwo gadżetów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #32 dnia: 22 Kwi 2013, 22:12:52 »
Justa a łóżeczko koo di? Małe po złożeniu jedt

justynaaaa2

« Odpowiedź #33 dnia: 22 Kwi 2013, 22:25:06 »
konwalia aż tak bardzo na wielkości mi nie zależy, może być standardowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
szukam tak do 200 zł.
znalazłam takie, niby z bajerami, ale cenę ma przystępną, więc mogłoby być w sumie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jeszcze to mi się podoba (wzór Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj) ale droższe no i uboższe, więc jak mogę mieć tańsze z bajerami to czemu nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 22 Kwi 2013, 22:28:10 wysłana przez justynaaaa2 »

marax

« Odpowiedź #34 dnia: 22 Kwi 2013, 22:28:33 »
z doświadczenia najtansze bo produkt rzadko używany . Ja bym kupila uzywane . Większość znanych mi osob korzystała z takich rzeczy kilka razy .

justynaaaa2

« Odpowiedź #35 dnia: 22 Kwi 2013, 22:39:34 »
marax no dla niektórych może rzadko, komuś może w ogóle nie być potrzebne wtedy faktycznie bez sensu kupować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale tak jak pisałam wyżej zamierzam całe lato i wczesną jesień używać go co weekend, później na jakieś weekendowe wyjazdy zabierać, jak dziecko będzie trochę starsze to pewnie zostawać będzie u moich rodziców na noc, no musi gdzieś spać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #36 dnia: 22 Kwi 2013, 22:42:17 »
marax no dla niektórych może rzadko, komuś może w ogóle nie być potrzebne wtedy faktycznie bez sensu kupować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale tak jak pisałam wyżej zamierzam całe lato i wczesną jesień używać go co weekend, później na jakieś weekendowe wyjazdy zabierać, jak dziecko będzie trochę starsze to pewnie zostawać będzie u moich rodziców na noc, no musi gdzieś spać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zwróc uwagę na wielkość i wagę . Mi moje zajmowało sporo miejsca a jakość rozkładania pozostawiała sporo do zyczenia .
« Ostatnia zmiana: 22 Kwi 2013, 22:44:05 wysłana przez marax »

salsa

« Odpowiedź #37 dnia: 22 Kwi 2013, 23:04:47 »
justa ja myslałam o tym tylko nie wiem czy ma dwa poziomy czy jeden
lekkie jest

u nas bedzie na pewno sporo uzywane bo my duzo jeździmy
wsrod moich znajomych łózeczko turystyczne bardzo wazny przedmiot Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

olgaaa1

« Odpowiedź #38 dnia: 23 Kwi 2013, 07:09:20 »
Moja z łóżeczka korzystała i korzysta bardzo dużo. Ja mogę z czystym sumieniem polecić to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj . Te wszystkie bajery o ile wogole zostaną użyte, przydają się na góra 2_3 miesiące. Acha i radzę dokupić taki składany materacyk do łóżeczka, bo te turystyczne, mają tylko taką twardą matę

Kasia

« Odpowiedź #39 dnia: 23 Kwi 2013, 09:03:39 »
u nas łóżeczko było często używane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bo i na działce i na wyjazdy, na urlop za granicę też wolałam nasze wziąć niż kłaść Michała w hotelowych wynalazkach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak dla lalek a nie dzieci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mamy chyba tez firmy moolino, najtańsze ale się sprawdziło

nawet jeszcze je mamy, jedna z nielicznych rzeczy po Michale które zostawilismy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 23 Kwi 2013, 09:03:53 wysłana przez Kasia »
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 23 Kwi 2013, 09:03:39 »

jo_miekka

« Odpowiedź #40 dnia: 23 Kwi 2013, 09:53:10 »
salsa jakbyście nie zdążyli przed weekendem, to możemy pożyczyć swoje. My potrzebujemy dopiero na 1.05.
« Ostatnia zmiana: 23 Kwi 2013, 09:53:26 wysłana przez jo_miekka »

errata

« Odpowiedź #41 dnia: 23 Kwi 2013, 12:49:42 »
my mamy jakieś tańsze, moskitere miało w zestawie, plus to wejście odpinane, dla mnie ok. nie ma dwóch poziomów i mimo mojego kiepskiego wzrostu dawałam radę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

iksa_nl

« Odpowiedź #42 dnia: 08 Maj 2013, 14:24:20 »
Mamy uzywane po innym dziecku z rodziny, nasz dwulatek w nim nadal spi jak jedziemy do dziadka, srednio dwa razy na miesiac.
Jedyne co mnie denerwuje to to, ze bokow / poreczy nie mozna normalnie wyprac.
Poprzednia uzytkowniczka mocno slinila/ulewala i porecze troche pozostawiaja do zyczenia (zapach) albo ja jakas wrazliwa jestem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cumberland

« Odpowiedź #43 dnia: 09 Maj 2013, 11:26:29 »
  :bra: :bra: :bra: może któraś ma kojec do sprzedania?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj