Ślub Elvelve (22.09.2007)

Zaczęty przez elve, 10 Paź 2007, 19:36:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

Cytat: "salsa"aniak1211,  kolorem troche nie pasował....

No pod kolor wlosow,ale bez szala lepiej.

Ale czy to o to chodzilo :?:  :?:  :?:

zwierzatko_mojej_mamy

aniak1211,  ee ja stawiam na cos innego ;D ale to poczekajmy na bohaterke zdjec ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

foszek

Ustawieni sa dobrze, ponoc mloda ma isc z lewejstrony mlodego.

elve

Brawo dla męża Salsy! Panna Młoda (generalnie Kobieta) chodzi po prawej stronie Pana Młodego (Mężczyzny). Ktoś mi kiedyś tłumaczył, że to żeby chronić ją przed samochodami potencjalnie najeżdżającymi na pobocze. Poza tym mój mąż twierdzi teraz, że dlatego to Mężczyzna powinien prowadzić samochód... bo Kobieta powinna być po prawej.
A tak serio to stanęłliśmy w przedsionku, spróbowaliśmy z prawej, potem z lewej i lewej bardziej pasowało.
Salsa, choćby dla tego zdjęcia warto było brać tam ślub.

Co do szala, kolor był wybrany celowo, sukienka ma złote zdobienia, moje włosy są miedziane (muszę to napisać: NIE FARBOWANE, no w końcu muszę być z czegoś dumna, nie?!). Bez szala/welonu/czegoś na plecy, czułabym się niestosownie.

Fryzura wyglądała dobrze z obu boków (tak nawet miało być), za to przód, pożal się Boże! Na zdjęciach z planeru jest lepiej.

sierpniowajulka

piękna PM. A do fryzury nie ma o co się przyczepić - naprawdę bardzo ładna. Tylko ten kolor szala niespecjalnie mi pasuje... ale to taki maleńki drobiazg, który najmniejszego na nic wpływu nie ma.  :)
Gratulacje! Zdradź, gdzie byliście w podróży i jak Wam tam było?  :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

Byliśmy na Krecie, w małej miejscowości, w niebyt popularnym turystycznie regionie. Pogoda prawdziwie letnia, ale idealna dla osoby o tak jasnej karnacji jak ja. Było fantastycznie! Wycieczki piesze, wspinaczka w wersji light i nurkowanie... Szkoda, że tylko tydzień.
Szal kupiłam w przeddzień ślubu, mierzyłam różne i w jaśniejszych wyglądałam mdło. Mam taki mdły typ urody :-D

tachogti

Samych slonecznych i cwierkacjacych dzionkow :D
Sliczne zdjecia  :) Jakby moje nieudane fryzury sie tak pieknie prezentowaly to bym byla bardzo szczesliwa kobieta  :-P
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

sierpniowajulka

CytujMam taki mdły typ urody :-D
nawet w żartach tak nie mów! masz zjawiskowy typ urody!  :-D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: "elvelve"Salsa, choćby dla tego zdjęcia warto było brać tam ślub.
:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)


julka

Cytat: "elvelve"Mam taki mdły typ urody

Dziewczyno, nie żartuj! Jesteś śliczna,  a włosy... myślę, że niejedna Ci ich zazdrości.
A w ogóle - to gratulacje, dużo uśmiechu życzę.  :)

sputnik_sweetheart

Gratulacje! Wszystkiego dobrego, zdjęcia bardzo mi się podobają a fryzurę mialaś zjawiskową! super!

brawurka

nic dodadać nic ująć pięknie po prostu

zuzia

fantastyczne zdjęcia. Kościół - przepiękny.
Gratulacje i wszystkiego dobrego.

siog

Gratulacje!

Elvelve slicznie wygladalas!!!!! masz piekna urode!