Ślub Elvelve (22.09.2007)

Zaczęty przez elve, 10 Paź 2007, 19:36:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

Wkrótce miną 3 tygodnie od naszego ślubu (w międzyczasie zaliczyliśmy podróż poślubną), więc piszę póki jeszcze coś pamiętam...
To był naprawdę DOBRY ślub, bez stresu, bez pośpiechu, za to obfitujący w uśmiechy i ... wpadki. Najpierw trwająca wieki wizyta u fryzjera zakończona niezbyt udaną fryzurą (ale ja już tego na zdjęciach nie widzę  :-P ), potem odbiór niezbyt udanego bukietu (ale kto by się przejmował, skoro w planach było rzucanie bukietem zaraz po ceremonii). Pogoda rekompensowała wszystko, od rana świeciło słońce, ćwierkały ptaki (skąd we wrześniu ptaki?, przecież nie gołębie?, rety ja naprawdę słyszałam ptaki!). Narzeczony, podówczas, przyjechał zbyt wcześnie i zsabotował mój plan olśnienia go, powalenia na kolana itp. moim wyglądem. Ale i tak był zachwycony... Za to jego niespodzianka, wynajęte auto (uwspółcześniona wersja dla garbusiarzy), udała się, nawet bardzo.
Ślub piękny, w wyjątkowym miejscu (kościół Piotra i Pawła w Krakowie), z prostą, ale bardzo osobistą liturgią. Podwójne TAK dla trenów, robią oszałamiające wrażenie (warto wcześniej poćwiczyć zawracanie z odpiętym trenem, ja się zaplątałam  :-D  ). Plus wpadka, ciekawe kto zauważy....?! No i byliśmy chyba atrakcją turystyczną, zgromadziliśmy spory tłumek przed kościołem (pewnie to nic szczególnego, ale dla mnie stroniącej od zdjęć – miłe).
Na własnym weselu (wbrew wcześniejszym oczekiwaniom) bawiłam się rewelacyjnie, do upadłego, do rana. Tylko nic nie zjadłam (a mam czego żałować) - dowód że chyba jednak się stresowałam.
Jestem zwolennikiem minimalnych, rozsądnych i bezstresowych przygotowań. Da się! I polecam dzień urlopu przed ślubem poświęcony nie przygotowaniom, a sobie...

inkageo

Gratuluję :) Wszystkiego dobrego :)
Imagine there is no hate

salsa

Cytat: "elvelve"Ślub piękny, w wyjątkowym miejscu (kościół Piotra i Pawła w Krakowie), z prostą, ale bardzo osobistą liturgią. Podwójne TAK dla trenów, robią oszałamiające wrażenie

tez mieliśmy w Piotrze i Pawle:) tez mieliśmy osobista liturgie bo własnego księdza:)  i tren rozłożony  na schodkach w czasie przysiegi:))))

jak przeczytałam to az mi własny slub przed oczami staną:))) nam ksiądz powiedział, żeby ryżu nie było bo sie ptaki zleca i oczywiście ryz był, ale czy ptaki to juz nie wiem:P

koniecznie poproszę fotki, chętnie obejrzę inny slub z mojego kosciołka:)))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

foszek

Gratulacje, wszystkie naj na nowejdrodze i czekamy na fotki

elizapj

CytujGratulacje, wszystkie naj na nowejdrodze i czekamy na fotki


wyjelas mi z ust...:)
wiec sie tylko dolaczam do zyczen i prosb o fotki:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

Dziękuję za życzenia. Załączyłam kilka zdjęć. Będę dodawała systematycznie, ale narazie mój komputer odmawia posłuszeństwa.
Salsa, ja też z sentymentem oglądam twoje zdjęcia. A i ryż był! Jako krakowianka z dziada pradziada i biolog w dodatku, życzę aby gołąbkom napęczniał ten ryż w brzuszkach

Kasia

gratulacje
fajne fotki

a pomysł rzucania bukietem pod kościołem REWELACJA :)

elve

Kasia, pomysł trochę "amerykański", ale podyktowany potrzebą, na weselu było MAŁO panienek

gioseppe

Życzę samych słonecznych dni!
gratulacje!
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

kamelia04.08.2007

wyglądaliście zjawiskowo, zdjęćia super, zwłaszcza to "przed nocą poślubną".
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

Kasia

Cytat: "elvelve"pomysł trochę "amerykański",

pomysł bardzo mi sie podobał :)
nie wiem czy go chamsko nie zerżnę :)

foszek

elvelve, jaki ty masz piekny miedziany kolor wloskow !!
Najbardziej podobala mi sie fotka w nocy przy aucie, przyciac ja tylko troszke.. niczym z magazynu jakiegos :-)

mary

Gratulacje!!
I najlepszego :)

elizapj

Cytat: "elvelve"Plus wpadka, ciekawe kto zauważy....?!
no to ja sie przygladalam i przygladalam..i nie wiem jaka...:)

odnosnie fryzury...mi sie Twoja b podobala! nawet uwazam ze Twoja fala wyszla dokladnie tak jak ja chcialam swoja..co prawda nie wiem czy masz swoje krecone czy nie..moja sa jak druty...i pewnie nigdy takiej jak Twoja fali sie u mnie nie da...Bardzo ladnie wygladalas, wiec czekam na reszte fotek:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Wszystkiego dobrego!!! Tez bardzo podoba mi sie Twoja fryzura i bardzo do Ciebie pasuje.

Zycze kolejnych slonecznych dni i cwierkajacych ptaszkow:-D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

eva_luna

gratulacje!!!fotki sliczne, bardzo ladnie wygladaliscie. Ja niestety wpadki rowniez sie nie dopatrzylam :-D  Zdradz, co to za szczegol.

Zazdroszcze braku stresu, ja na 2 dni przed jestem dosc mocno zestresowana:)

aniak1211

sWIETNE ZDJECIA.

cIEKAWA JESTEM TEJ WPADKI ;-)

GRATULACJE I WSZYSTKIEGO CUDOWNEGO W ZYCIU :!:  :!:  :!:

salsa

Cytat: "elvelve"Salsa, ja też z sentymentem oglądam twoje zdjęcia. A i ryż był! Jako krakowianka z dziada pradziada i biolog w dodatku, życzę aby gołąbkom napęczniał ten ryż w brzuszkach

o i za to Cie kocham:) precz z gołebiami!!

[ Dodano: 10-10-2007, 23:36 ]
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!
kotek,my tez mamy takie zdjecie:

http://picasaweb.google.com/ewalesko/NaszLub/photo?authkey=nm_I_To_A8U#5119790199175742834


http://picasaweb.google.com/ssalsa.loca/IzaIGrzegorz/photo#5088118861128281826


widziałas ?! :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

elvelve,  gratulacja - wygladalas bardzo pieknie i stylowo ;) super zdjecia te milosne, w cieniach ;)

a czyzby wpadka byla z szalem?? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

elvelve, a gdzie była imprezka???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

aniak1211

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"

a czyzby wpadka byla z szalem?? :>

Tez tak o tym szalu pomyslalam :-D

salsa

aniak1211,  kolorem troche nie pasował....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zwierzatko_mojej_mamy

salsa,  no co ty - kolor byl super - jak wlosy! i jak sie spasowal z sutanna! :D nie patrz pani na kolor ;D tam cos innego jest ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

no to mnie i mojemu mężowi nie pasuje juz tylko ustawienie pary, on powinien byc po drugiej stronie-ale stwierdzam,z e to moze byc po amerykańsko:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ewa.wie

Ech, salsa, musiałaś zauważyć :-/  A tak się cieszyłam, że będę pierwsza spostrzegawcza ;-) Myślę, że właśnie ustawienie pary młodej przy ołtarzu było wpadką :) Ewa pięknie wyglądałaś piękny makijaż i fryzura.