prezent dla rodziców z okazji 25 rocznicy slubu

Zaczęty przez marlen_ka, 09 Maj 2011, 11:57:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marlen_ka

Za 3 tygodnie moi rodzice robią imprezę z okazji srebrnego wesela i nie wiem, co moge im kupic.
Myslalam o zamówieniu ich portretu ze zdjecia, oni nie maja takiego portretu ze swojego slubu i myslalam, zeby im cos takiego zamówic. Ale P. mowi, ze moze lepiej zrobic cos z ich aktualnego zdjecia. Juz sama nie wiem....

Moze macie jakies pomysly, robilyscie rodzicom jakies fajne prezenty z takiej okazji??
bede wdzieczna za kazdy pomysl, chcialabym sie zmiescic w cenie tak do 500 zl.

emcia

Cytat: marlen_ka w 09 Maj 2011, 11:57:16
Za 3 tygodnie moi rodzice robią imprezę z okazji srebrnego wesela i nie wiem, co moge im kupic.
Myslalam o zamówieniu ich portretu ze zdjecia, oni nie maja takiego portretu ze swojego slubu i myslalam, zeby im cos takiego zamówic. Ale P. mowi, ze moze lepiej zrobic cos z ich aktualnego zdjecia. Juz sama nie wiem....

Moze macie jakies pomysly, robilyscie rodzicom jakies fajne prezenty z takiej okazji??
bede wdzieczna za kazdy pomysl, chcialabym sie zmiescic w cenie tak do 500 zl.

taki portret robilismy teściom
super wyszło
koszt z ramą i retuszem ok 150zł

marlen_ka

Cytat: emcia w 09 Maj 2011, 12:13:05
taki portret robilismy teściom
super wyszło
koszt z ramą i retuszem ok 150zł
ale taki z ich slubu czy aktualny?

zwierzatko_mojej_mamy

mozna i dwa ;D jaka technika chcecie ? :> moze admina wykorzystacie? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

emcia

Cytat: marlen_ka w 09 Maj 2011, 12:15:23
ale taki z ich slubu czy aktualny?
ze ślubnego pleneru nad morzem
jeszcze jedna ciotka wpadła na ten pomysł, na szzcęście inne zdjęcie

marlen_ka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 09 Maj 2011, 12:25:45
mozna i dwa ;D jaka technika chcecie ? :> moze admina wykorzystacie? :>
bardzo chetnie wykorzystamy :) no wlasnie szkopul w tym, ze kompletnie jakos nie mam koncepcji jaka technika chce i dlatego liczylam na pomoc.

justynaaaa2

ja nie pamiętam co wymyśliliśmy moim rodzicom na 25 rocznicę ale pamiętam że była impreza na działce i coś kombinowaliśmy z prezentem ale co to było... :hmm:
z prezentów które pamiętam to komplet filiżanek do espresso bo akurat nie mieli a oboje uwielbiają
w tym roku chcieliśmy im kupić komplet walizek ale właśnie wczoraj nas oświecili z wielką radością że właśnie zamówili  :crazy:

nie wiem czy twoi rodzice lubią jakieś wspólne wyjścia do knajp, do kina, teatru, wyjazd weekendowy - może jeśli lubią a nie mają okazji to właśnie coś takiego im zorganizować  :hmm:

zdjęcie/portret skoro nie mają też jest fajny :) może być jedno duże zdjęcie ślubne a do tego zrobić cały album/fotoksiążkę z ich wspólnych zdjęć :)

claridad

#7
marlen_ka
a może coś takiego?


Dodany tekst: 10 Maj 2011, 15:27:20

są i zdjęcia i miejsce na zapiski, na indywidualne życzenia itd.

aja

clari bardzo ładny album retro
mogę taki u Cibie zmówić ????

claridad

Cytat: aja w 10 Maj 2011, 17:53:58
clari bardzo ładny album retro
mogę taki u Cibie zmówić ????
Aja możesz :D Właśnie czekam na dostawę swojej własnej bindownicy więc już nie będzie stresu gdzie to zbindować żeby nikt albumu nie uszkodził :)
Twoje patery są prawie gotowe ale jedna mi nie wyszła i musiałam jeszcze raz zamawiać dlatego tak długo się schodzi (wzór nie wypalił się ładnie i porobiły się brzydkie grudki)

marlen_ka

claridad album piekny, ale moi rodzice juz maja taki wielki i bez sensu drugi robic
i tak troche podpytywalam mame i ona powiedziala mi, ze nie chce NICZEGO co kojarzy sie z kuchnia ;) i tak sie zastanawiam nad jakas wypasiona posciela moze? nie wiem, zwierzak ma mi pomoc ogarnac sie z portretem, moze bede miala problem z glowy :)

juz sama nie wiem

zuzia

marlen_ka
ja bym raczej szukała czegoś w stylu wyjścia do kina czy teatru. tak dla nich.

claridad

Cytat: zuzia w 11 Maj 2011, 12:32:51
marlen_ka
ja bym raczej szukała czegoś w stylu wyjścia do kina czy teatru. tak dla nich.
albo np. jakiś może wyjazd o hotelu? weekend w spa? Np. romantyczny w wersji że dla dwojga zakochanych? Na grouponie są takie oferty ciekawe. Chyba, że nie chcą nigdzie wyjeżdżać tudziez nie lubią :hmm:

Chermelle

Cytat: claridad w 11 Maj 2011, 12:36:04
albo np. jakiś może wyjazd o hotelu? weekend w spa? Np. romantyczny w wersji że dla dwojga zakochanych? Na grouponie są takie oferty ciekawe. Chyba, że nie chcą nigdzie wyjeżdżać tudziez nie lubią :hmm:

tez o czyms takim myślałam - coś tylko dla nich, choćby romantyczna kolacja we dwoje w jakiejś fajnej restauracji

na którąc tam rocznice moi teściowie dostali zaproszenie takie i byli bardzo zadowolenie ze tylko we dwoje mogli wyjść - no taka randka ;) na ktora nie mieli czasu odkąd sie dziedzi urodziły = czyli wieki ;)

goga

moim tesciom zafundowaliśmy weekend w spa - wrócili zachwyceni
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

siog

Marlenka masz rodzenstwo?

Dodany tekst: 12 Maj 2011, 16:45:40

jezeli tak, to zrobcie zrzutke i zafundujcie rodzicom wyjazd do hotelu z kolacja lub spa. Albo nawet na kolacje do jakiejs fajnej restauracji. cos co mogliby wykorzystac tylko dla siebie

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marlen_ka

az mi glupio, ze tak zaniedbuje mój watek, ale ostatnio jestem taka zakrecona, ze nie moge sie z niczm ogarnac.
dzieki za pomysly :beer:
macie racje z tym wyjazdem, moi rodzice teraz nie maja szans na dluzszy wyjazd, bo nie moga wziac oboje na raz wolnego, ale wolny weekend na pewno dadza rade wygospodarowac. teraz musze tylko poszukac jakiejs fajnej oferty weekendowej :)

goga

marlen_ka a dokąd mają blisko ? w sensie fajnego miejsca ? bo ja moich wysłałam do Kołobrzegu - mieli tam specjalny pakiet "rocznica ślubu" - myślę że wiele spa ma coś takiego

tylko że to kosztowało ok 1400 - więc może faktycznie jak juz to się złożyć ?
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

zwierzatko_mojej_mamy

no dzieki moje drogie lol lol juz se poportretowalam lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

goga

ojtam ojtam ;)

będzie jako inspiracja dla innych :)

a może Marlenka sie skusi :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

justynaaaa2

marlen_ka macie akurat świetne położenie bo Mazury blisko a to zagłębie różnych fajnych ofert hoteli ze spa :) na gruponie szukaj :D

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: goga w 13 Maj 2011, 11:55:05ojtam ojtam wink

będzie jako inspiracja dla innych Smiley
za inspiracje nikt nie placi lol lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

zwierzatko_mojej_mamy

no i slusznie :D bo jeszcze zeby zamiennie  clari se zarobila za album to super ;D ja sie zgadzam ;D ale jakies obce spa kurna? :D

marlenka - Ty si w ogole tym nie przejmuj co ja tu pisze ;D tak sie irytuje bez sensu, co wynika w glownej mierze z tego, ze nadal nie wiem co chce robic "jak dorosne" lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl