Okulary przeciwsłoneczne

Zaczęty przez konwalia, 07 Maj 2011, 12:11:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mignon

trochę nie rozumiem całej dyskusji ;) bo przecież można mieć i dobre, i tańsze ;) moje same oprawki są no name, ale szkła dobre z filtrami, kupowane u optyka, bo również mam hopla na punkcie swoich oczu :)
tylko je cholera gdzieś położyłam i nie pamiętam gdzie  :zly:

didi_loczek

Ja mam 2 pary:

Esprit za ok. 30 euro (tu je widać na zdjęciu)
https://picasaweb.google.com/102323388232598102863/Strefa#5523843015142499026

i okulary Oakley (150 euro), kupowałam je w 2006 i nie ma zdjęć w necie.

abkasia

to ja jeszcze dorzuce swoje 3 grosze :D
nigdy nie potrzebowalam okularow, nie nosilam i jak maz mnei namawial, zebym kupial cos porzadnego to pukalam sie w glowe....

az pewnego razu poszlam z mezem i siostra do optyka po cos tam i tam byly poprzeceniane o 50 % okulary....
no to sobie mysle pomierze...
i jedne spodobaly mi sie strasznie.....
tak strasznie, ze mysle, dobra, kupiue i sprobuje....
i sie zakochalam....
ze wzgledu na wyglad, ich niezniszczalnosc( wiadomo, ze szkal sie z czasem rysuja, ale mozna je wymienic za 90 zl ) i za to, ze moge w nich spedzic pol dnia i NIE BOLA MNIE W NICH OCZY!!
we wszystkich poprzednich niefirmowch okularach wytrzymywalam 10 min i potem tak mnei oczy bolaly, ze musialam zdjec natychmiast.... ;D


konwalia

jeny jaką burzę wywołałam  :padam:

ja dotychczas miałam no name, pożyczałam polaryzacyjne P.-ale do auta bo sportowe ;) i jedne robione u optyka z korektą

teraz za lepszymi niż za 20zł przemawia fakt, że może bym je szanowała i jak mi się wada zmieni, to soczewki zmienię tylko
takich za pół pensji nie kupię :D
no zobaczymy, na razie umówiłam się na dobranie soczewek, bo podchodziłam z 8 lat temu, jak się sprawdzą, to szukam okularów
jak nie to pewnie zamówię nowe z korektą

dzięki za opinie :)

justynaaaa2

ja też kiedyś miewałam okulary za 20 zł. ze stoiska ze straganu ;) nosiłam je od wielkiego dzwonu bo były niewygodne, bolały mnie oczy, chociaż problemów ze wzrokiem nie mam
jako, że ze 3 lata temu moja mama kupiła sobie nowe to oddała mi swoje stare RB i od tamtej pory powiedziałam sobie "nigdy więcej okularów ze straganu" ;)
3 lata temu nie miałam pojęcia co to RB, ale te okulary pokochałam wielką miłością bo w końcu były wygodne i oczy mnie nie bolały :) dopiero po roku mama mnie uświadomiła co to RB :D
teraz mają już z 5 lat i jedną maluteńką ryskę która w niczym nie przeszkadza :)
drugie też mam od optyka, kupione za 60 zł. bo była zimą przecena 50% więc nabyłam :D

nie namawiam nikogo ale ja widzę dużą różnicę w użytkowaniu i jako że okularów nie niszczę, nie gubię to nie uważam żeby wydanie większej kwoty niż 20 zł. było wielkim wyrzeczeniem na 5 lat albo i więcej :)

ziuta

A ja w ogóle nie przywiązuję wagi do okularów i w ogóle nie czuję potrzeby ich noszenia... Słońce mi zupełnie nie przeszkadza, bardziej przeszkadza mi zdejmowanie i zakładanie okularów przy wchodzeniu do pomieszczeń. Jak już zdejmę wchodząc to potem wychodząc zapominam założyć :hmm: No po prostu nie czuję potrzeby.
3 lata temu jak byliśmy na Sycylii mąż kupił mi aviatory RB, bo miał już dość moich poprzednich okularów (za 89 zł z promodu :D). I śliczne są, nie powiem, i pasują mi do twarzy i w ogóle. Ale dalej nie czuję potrzeby ich używania. Noszę głównie, żeby mężowi zrobić przyjemność, czasem sam się zresztą dopomina czemu nie noszę. I nie czuję żadnej różnicy jeśli chodzi o wygodę między takimi za kilkadziesiąt złotych i RB.
No ignorantka okularowa ze mnie...

rudasekawf

Cytat: ziuta w 11 Maj 2011, 10:12:39No ignorantka okularowa ze mnie...
Bardzo podobne u mnie :)

W tym roku postanowiliśmy z mężem zainwestować. Stwierdziliśmy, że jadąc do Egiptu należy kupić dobre okulary z filtrami (tyle, że kupię w jakimś sklepie sportowym).


wis

Ja mam Abkasiowe Ray Bany tylko czarne. Marzyłam o RB odkąd pochodziłam trochę w okularach mojej siostry.
Upolowałam promocję i bardzo się cieszę, jestem krótkowidzem, mam bardzo wrażliwe oczy - na słońce, wiatr, mróz więc okulary to dla mnie konieczność bo korekcyjne noszę jak muszę (na co dzień soczewki).
Mam jeszcze jakieś Oscar de la Renta kupione w TK Max za 60zł rok temu i też są fajne.

abkasia

wis :highfive: :highfive: :highfive: :highfive:
abkasiowe :D
jak to pieknie brzmi... :)

ja tez mialam czarne, ale zlodziejka ela mi  ukradla :headbang: :headbang:

wrobelek0403

abkasia nie odzyskałas tych okularów??? o kurde, ja bym suke zasiekła na miejscu walkiem walkiem
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

konwalia

ja kupiłam takie w końcu i jestem w nich zakochana :D

cherry

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

Cytat: konwalia w 10 Cze 2011, 18:01:24
ja kupiłam takie w końcu i jestem w nich zakochana :D

super :) pokażesz się w nich?

konwalia

Cytat: feeling.good w 10 Cze 2011, 19:38:37
super :) pokażesz się w nich?

jutro jak się farbnę, bo mam już odrost

feeling.good


errata

gdzie Wy kupujecie te ray-bany?

konwalia

errata ja kupiłam na twojesoczewki w promocji (dostałam 2 opakowania soczewek i mam u nich rabat 10%)

feeling zanim dotrę dziś po farbę, to pewnie potem się nie ubiorę już, więc z odrostem i spuchnięta ja

ps. to model okreslany jako Jakie O., ale mi do niej daleko ;)

feeling.good

no super :)

ostatnio, jak wyrabiałam przeciwsłoneczne korekcyjne, to się dowiadywałam, czy by mi nie mogli szkieł w moje oprawki ray-bana wstawić, ale niestety się nie da :(

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

konwalia

salsa czyli te same :D sprawdziłam

errata

konwalia no pięknie wyglądasz :)

konwalia


salsa

Konwalia to na Tobie wygladaja inaczej niz na mnie
(zgapiłaś papugo :D :D :D )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)