Okulary przeciwsłoneczne

Zaczęty przez konwalia, 07 Maj 2011, 12:11:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ziuta

Cytat: salsa w 27 Mar 2012, 11:46:09
o kurcze to czemu nie mowiłas przeciez bym ci dała zmierzyc :)
no to musisz przyjechac znowu do krakowa, nie ma bata :)
no nie mówiłam, bo zapomniałam... :zly:  :stupid:

Kata

Cytat: ziuta w 27 Mar 2012, 11:50:32
no nie mówiłam, bo zapomniałam... :zly:  :stupid:

To teraz masz kolejny powód żeby przyjechać do Krakowa :) Ba jak dobrze pójdzie to można z tego zrobić pretekst do zlotu :D
Pozdrawiam

Kata

ziuta

Cytat: Kata w 27 Mar 2012, 12:25:01
To teraz masz kolejny powód żeby przyjechać do Krakowa :) Ba jak dobrze pójdzie to można z tego zrobić pretekst do zlotu :D
ale to trzeba się sprężać, bo okulary potrzebuję na wczasy w maju :D :D

Kata

Cytat: ziuta w 27 Mar 2012, 13:04:09
ale to trzeba się sprężać, bo okulary potrzebuję na wczasy w maju :D :D

To mamy cały kwiecień na zorganizowanie spotkania :D
Pozdrawiam

Kata

salsa

no to wpadnij w kwietniu :) zapraszam
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ziuta

dziękuję gościnnym krakowiankom bighug
jak nie znajdę nic bliżej, a parcie na ten model nie osłabnie, to się zgłoszę :)

aniak1211

Cytat: szelma w 27 Mar 2012, 11:22:04
W sobotę przejdę się do optyka u nas i pomierzę sobie. Tylko że mnie zawsze jest głupio tak mierzyć i nic nie kupić ;). Dlatego wolę od razu online ;).
I ja nie lubie pomierzyc i wyjsc:D
No ale jak nie pasuje to nie kupie;) :D

suegro

Cytat: mayagaramond w 27 Mar 2012, 11:34:23No i chyba musze sobie zrobic takie ze szklami korekcyjnymi, tylko juz mi sie w glowie kreci na mysl o kosztach.

I ja o tym myślę.
Ale boję się, że zgubię lub połamię, bo mi się to często zdarza.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Kupiłam w koncu, po tygodniach deliberacji, Ray Bany Jackie Ohh I :). Fajowe są :). I faktycznie dobrze, ze przymierzylam, bo mieli tez Jackie II, ale w czarnych szklach zle wyglądałam.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


feeling.good

szelma, fajne :) Ja mam czarne
i uwaga bo ray bany uzależniają ;) Ja ostatnio nabyłam te: http://www.ray-ban.com/usa/sunglasses/rb2140/901

yoy

kurczę, nigdy nie miałam takich wypasionych okularów :D ładne są! chyba muszę zanabyć :)


inkageo

Szelma piękne!
Ale mnie nie uzależniły :D No mam te jedne, ale wkurza mnie, że mają taki wielki pokrowiec, bez pokrowca nie chcę ich nosić, bo co to będzie jak się zniszczą? A do małej torebki się nie mieści ;) Nie chcą mi się france nad czołem trzymać, jak wejdę do budynku i muszę je zdjąć to dupa.. Jakoś w sklepie tego nie sprawdziłam. W efekcie kupiłam sobie już w tym miesiącu jedne za 20 zł w cubusie, a drugie za 50 zł w stradivariusie i jestem szczęśliwa, mogę nimi rzucać, siadać na nich, wrzucać do torebki bez etui :D No szaleństwo :D
Imagine there is no hate

marcheewka

chyba żartujecie, okulary za 150 dolców????
Widząc na ile wystarczają mi okulary - nigdy!!

konwalia

Cytat: marcheewka w 06 Maj 2012, 00:03:30
chyba żartujecie, okulary za 150 dolców????
Widząc na ile wystarczają mi okulary - nigdy!!
marchewka juz tu była na ten temat dyskusja ;)
ja swoje rb kocham i dbam o nie baaardzo, jak o mało co lol

aniak1211

Podobaja mi sie rb
jak bedzie mnie kiedys stac to sobie kupie:)
Teraz nie posiadam takiej kasy na okulary.

szelma

Cytat: inkageo w 06 Maj 2012, 00:09:21wkurza mnie, że mają taki wielki pokrowiec

Te mają mały - moje biedne ukradzione poprzednie okulary miały większy. No ale ja mam zawsze wielką torbę tak czy siak :D.

Zrobiłam fotę, ale wyglądam okrutnie, więc inną razą wrzucę zdjęcie.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

marcheewka

Hmmm, poczytałam wczoraj o okularach z filtrami i nabyłam dzisiaj w TKMax okulary Oscar de la Renta za 69 zł ( przecenione z 380), dobre będą?? Było sporo różnych, ale ja nie znam się na firmach, jakie są dobre. Podobały mi się jeszcze Missoni (przecenione z 580:-) )
A może iść do optyka?? Mam w domu polaroidy kupione u optyka, ale są dla mnie za ciemne, 4 tylko na egipskie słonce ( i na takie zostały kupione)

Męża namówiłam na okulary  carrera z filtrem i polaryzacją

konwalia

oscary są ok, zreszta każde renomowanej firmy będa miały filtr

co do polaroidów, to niekoniecznie za ciemne, nie każdemu odpowiada efekt polaryzacji

Symmma

#147
Na pewno fajne są okulary ray ban. Wiadomo, że wyda się kilka stówek na nie ale moim zdaniem warto. Ta marka robi naprawdę porządne oprawki a poza tym ray bany w zasadzie każdemu pasują. Nie wiem jak oni to robią ale ich oprawki naprawdę są tak uniwersalne, ze niezależnie od kształtu twarzy - każdy w nich wygląda naprawdę dobrze. Korekcyjne tak samo robią ray bany.

zuzia

Cytat: Symmma w 04 Mar 2019, 00:51:34
Na pewno fajne są okulary ray ban. Wiadomo, że wyda się kilka stówek na nie ale moim zdaniem warto. Ta marka robi naprawdę porządne oprawki a poza tym ray bany w zasadzie każdemu pasują. Nie wiem jak oni to robią ale ich oprawki naprawdę są tak uniwersalne, ze niezależnie od kształtu twarzy - każdy w nich wygląda naprawdę dobrze. Korekcyjne tak samo robią ray bany. Tutaj https://www.twojesoczewki.com/blog/bezplatne-badanie-wzroku/ mozecie zapisać się na darmowe badanie wzroku.
to już któraś twoja reklama tego portalu. a badanie wcale nie jest darmowe bo trzeba u nich zamówić okulary. czyli tak jak wszędzie, żadna rewelacja.

golinda

Takie sobie zanakupiłam!