Autor Wątek: buty, buty, wszedzie buty ;)  (Przeczytany 250901 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siog

Odp: buty, buty, wszedzie buty ;)
« Odpowiedź #50 dnia: 05 Maj 2011, 16:51:45 »
powiem wam ze ja clarksy ogolnie nie lubie za wzornictwo. Ale czasem maja super buty. No i sa to najwygodniejsze buty jednak!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #51 dnia: 05 Maj 2011, 18:10:24 »
koturny też mogą być na maksa niewygodne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mierzyłam ostatnio w aldo (dla jaj) sandały na takich wysokich koturnach to nawet kroka nie mogłam zrobić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

salsa

« Odpowiedź #52 dnia: 05 Maj 2011, 18:17:54 »
ja sie do koturn (takich pod całym butem) nie moge przekonać.... mierze to ciągle w sklepach ale jakos mi sie to nie podoba.... a juz na korku nie podoba mi się podwójnie.....
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #53 dnia: 05 Maj 2011, 18:21:50 »
mi też nie podobają się, ale zgodne jesteśmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #54 dnia: 05 Maj 2011, 18:26:31 »
mi też nie podobają się, ale zgodne jesteśmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 05 Maj 2011, 18:26:31 »

konwalia

« Odpowiedź #55 dnia: 06 Maj 2011, 09:50:46 »
koturny mogą być niewygodne-ja mam jedne z zary  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzu, a ty kupiłaś tamte kasiaste baleriny??

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #56 dnia: 06 Maj 2011, 11:28:49 »
jeszcze nie dotarlam do galerii Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w sobote bede, zobacze, czy dalej po mnie chodza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

magdarynka

« Odpowiedź #57 dnia: 06 Maj 2011, 16:03:15 »
Ja w ubieglym sezonie wywalilam sandaly na koturnach,  zero wyczucia trendow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 06 Maj 2011, 16:04:28 wysłana przez magdarynka »

mayagaramond

« Odpowiedź #58 dnia: 07 Maj 2011, 11:15:22 »
W koturnach mozna sie zabic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magoo

« Odpowiedź #59 dnia: 07 Maj 2011, 11:30:57 »
a ja sobie właśnie kupiłam buty na koturnach, stwierdziłam że na lato będą akurat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
juz nawet jestem po pierwszym treningu

wrobelek0403

« Odpowiedź #60 dnia: 07 Maj 2011, 15:11:05 »
w ogole nie powinnam tu wchodzic, bo mam do kupienia meble, a nie buty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a przydałyby sie fuksjowe szpilki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

wrobelek0403

« Odpowiedź #61 dnia: 07 Maj 2011, 16:01:23 »
golinda nie kopie sie lezacego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #62 dnia: 07 Maj 2011, 22:21:25 »
golinda pierwsze fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

hehehe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #63 dnia: 08 Maj 2011, 00:05:35 »
ja dzis  byłam w nine west kazarze i venezi
wszedzie znalazłam po dwie pary do kupienia-natychmiast-bo-TAK

żle ze mną (uciekłam ze sklepu,  nie kupiłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

damka

« Odpowiedź #64 dnia: 08 Maj 2011, 09:25:32 »
nine west to moja ulubiona marka, jak policzę to mam chyba 7 par.

Żałuje bo części modeli jeszcze w polskich sklepach nie ma...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 08 Maj 2011, 09:25:32 »

aniak1211

« Odpowiedź #65 dnia: 08 Maj 2011, 11:15:36 »
hehehe LOL LOL

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
skąd ja to znam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

claridad

« Odpowiedź #66 dnia: 08 Maj 2011, 12:49:04 »
jeżu jak ja bym chciała umieć dobierać obuw! w ogóle się na tym nie znam i zawsze kupuję balerinki bo mi się wydaje, że to najbezpieczniejsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zawsze coś, zawsze coś...

mayagaramond

« Odpowiedź #67 dnia: 08 Maj 2011, 17:40:28 »
hm, ogolnie kupowanie butow troche mnie nudzi;) moze powinnam isc do lekarza?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Als musze kupic sobie szpilki do tanca na wyjazd, jednak cala noc Salsa i Co na 10 cm obcasach nie jest najlepszym pomyslem;)

damka

« Odpowiedź #68 dnia: 08 Maj 2011, 18:08:21 »
a co sądzicie o tych?

szelma

• Gość
« Odpowiedź #69 dnia: 09 Maj 2011, 09:54:52 »
Poza tym bałabym się, że ta guma będzie się wpijać w stopy, a kiedyś się rozciągnie i tyle.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #70 dnia: 09 Maj 2011, 09:56:54 »
ja je widzialam na zywo, nie mierzylam, ale duzo traca na polce juz - tak z 80% uroku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wyglada juz w sklepie jak gumiak bezksztaltny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i tak samo takie drugie kolorowe - bo nawet chcialam mierzyc i zrezygnowalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #71 dnia: 09 Maj 2011, 10:02:18 »

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #72 dnia: 09 Maj 2011, 10:04:14 »
a ja wczoraj wyjelam  z szafy moje 10letnie trampki krotkie nike'a niebieskie w kwiatki i pokochalam je nowa miloscia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #73 dnia: 09 Maj 2011, 10:11:20 »
ja dzis po raz pierwszy od 3 tygodni załozyłam szpilki i czuje sie dziwnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak na szczudłach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdarynka

« Odpowiedź #74 dnia: 09 Maj 2011, 13:58:36 »
W koturnach mozna sie zabic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wiec chyba dobrze zrobilam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj