buty, buty, wszedzie buty ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 01 Maj 2011, 11:05:30

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

szelma

Moje vivobarefooty najnowsze doszły i są boskie :D Cieszę się niezmiernie, że mogę w takich po pracy pomykać ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda


szelma

Łowiecki spod samiuśkich Tater ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

szelma, but szelmowy a skarpeta boska :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

OlaFasola, na slupku obie pary fajne, z plaskich podobaja mi sie te rozowe. Reszta jalas taka pielgrzymkowa ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Justynna

OlaFasola, te różowe Vagabondy bardzo ładne, tylko drogie. No i te ostatnie na słupku świetne :)

golinda

płaskie pudrowy róż są fajne
pozostałe jakieś pielgrzymkowe ;)

na obcasie te pierwsze, w drugich nie podoba mi się kształt obcasa

zwierzatko_mojej_mamy

OlaFasola, szkoda, że na tym eobuwiu nie dają fot na stopie

dla mnie te bez paska trzecie najlepsze, bardzo nie lubię pasków do swoich stóp ;) a te na słupku to właśnie nie wiem, z braku nogi - pierwsze wydają się zbyt ciężkie, drugie to niebieskie mają od czapy akurat w tym miejscu - zrobiliby za pięte niebieskim, a zapięcie neutralnym, mniej by odcinało ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

ja odkryłam w swojej szafie 6 par płaskich sandałów....

przez ostatnie miesiące chodzę albo w trampkach (gdzie się nie pojawię, moje żółte conversy wzbudzają zachwyt ;)) albo w płaskich sandałach

teraz chcę sobie kupić:
http://allegro.pl/birkenstock-the-original-gizeh-roz-39-i7236809524.html

Justynna

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 07 Maj 2018, 18:15:38
OlaFasola, szkoda, że na tym eobuwiu nie dają fot na stopie
powinni. Może Golinda do nich napisze ;)

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 07 Maj 2018, 18:13:24Reszta jalas taka pielgrzymkowa


hahaha, ale jesteśmy spaczone strefowo lol piona!

golinda

Cytat: Justynna w 07 Maj 2018, 18:19:13Może Golinda do nich napisze

nie kupuję na eobuwiu prawie wcale (a w Zielonej Górze mają sklep stacjonarny z opcją wyszukiwania na dostępnych kompach i zamawiania na następny dzień do sklepu :))

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

a zaraz przyjdzie zwierzak i powie, że się nie znamy na obuwiu pielgrzymkowym i wstawi przykłady jedynego słusznego obuwia pielgrzymkowego

aż w końcu my pójdziemy na pielgrzymkę i udowodnimy prawdę :D

OlaFasola

Cytat: wrobelek0403 w 07 Maj 2018, 18:13:24
OlaFasola, na slupku obie pary fajne, z plaskich podobaja mi sie te rozowe. Reszta jalas taka pielgrzymkowa ;)
Cytat: golinda w 07 Maj 2018, 18:14:49
płaskie pudrowy róż są fajne
pozostałe jakieś pielgrzymkowe ;)

na obcasie te pierwsze, w drugich nie podoba mi się kształt obcasa


Jaka zgodność :) szoda ze takie drogie, ale chyba odzaluje, bo nie mam w czym chodzić.

Jakby Wam coś wpadło fajnego na słupku to podrzućcie, bo nie umiem nic znaleźć. Podobają mi się na węższym obcasie, ale wiem, ze nie będę nosić, bo za bardzo cenie komfort.


zwierzatko_mojej_mamy

golinda, przeceiż już tu byłam ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

Cytat: OlaFasola w 07 Maj 2018, 18:24:56Jakby Wam coś wpadło fajnego na słupku to podrzućcie, bo nie umiem nic znaleźć. Podobają mi się na węższym obcasie, ale wiem, ze nie będę nosić, bo za bardzo cenie komfort.

ale po co Ci takie? Jesteś wysoka, możesz mieć dużo niższe, dobrze wyglądać i czuć się komfortowo

golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 07 Maj 2018, 18:33:29
golinda, przeceiż już tu byłam ;P

i nie zauważyłaś naszych komentarzy pielgrzymkowych? :D

zwierzatko_mojej_mamy

golinda, no widziałam ;) ale nie miałam nic do dodania, nigdy nie byłam na pielgrzymce lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

OlaFasola

Cytat: golinda w 07 Maj 2018, 18:34:27
ale po co Ci takie? Jesteś wysoka, możesz mieć dużo niższe, dobrze wyglądać i czuć się komfortowo

Całkiem płaskie? Czy na małym obcasie? Nizego co nie jest starobabowe nie potrafię znaleźć. Potrzebuje do spodni rurek takich 7/8. Wiosna i jesienią mam do nich botki na takim niewielkim obcasie, ale latem potrzebuje coś odkrytego.

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

Cytat: szelma w 07 Maj 2018, 21:43:00
Mam takie, tylko turkusowe z pomarańczowa podeszwa. Bardzo sobie chwale.

ja dzieciom kupuję. akurat parę dni temu na zalando lounge Nince za 109zł kupiłam.

turkusowe z pomarańczową podeszwą muszą być super!

jest sporo fajnych wersji kolorystycznych, ale ceny zwykle koło 300zł. dla mnie to przegięcie za klapki.