buty, buty, wszedzie buty ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 01 Maj 2011, 11:05:30

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Przyszly te baleriny mobki i dupa :headbang:

Za glebokie, uwieraja mnie w kostki. Poza tym troche ciasne jednak. Szkoda :/ szukam dalej.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Mnie pięknie obtarly pierwszego dnia w biurze 🤣 ale to jak każde buty na wiosnę ;) także dzisiaj wracam w New Balance'ach.

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 08 Kwi 2018, 22:53:45
Jak pierzecie conversy?
tak jak wszystkie buty, 40 stopni, pranie 30min z jakimiś ścierkami, mopami itp, żeby się nie tłukły za bardzo po bębnie. Siatki mam, ale zapominam, ze je mam.

wrobelek0403

malutenka, juzem uprala.. piknie sie wyczyscily, tylko za pierwszym razem dalam za male wirowanie i ociekaly woda.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Lepiej za małe niż jakby pralka miała odlatywać z wirującymi butami :D
No i lepiej cieknące niż jak ja kiedyś uprałam swoje piękne, szafirowe adidasy - z innymi pierdołami - zapomniałam ich wyjąć i puściłam pralko suszarkę. Były idealne, tylko w rozmiarze 40 nie 41...

zwierzatko_mojej_mamy

malutenka, oj tak, ja tak wysuszyłam moje clarksy ukochane marynarskie... co prawda może rozmiar był i podobny, ale podeszwę suszenie wygło lol lol w rogalik :D no nie szło tego odkształcić bez wsadzania stopy obutej w suszarkę, a odrąbywać se stóp nie planowałam ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

zwierzatko_mojej_mamy, u mnie nic nie wygięło, były czyściutkie i śliczne jak z pudełka lol jeszcze głupia pomyślałam, ze to niemożliwe i się rozbiją jak założę. Poszłam do pracy. Wróciłam z dziurami na piętach i czarnym paznokciem lol

wrobelek0403

malutenka, hahahaha lol za pierwszym razem dałam 600, za drugim 800 :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Zamówiwszy - wiem, że tęskniłyście za moimi wyborami obuwniczymi :D (ja zamówiłam te jasne, bo przecenione ;) )
https://www.vivobarefoot.com/eu/womens/all-womens-shoes/primus-trio-ii-womens?colour=Black
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

malutenka

szelma, o podłości, pragnę teraz tak wielu z nich!


zwierzatko_mojej_mamy

konwalia, i jedne i drugie mają trochę przód  za bardzo jak z lat 20 ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

konwalia, dziwne jakies.

Ja dzis mierzylam z 3 pary, przelecialam przez plaze. Wszystko plaskie na maksa, a ja musze miec z 2cm pod pieta, ech...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate


zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: inkageo w 16 Kwi 2018, 21:46:36
Wróbel a takie?
https://www.zara.com/pl/pl/sk%C3%B3rzane-cz%C3%B3%C5%82enka-na-%C5%9Brednim-obcasie-p11805301.html?v1=5320550&v2=796015
jezu, kolejne z lat 20, herkules poirot i miss fischer ;P ja ich kocham, całym sercem, ale zawsze obuwie tam było dla mnie nie do przyjęcia lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

inkageo, po pierwsze kompletnie mi sie nie podobaja. Po drugie, czub w palcach odpada.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ja też nie mogę czubów, a szkoda.
Zwierzu nie bądź taka konserwa :D Bawmy się modą :D
Muszę kupić jakieś ciekawe buty..
Imagine there is no hate

golinda

wyściółka poliuretan - ała!

inkageo

Kiedyś miałam takie wygodne gumowe buty do latania, które myłam pod prysznicem..

Teraz znalazłam takie coś, gumowe, taka pianka i na słoninie. No ale nie wiem, nie wiem.. Bardzo potrzebuję wygodnych butów do latania w ciągu dnia pracy. Ostatnio staram się mniej jeździć autem.
Imagine there is no hate

golinda

ta plecionka jest gumowa?

inkageo

Tak, to taka gumo/pianka, miększa niż w tych naszych starych gumiakach.
Czarne bym pewnie kupiła, a są takie dziwne kolory, beż, czerwony i niebieski.
Imagine there is no hate

inkageo

Myślę, że można je myć pod kranem.
No ale miałam wątpliwości co do wyglądu, więc postanowiłam przemyśleć.
Imagine there is no hate

golinda

trochę za słabo wykrojone są, hmm? no i ten beż... czy ja wiem...?