buty, buty, wszedzie buty ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 01 Maj 2011, 11:05:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

#10350
A ja zamówiłam 3 pary baleriny Baldaccini na eobuwie i nie wiem,które odesłać. Świetne są! Lepsze niż Maciejki. 100x.

I jeszcze takie https://www.eobuwie.com.pl/baleriny-baldaccini-786800-7-bordo-lakier.html
https://www.eobuwie.com.pl/baleriny-baldaccini-101950-l-floter-1.html
https://www.eobuwie.com.pl/baleriny-baldaccini-786500-f-puder-groch.html


niewiemjaka

inka fajne! Ja bym bez tej klamry wolała tylko i tez musze kupic mokasyny bo poprzednie sie zuzyly

Mobka fajne baleriny, mięciutkie sa mowisz?

mobka

Niewiemjaka tak. Nie tak jak mokasyny, ale jak na baleriny są super. Szczególnie te pudrowy róż.

wrobelek0403

Oj, chybq zamowie na probe :D groszkowe i bezowe :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

mobka, z tych drugich ktory kolor wzielas?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Ja potrzebuję bardziej eleganckie lakierowane baleriny, gdzie szukać?  Te pierwsze mobki ładne ale bardziej na jesień.
Maciejki nie lubię,  bo wkładka wygląda na przepoconą

inkageo

Mobka bardzo ładne!
Ja nie mam szczęścia, bo wszystkie nieco ładniejsze baleriny, szczególnie lakierowane albo w szpic masakrują mi stopy.
Imagine there is no hate

inkageo

A na Twoim zdjęciu które są?
Imagine there is no hate

OlaFasola

mobka, bardzo ładne te ze zdjęcia na stopie. Który to link?
Ja kupiłam dzisiaj trampki conversa, bo mi się poprzednie całkiem rozpadły i wywaliłam. Chciałam białe, ale doszłam do wniosku, że przy moim trybie życia to bez sensu i wzięłam nudne i praktyczne granatowe.

mobka

Ta na stopach to puder groch. Ostatni link.
A z drugiego mam te co są w linku, taki jasny perłowy róż. Też są fajne :(

marax


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


mayagaramond

marax świetne!! Piękny kolor!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Cytat: mobka w 07 Kwi 2018, 08:33:22
Ta na stopach to puder groch. Ostatni link.
A z drugiego mam te co są w linku, taki jasny perłowy róż. Też są fajne :(
Ja chce mieta groch i sie waham jakie drugie. Wolalbym nude. W tych perlowych obie sa podpisane jako rozowe choc jedne mi bardziej wygladaja na bezowe. Hmmmm
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Ta moja jest ewidentnie różowa.

wrobelek0403

Dobra. Wzielam miete i roz. Zobaczymy :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


mika


mobka

Marax, standardowa rozmiarowka. Wzięłam 37 i są ok.

marax

Cytat: mika w 08 Kwi 2018, 16:19:12
marax, jakie rabaty?
jakiś kod trzeba tam wpisać jest na głownej stronie hyba STYLOWE i wtedy są za ok 160 zł

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ja normalnie w pralce, wkładam je do siatki i dorzucam na przykład kocyki, albo narzutę, żeby nie tłukło.
Imagine there is no hate

zosia2007

Cytat: wrobelek0403 w 08 Kwi 2018, 22:53:45
Jak pierzecie conversy?
w pralce, bez siatki. piorę je już tak z 2 czy 3 lata, kilka razy do roku bo mam białe i są ok

wrobelek0403

Laski ale na 40 st czy na 30?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate