buty, buty, wszedzie buty ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 01 Maj 2011, 11:05:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

dla mnie ten fason to jest jednak styl na siłkę, do sportu. dziwnie bym się czuła w tym na ulicy. no ale co kto lubi.

Justynna

golinda, a w czym chodzisz, jak masz potrzebę założenia wygodnych butów?  Pytam z ciekawości.

OlaFasola

Cytat: golinda w 07 Lut 2018, 17:05:31
dla mnie ten fason to jest jednak styl na siłkę, do sportu. dziwnie bym się czuła w tym na ulicy. no ale co kto lubi.
Dla mnie to zwykłe buty do luźnych sytuacji. Zupełnie się do sportu nie nadają, bo to nie są sportowe buty, tylko tzw klasyki.

golinda

dla mnie sportowe. praga płn

fasolka1980

Justynna, mi się podobają. I to na pewno nie są odpowiednie buty na siłkę czy inny fitness, nie wspominając o bieganiu. Taki styl trochę jak trampki converse, na co dzien bardzo spoko.

ja miałam kiedy czarne skechersy, dwa macierzyńskie i kilka jeszcze lat w nich przesmigałam, super były/

zwierzatko_mojej_mamy

a w tych filach przemknęłam prawie przez całe lato, a milion lat utrzymywałam, że styl sportowy jest z dupy lol

https://3.allegroimg.com/s400/01a970/72ddf02e4b3bb21b2365bbd8d423
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

A niby dlaczego nie są odpowiednie na silke czy fitness??
Conversy to obuw ktory nigdy nie brał udzialu w zadnych sportach wiec sie nie kojarzy...

inkageo

Te buty mają płaską podeszwę, moje buty sportowe mają zupełnie inną.
Imagine there is no hate

inkageo

To są buty wyłącznie do chodzenia, spacerów, zakupów, z taką podeszwą biegać czy ćwiczyć bez sensu.
Imagine there is no hate

golinda

Na silce?? Wystarczy ze sa wygodne...

feeling.good

Cytat: golinda w 08 Lut 2018, 10:06:31
A niby dlaczego nie są odpowiednie na silke czy fitness??
Conversy to obuw ktory nigdy nie brał udzialu w zadnych sportach wiec sie nie kojarzy...

Jak to nie. A koszykówka?

inkageo

Ja bym wybrała lżejsze, z lepszą wentylacją, stabilniejsze, z amortyzacją, takie jak mam do biegania.

Ale bez sensu dyskusja :D Do siłowni się na razie nie wybieram :D
Imagine there is no hate

golinda

Skoro do chodzenia tylko to czemu wygladem nasladuja sportowe?

inkageo

Żeby można je było założyć do spodni dresowych na przykład? :D I czuć się swobodnie? :D

Jesienią zakładam puchową kamizelkę, spodnie od dresu, takie buty i mogę chociaż raz w tygodniu wyluzować. Najczęściej nosiłam tenisówki, ale jak chłodniej czy chlapa, no to tenisówki jednak zbyt letnie i brzydko wyglądają ze skarpetami.
Imagine there is no hate

inkageo

Typowo sportowe mają napompowaną podeszwę, zwykle wystającą poza sam but z tyłu. W takich nie podobam się sobie.
Imagine there is no hate

inkageo

O taka właśnie różnica jest.
Imagine there is no hate

Justynna

Cytat: golinda w 08 Lut 2018, 10:22:13
Skoro do chodzenia tylko to czemu wygladem nasladuja sportowe?
Moje spacery to długie kilometry ok. 7-9 km po wsi, a często po drogach z daleka od domów.  Potrzebuję wygody a nie lansu :D

konwalia

To dla mnie mają za płaską podeszwe na rakue spacery, na liściach można orła wywinàc

suegro

Cytat: konwalia w 08 Lut 2018, 11:45:44To dla mnie mają za płaską podeszwe na rakue spacery, na liściach można orła wywinàc

To wtedy kupujesz prawidła. :D

https://www.zalando.pl/collonil-maxi-schuhkralle-prawidla-do-butow-schwarz-co215j014-o11.html
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Justynna

O rany, ale się dyskusja wywiązała  :D
I dziękuję za troskę, żebym nie wyglądała obciachowo i nie doznała kontuzji na spacerze  :buzi:

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Bardzo ladne. Ale ja w kozakach w ogole nie chodze.