buty, buty, wszedzie buty ;)

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 01 Maj 2011, 11:05:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Sznurować trochę nie lubię, szkoda, że zamka z boku nie mają ;)
Imagine there is no hate

inkageo

Aaaaa byłam w biedrze dzisiaj i mają skórzane sztyblety (naturalny zamsz), chyba za 70/80 zł. Jeden model całkiem ok, te czarne. Brązowe i beżowe miały brzydkie obcasy. Te czarne do latania po kałużach fajne, ale nie wiem czy wygodne, bo nie chciało mi się zdejmować trampek. Ja sztyblety mam :)
Imagine there is no hate

inkageo

W paprochach, bo na szalikach leżały, bałagan już był :D
Imagine there is no hate

golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 29 Wrz 2017, 23:18:19a jeśli nadal chcesz coś klasycznego, to  bym po prostu kupiła porządne, klasyczne martensy na lata

litości, my się zbliżamy do 40 a nie do 20!

marax

a widzieliście gazetkę lidla będę polować na buty masakra

marax

inka fajne ja sobie te balerinki bardzo chwalę. 39 zł i super się noszą.

magdalinska

Cytat: marax w 30 Wrz 2017, 22:39:36
a widzieliście gazetkę lidla będę polować na buty masakra
jakie buty? dla dzieci?


callja

Cytat: inkageo w 30 Wrz 2017, 21:05:16okazały się za małe
Za małe?? Przecież Ty masz malutkie stopy!!
Hmmmmm... przydałyby mi się na latanie :/ Ale musiałąbym przymierzyć, bo primo rozmiar, secundo powinnam mieć choć minimalnie podniesioną piętę - one mają jakieś "podniesienie" a'la sneackersy??
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

Takie zamowilam. Chcialam nizsze ale nic mi sie nie podoba, a clarks ma wygodne, wiec moze sie nadadza.

https://www.eobuwie.com.pl/botki-clarks-chorus-zen-261195064-black-sde.html
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

errata


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


callja

golinda, śliczne!! i mają rozmiar 35...
Sama nie mogę w takich chodzić, bo natychmiast obdzieram noski :/
Zresztą ogólnie dość mocno niszczę buty :/
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

#10190
Przyszly botki i chyba je musze odeslac :crying: a takie sa ladne i nie czuc wysokosci. Ale za waskie w haluksach :/ az widac taka wypuklosc buta :/ no i troche cisna przez to. Ech... no i minus - obcas obciagniety zamszem. Zaraz bedzie sciachany :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

wróbelek, jakieś takie obłe są. do grubych kopycisk. odeślij.

wrobelek0403

P mi kazal odeslac w momencie jak powiedzialam "cos ciasnawe". Pewnie ma racje.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

A co myslicie o tych? Chcialabym takie zgrabne zeby od biedy nadaly sie do spodnicy.

https://www.eobuwie.com.pl/botki-tamaris-1-25460-29-black-001.html
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, tak ze 100x ładniejsze od tych wcześniejszych na oko
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Oj nie, ten golf mi się nie podoba.
Imagine there is no hate

inkageo

Imagine there is no hate

wrobelek0403

Skonczy sie tak, ze poczekam do wyprzedazy lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda