Autor Wątek: buty, buty, wszedzie buty ;)  (Przeczytany 250891 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abkasia

Odp: buty, buty, wszedzie buty ;)
« Odpowiedź #100 dnia: 13 Maj 2011, 15:36:55 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Te granatowe to z menbura?

tak

Angie

« Odpowiedź #101 dnia: 13 Maj 2011, 15:38:42 »
abkasia sliczne jedne i drugie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kiedy masz to wesele? Ono jest w  Wawie?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #102 dnia: 13 Maj 2011, 15:39:02 »
abkasia sliczne jedne i drugie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kiedy masz to wesele? Ono jest w  Wawie?
mam 2 w warszawie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #103 dnia: 13 Maj 2011, 15:39:30 »
mam 2 w warszawie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Właśnie pytam kiedy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jedno i drugie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #104 dnia: 13 Maj 2011, 15:40:01 »
Właśnie pytam kiedy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jedno i drugie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
23 lipiec i 4 wrzesien?
ten wrzesniowy nie pamietam dokladnie...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 13 Maj 2011, 15:40:01 »

Angie

« Odpowiedź #105 dnia: 13 Maj 2011, 15:41:44 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
23 lipiec i 4 wrzesien?
ten wrzesniowy nie pamietam dokladnie...

Myślałam, że jakoś teraz i już się chciałam umawiać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #106 dnia: 13 Maj 2011, 15:42:16 »
Myślałam, że jakoś teraz i już się chciałam umawiać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
teraz mam we wrocławiu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #107 dnia: 13 Maj 2011, 15:44:31 »
teraz mam we wrocławiu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dużo masz tych wesel Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #108 dnia: 13 Maj 2011, 15:50:09 »
Swietne! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

wrobelek0403

« Odpowiedź #109 dnia: 13 Maj 2011, 16:20:14 »
abkasia, super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

abkasia

« Odpowiedź #110 dnia: 13 Maj 2011, 16:32:56 »
ale te sa super

Dodany tekst: 13 Maj 2011, 16:37:31
jezu, ajkie oni na stronie maja piekne buty... chiclabym 90 % .. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
w sklepie nie bylo wogle tej nowej kolekcji...
« Ostatnia zmiana: 13 Maj 2011, 16:37:31 wysłana przez abkasia »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #111 dnia: 13 Maj 2011, 20:12:41 »
ja bylam ostatnio z menburze i tam jakies spady chyba sa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

abkasia

« Odpowiedź #112 dnia: 13 Maj 2011, 21:06:42 »
ja bylam ostatnio z menburze i tam jakies spady chyba sa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
NO ZDECYDOWANIE NOWYCH KOLEKSCI TO u nas nie maja... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #113 dnia: 13 Maj 2011, 21:17:13 »
o kurde!!! ale jaja - przypomnialas mi, ze przeciez ja mam zajebiste koturny z menbura Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zapomnialam o nich Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj musze przez weekend wymienic buty z zimowych na letnie w szafkach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #114 dnia: 13 Maj 2011, 22:47:29 »
o kurde!!! ale jaja - przypomnialas mi, ze przeciez ja mam zajebiste koturny z menbura Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zapomnialam o nich Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj musze przez weekend wymienic buty z zimowych na letnie w szafkach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no to piwo mi sie nalezy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 13 Maj 2011, 22:47:29 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #115 dnia: 13 Maj 2011, 22:47:55 »
nonie da sie ukryc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #116 dnia: 17 Maj 2011, 21:18:57 »
Te mi się podobają:

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #117 dnia: 17 Maj 2011, 23:20:51 »
ciekawe tylko ja na nodze wygladaja, czy nie za ciezko

inkageo

« Odpowiedź #118 dnia: 18 Maj 2011, 07:58:23 »
Jak zamówię to wstawię zdjęcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #119 dnia: 19 Maj 2011, 13:47:48 »
kupione

wiem ze zara jest niewygodna, ale przechodziłam w nich z 15 min  w sklepie i było ok

errata

« Odpowiedź #120 dnia: 20 Maj 2011, 17:47:43 »
kupiłam wczoraj buty, klasyczne czarne i 36 mnie trochę gniecie, a 37 za luźne. Na razie wzięłam 36, mogę pochodzić po domu i zobaczyć czy się trochę rozbiją, jak nie to mogę wymienić na 37. I teraz nie wiem, trochę dzisiaj pochodziłam no i stopy bolą, ale te 37 już są troszeczkę luźne, a jak się naciągną (bo to skóra) to będą mi spadać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Na boki powinny się naciągnąć?

takie tylko, że czarne i matowe

mayagaramond

« Odpowiedź #121 dnia: 20 Maj 2011, 18:01:50 »
errata a 37 z wkladka?

B.ladne buty:)

co do balerinek - dostalam od siostry repetto i jestem w nich zakochana, nosze je czesto i w przeciwienstwie do wielu innych balerinek nie wygladaja po kilku zalozeniach jak szmaty.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

errata

« Odpowiedź #122 dnia: 20 Maj 2011, 18:05:05 »
mayagaramond właśnie się zastanawiał nad wkładką ale boje się ze jak się naciągną to i wkładka nic nie da.

ziuta

« Odpowiedź #123 dnia: 20 Maj 2011, 20:00:41 »
errata ja miesiąc temu kupiłam buty z baty - prawy był idealny, lewy mocno ciasny (ledwo dało się chodzić), ale jak założyłam rozmiar większe to lewy był dobry, ale prawy luźny, bałam się, że będzie spadał. Wzięłam te mniejsze z nadzieją, że skóra się rozejdzie. Pierwsze 3-4 wyjścia były bolesne, zwłaszcza, że trzecie to była całodniowa impreza z tańcami (aua), ale teraz już nic nie boli, buty dobrze leżą i są wygodne. Cieszę się, że nie wzięłam większych, bo na bank by mi teraz spadały.

errata

« Odpowiedź #124 dnia: 20 Maj 2011, 20:18:03 »
bo na bank by mi teraz spadały.

tego się właśnie boje. W taki razie jeszcze trochę w nich po domu pochodzę

ziuta maya  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj