Autor Wątek: buty, buty, wszedzie buty ;)  (Przeczytany 255268 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

buty, buty, wszedzie buty ;)
« dnia: 01 Maj 2011, 11:05:30 »
watek butowy dla wszystkich - to jakas straszne zaniedbanie, ze go jeszcze nie ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

chcialam Wam wkleic buty z baldowskiego, ktore sa w avanti sandaly mi sie podobajace, ale nie ma ich na stronie ani w kolekcji, ani w sklepie ;(
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

Odp: buty, buty, wszedzie buty ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Maj 2011, 11:06:49 »
Ja te baldowskiego rozważam:
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

vobi

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Maj 2011, 11:07:39 »
watek butowy dla wszystkich - to jakas straszne zaniedbanie, ze go jeszcze nie ma

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 01 Maj 2011, 11:08:19
ciekawe czy wzbudzi tyle samo emocji co buty dla dzieci niechodzacych, chodzacych, pelzajacych itp. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 01 Maj 2011, 11:08:19 wysłana przez vobi »

marax

« Odpowiedź #3 dnia: 01 Maj 2011, 11:08:27 »
inka mi sie wersja czarno czerwona podoba

zuzia

« Odpowiedź #4 dnia: 01 Maj 2011, 11:09:49 »
Ja te baldowskiego rozważam:
podobają mi się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 01 Maj 2011, 11:09:49 »

inkageo

« Odpowiedź #5 dnia: 01 Maj 2011, 11:10:11 »
A ja właśnie beżowe bym chciała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magoo

« Odpowiedź #6 dnia: 01 Maj 2011, 11:16:00 »
inkageo beżowe fajne, a te z czerwoną podeszwą właśnie mi się nie podobają, bo udają inne buty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #7 dnia: 01 Maj 2011, 11:18:25 »
A od wczoraj jestem bezgranicznie zakochana w swoich conversach, jak ja mogłam bez nich żyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
M. jeszcze zyskał, bo było -40% na drugi produkt i kupił sobie buty do grania.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #8 dnia: 01 Maj 2011, 11:18:52 »
na tym eobuwiu tez nie ma tych sandalkow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #9 dnia: 01 Maj 2011, 11:42:22 »
fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
inka wygladasz jak nie ty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj calkiem inaczej, no ledwo cie poznałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #10 dnia: 01 Maj 2011, 11:43:13 »
no to samo mowilam wczoraj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #11 dnia: 01 Maj 2011, 12:27:25 »
no przecież musiała się wystylizować do pałacu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Helena

« Odpowiedź #12 dnia: 01 Maj 2011, 18:11:41 »
ja mam butów niezliczona ilość, serio nie mogłam sie doliczyc ostatnio Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale chętnie zakupiłam kolejna parę

aniak1211

« Odpowiedź #13 dnia: 01 Maj 2011, 19:12:41 »
ja mam butów niezliczona ilość, serio nie mogłam sie doliczyc ostatnio Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale chętnie zakupiłam kolejna parę
Za to ja mam wieczny brak obuwia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

szelma

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Maj 2011, 22:14:49 »
A ja teraz choruję na kalosze i oczywiście żadne inne niż Huntery mi się nie podobają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 01 Maj 2011, 22:14:49 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #15 dnia: 01 Maj 2011, 22:21:55 »
no oczywiscie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Maj 2011, 22:23:23 »
No oczywiście, że no oczywiście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

marax

« Odpowiedź #17 dnia: 01 Maj 2011, 22:40:52 »
ja mam 4 pary butow wlaczajac w to szpitalne chodaki i kozaki .....................

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #18 dnia: 01 Maj 2011, 22:42:52 »
ale kozaki masz fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pamietam je Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj z quazi? :>

magoo

« Odpowiedź #19 dnia: 01 Maj 2011, 22:43:29 »
aniak, marax nie ma się czym chwalic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wątek się rozwinie, będziecie miały więcej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #20 dnia: 01 Maj 2011, 22:45:24 »
ja moge cos sprzedac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj marax na pewno zechce kupic cos z moich zbiorow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przeciez jest fanka nie od dzis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #21 dnia: 01 Maj 2011, 22:55:07 »
ja moge cos sprzedac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj marax na pewno zechce kupic cos z moich zbiorow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przeciez jest fanka nie od dzis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
haha zapewne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj z wojasa mam kozaki . Ja to zanim cos kupie to musze rok pomyslec. Nie czuje zadnej potrzeby posiadania wiekszej ilosci butow. To jest nie na moj umysl zeby wiedziec jaki kolor,fason,kroj pasuje do jakiego ubrania . Wchodze do sklepu widze cene 250 zl - nie wiem gdzie moglabym w tym isc i wychodze .

Dodany tekst: [time]nie, 1 maj 2011, 21:55:51[/time]
Ostatnio sie przerazilam ceną kozakow.Znalazlam rachunek prawie 500 zl ................ a bylam przekonana ze w promocji dalam 299 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 01 Maj 2011, 22:56:14 wysłana przez maraxela »

mobka

« Odpowiedź #22 dnia: 02 Maj 2011, 09:20:11 »
MArax, mam podobnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Przedwczoraj weszlam, zobaczylam cene balerinow 150zl i wyszlam. Przeciez mam jedne stare i do pracy moge latac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wyjsciowych butow mam sztuk 1, kupione ostatnio granatowe na obcasie. Stroj wyjsciowy (marynarka, spodnica itp.) mam tez tylko jeden Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie mam potrzeby miec wiecej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #23 dnia: 02 Maj 2011, 09:39:02 »
a ja kocham buty i torebki, ZAWSZE mi za mało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

w kwietniu to już naprawdę popłynęłam butowo  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #24 dnia: 02 Maj 2011, 11:17:59 »
 no to szukajcie mi jakochs niedrogich rozowych szpilek!!! kazecie mi kupic korokowa kiecke, to teraz butow mi szukajcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj