SUKCES:)

Zaczęty przez salsa, 09 Sie 2007, 12:59:53

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

angy78

W lutym tego roku

trik26

Cytat: "asik801"Angy78- ja mam zarezerwowany Egipt- Cora Beach. Masz jakieś zdanie na temat tego hotelu i ScanHoliday??
Chyba chodzi o Coral Beach, a to bardzo fajny hotel, nie byłam w nim,ale go widziałam.

Ja  w tym roku takze wybieram się do Egiptu

salsa

Cytat: "trik26"
Cytat: "asik801"Angy78- ja mam zarezerwowany Egipt- Cora Beach. Masz jakieś zdanie na temat tego hotelu i ScanHoliday??
Chyba chodzi o Coral Beach, a to bardzo fajny hotel, nie byłam w nim,ale go widziałam.

Ja  w tym roku takze wybieram się do Egiptu


cos wiecej o tym hotelu?? w jakim miesie konkretnie?? jak cenowo to wyglada>? ile gwiazdek i tp:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

W wątku o podróży poślubnej są szczegóły
Imagine there is no hate

salsa

dzieki Marta:) poczytam sobie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

angy78

Gioseppe
wysłałam Ci propozycje na pw

angy78

Salsa do Ciebie też poszło na pw


panikarola

Cytat: "rubin04"Oj roi sie zabawnie - jedna z sukienek jakie rozważam to AGADIR a ne wiedziałam o takim miescie, ze jest k/Casablanki :)
Ja tak pytam bo słyszałam ze tam jest ostatio niebezpiecznie i niestabilnie politycznie.
Chcielismy płynąc tam jachtem ale wszystkie firmy czarterujace jachty z Hiszpani zmają wpisany w umowie ze zakaz wpływania do Maroka :(

tfu, tfu, odpukaj to w niemalowane, bo ja tam podroz zamowilam poslubna.  Agadir nie jest tak znowuz zaraz kolo Casablanki, Casablanka jest na polnocy, a Agadir przy morzu na samym dole. o ile wiem to biura Agadir tak masowo sprzedaja, bo jest tam lotnisko i dlatego wychodzi wszystko najtaniej, ale sa tez wycieczki objazdowe na ten przyklad i wowczas mozna rowniez pojechac do Casablanki. Ewentualnie poleciec tanimi liniami, np. Air Berlin i samemu zorganizowac noclegi.

a jaka to sukienka, mozesz jakis link wkleic? moze powinam sie byla zainspirowac :roll:
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

memphis

Angy, Salsa- no łądnie, to Wy tu sobie szampanik, kieliszeczki- a mi naprawdę sprzedano złą wycieczkę (ze złą datą jak się okazało, wkurzona byłam na maksa, bo czytałam tę umowę trzy razy, a tego nie zauważyłam- i cała kasa przepadła)... To już wiem dlaczego;) Ostatecznie pojechaliśmy do Egiptu, hotel Sunny Days El Palacio- POLECAM!

angy78

Cytat: "memphis"Angy, Salsa- no łądnie, to Wy tu sobie szampanik, kieliszeczki- a mi naprawdę sprzedano złą wycieczkę (ze złą datą jak się okazało, wkurzona byłam na maksa, bo czytałam tę umowę trzy razy, a tego nie zauważyłam- i cała kasa przepadła)... To już wiem dlaczego;) Ostatecznie pojechaliśmy do Egiptu, hotel Sunny Days El Palacio- POLECAM!

Ja szampana tak ale tylko lampeczkę. Przykre że Ci tak źle sprzedano wycieczkę. Dlatego ja zanim cos sprzedam 10 X sprawdzam czy na pewno ta data, te nazwiska i przede wszystkim ten hotel. A co do waszego hotelu - to się zgadzam, fajny, ale sa lepsze  :->

kasiaberlin1

Cytat: "angy78"Asik ScanHolidya jest pod " skrzydłami" TUI. Nic sie nie bój. Sprawdzona i solidna firma
Angy jestes z Jawora???To moje rodzinne miasto :lol:

angy78

Cytat: "kasiaberlin1"
Cytat: "angy78"Asik ScanHolidya jest pod " skrzydłami" TUI. Nic sie nie bój. Sprawdzona i solidna firma
Angy jestes z Jawora???To moje rodzinne miasto :lol:

Urodziałam się i wychowałam w Bielawie ale z racji tego, że mój narzeczony jest z Jawora to tak od dwóch lat juz tutaj mieszkam. A do Legnicy dojeżdżam do pracy.

rubin04

Cytat: panikarola
Cytat: "rubin04"

a jaka to sukienka, mozesz jakis link wkleic? moze powinam sie byla zainspirowac :roll:

http://www.elodie-photo.com/cymbeline/pages/agadir.htm
Tu ktos sprzedaje : http://ale.gratka.pl/ogloszenie/577618_suknia_cymbeline_z_kolekcji_2007_agadir.html?sesja_gratka=be63c64a022791d536384ee8bd0d0626½;
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

julka

Mam ogromną prośbę: dokąd można pojechać w kwietniu, żeby nie było upałów (jeżeli gdzieś są) i żeby można było coś ciekawego pooglądać (a nie leżeć plackiem na piasku, bo tego nie znosimy :-P ). Przyznam, że ucieszy nas każdy wyjazd, bo do tej pory odkrywamy uorki ojczystego kraju i z zachodem nie mieliśmy wiele wspólnego.   :-D