Autor Wątek: Buty dla dziecka które już chodzi  (Przeczytany 107586 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

errata

Odp: Buty dla dziecka które już chodzi
« Odpowiedź #3550 dnia: 27 Mar 2018, 23:12:32 »
zwierzatko_mojej_mamy, uuuuu wow

Na ta chwile nie mam planów, bo 7.04 będę robić A. urodziny.

Może jakieś zdjęcia przy okazji? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 27 Mar 2018, 23:13:46 wysłana przez errata »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #3551 dnia: 27 Mar 2018, 23:13:40 »
errata, no ja 7 mam perkusję młodego i Antka w pakiecie, znacyz kolege Frana na dzień cały, w niedzielę pragnę się zresetować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mogę wpaść na kawę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #3552 dnia: 27 Mar 2018, 23:15:27 »
errata, no ja 7 mam perkusję młodego i Antka w pakiecie, znacyz kolege Frana na dzień cały, w niedzielę pragnę się zresetować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mogę wpaść na kawę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale wiesz, ze mam trójkę dzieci w domu? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Oczywiście zapraszam. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Tylko zabierz aparat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #3553 dnia: 27 Mar 2018, 23:18:55 »
errata, miałam ostatnio 7 chłopaków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj żadnych różnic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #3554 dnia: 27 Mar 2018, 23:26:16 »
errata, miałam ostatnio 7 chłopaków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj żadnych różnic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Spoksik, ja tylko przypominam aby nie było rozczarowania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nieskromnie powiem, ze moja trójka może przerosnąć 7 chłopaków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj