Autor Wątek: Buty dla dziecka które już chodzi  (Przeczytany 111193 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

errata

Odp: Buty dla dziecka które już chodzi
« Odpowiedź #3550 dnia: 27 Mar 2018, 23:12:32 »
zwierzatko_mojej_mamy, uuuuu wow

Na ta chwile nie mam planów, bo 7.04 będę robić A. urodziny.

Może jakieś zdjęcia przy okazji? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 27 Mar 2018, 23:13:46 wysłana przez errata »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #3551 dnia: 27 Mar 2018, 23:13:40 »
errata, no ja 7 mam perkusję młodego i Antka w pakiecie, znacyz kolege Frana na dzień cały, w niedzielę pragnę się zresetować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mogę wpaść na kawę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #3552 dnia: 27 Mar 2018, 23:15:27 »
errata, no ja 7 mam perkusję młodego i Antka w pakiecie, znacyz kolege Frana na dzień cały, w niedzielę pragnę się zresetować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mogę wpaść na kawę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale wiesz, ze mam trójkę dzieci w domu? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Oczywiście zapraszam. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Tylko zabierz aparat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #3553 dnia: 27 Mar 2018, 23:18:55 »
errata, miałam ostatnio 7 chłopaków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj żadnych różnic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #3554 dnia: 27 Mar 2018, 23:26:16 »
errata, miałam ostatnio 7 chłopaków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj żadnych różnic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Spoksik, ja tylko przypominam aby nie było rozczarowania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nieskromnie powiem, ze moja trójka może przerosnąć 7 chłopaków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #3555 dnia: 21 Lis 2018, 09:33:38 »
w CCC -25% na zakupy z kartą klienta

kupiłam 3 pary za łączną kwotę trochę ponad 300zł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #3556 dnia: 21 Lis 2018, 09:43:50 »
Też jestem w tym roku zaskoczona asortymentem w ccc.
Butów dla dzieci od koloru do wyboru,  ceny przyjemne.

Leon chodzi w tych.

golinda

« Odpowiedź #3557 dnia: 21 Lis 2018, 09:45:31 »
tak, bardzo fajne są buty w CCC w tym roku dla dzieci.

zerknęłam z ciekawości na ofertę Lasockiego dla dorosłych - słaaabiutko. szkoda, że dziecięce nie są do 38 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #3558 dnia: 21 Lis 2018, 09:55:56 »
golinda, nie żałuj. Dla dzieci buty w ccc to luz, na 3 miesiące starczą. Natomiast dla dorosłych buty pewnie na dłużej miałyby starczyć a tak nie jest. Ponadto ccc prawie zawsze rozpatruje reklamacje na niekorzyść klienta, odwołania również. Jestem na nich obrazona, staram się u nich nie kupować ze względu na tę chamską politykę reklamacyjną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
będę odradzała każdemu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chociaz lasockiego mi szkoda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #3559 dnia: 21 Lis 2018, 11:40:32 »
Kasia, Lasockiego na eobuwiu mozesz kupić

niewiemjaka

« Odpowiedź #3560 dnia: 21 Lis 2018, 11:46:13 »
ale ładne te buty dla dzieci z Lasockiego
Wik bedzie chodził w NB takim cieplejszym, ale dosyc jasne i krótkie są, więc musze mu jakies drugie kupić na górkę
takie coś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Golinda kupowalas w sklepie czy online ?
« Ostatnia zmiana: 21 Lis 2018, 11:49:59 wysłana przez niewiemjaka »
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #3561 dnia: 21 Lis 2018, 11:52:44 »
golinda, hehe, wczoraj Franek sobie sam wybrał te:
dumnam z dziecia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #3562 dnia: 21 Lis 2018, 12:00:04 »
Kasia, ja tez się swego czasu wkurzyłam na ccc, kupione Lasockie kozaczki dla Wiktora, właśnie na sznurówki i zamek z boku, niestety się zepsuły od razu, bo wypadały te uchwyty/ćwieki do sznurówek, daliśmy żeby naprawili - to jeszcze pogorszyli tak przycięli skórę, że od razu pani powiedzieliśmy że to widać że to wypadnie, no i huk wypadło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wiec znowu się bujaliśmy o zwrot kasy czy wymianę, nie pamiętam, ale już z tych butów zrezygnowaliśmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a na każdą reklamacje się czeka 2 tygodnie,
wiec szybko i tak musieliśmy kupić nowe buty, bo nie miałby w czym chodzić miesiąc

ja swoich mam też dwie pary z Lasockiego i jestem mega zadowolona
« Ostatnia zmiana: 21 Lis 2018, 12:01:13 wysłana przez niewiemjaka »

golinda

« Odpowiedź #3563 dnia: 21 Lis 2018, 12:37:36 »
Golinda kupowalas w sklepie czy online ?

rezerwowałam w sklepie. dobra opcja.

Kasia

« Odpowiedź #3564 dnia: 21 Lis 2018, 12:46:20 »
niewiemjaka, ja się staram ich bojkotować. Chyba, że już muszę to wtedy kupuję u nich.

mobka

« Odpowiedź #3565 dnia: 21 Lis 2018, 14:29:12 »
Tez mam bardzo złe doświadczenia, ale z tanimi butami zimowymi. Skończyło się oddaniem kasy na koniec zimy, po odwołaniach i straszeniem rzecznikiem.
« Ostatnia zmiana: 21 Lis 2018, 14:29:41 wysłana przez mobka »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #3566 dnia: 21 Lis 2018, 15:51:56 »
z tanimi butami zimowymi

ale Lasocki to nie są jakieś tanie buty zimowe. są skórzane ocieplane. tanie to są buty z Lidla.

mobka

« Odpowiedź #3567 dnia: 21 Lis 2018, 18:39:50 »
Golinda, źle mnie zrozumialas, odniosłam się tylko do CCC i tanich butów od nich, że właśnie nie Lasocki. Action boye bodajże kupiłam i zamek poszedł. I mi nie uznali reklamacji.
I sie bujalam od grudnia do marca.
« Ostatnia zmiana: 21 Lis 2018, 18:40:15 wysłana przez mobka »

calla

« Odpowiedź #3568 dnia: 21 Lis 2018, 21:45:14 »
Ja też kupiłam dla J. buty Lasocki.
Sama mam kilka par, w tym kozaki z 8 lat, i jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że młody przechodzi w nich zimę.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #3569 dnia: 21 Lis 2018, 23:08:05 »
U nas też Lasocki. Drugi rok z rzędu.

OlaFasola

« Odpowiedź #3570 dnia: 22 Lis 2018, 00:16:21 »
Kupujecie jakieś dodatkowo takie typowo na śnieg, czy te za kostkę, to są już docelowo na zimę?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #3571 dnia: 22 Lis 2018, 01:08:02 »
OlaFasola, nie, te są na tzw "zimę w mieście" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na ferie i w śnieg kopny ma śniegowce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #3572 dnia: 22 Lis 2018, 07:41:56 »
tak. te urocze estetyczne sniegowce - dla mnie to najbrzydszebuty ever. no moze poza emu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #3573 dnia: 22 Lis 2018, 08:03:59 »
u moich od lat elefanteny. W tym roku zdradziłam tylko dla Kuby, ma takie salomony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Monek ma elefanteny. Innych na snieg nie kupuje, wychodza w tym co mają

wrobelek0403

« Odpowiedź #3574 dnia: 22 Lis 2018, 08:05:04 »
Zawsze na snieg mozna dokupic stuptuty/ochraniacze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale nienwiem czy robia dzieciece rozmiary Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/