Buty dla dziecka które już chodzi

Zaczęty przez marax, 24 Kwi 2011, 12:24:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka

#3526
Kasia, ja tez się swego czasu wkurzyłam na ccc, kupione Lasockie kozaczki dla Wiktora, właśnie na sznurówki i zamek z boku, niestety się zepsuły od razu, bo wypadały te uchwyty/ćwieki do sznurówek, daliśmy żeby naprawili - to jeszcze pogorszyli tak przycięli skórę, że od razu pani powiedzieliśmy że to widać że to wypadnie, no i huk wypadło :crazy:
wiec znowu się bujaliśmy o zwrot kasy czy wymianę, nie pamiętam, ale już z tych butów zrezygnowaliśmy :/ a na każdą reklamacje się czeka 2 tygodnie,
wiec szybko i tak musieliśmy kupić nowe buty, bo nie miałby w czym chodzić miesiąc

ja swoich mam też dwie pary z Lasockiego i jestem mega zadowolona

golinda

Cytat: niewiemjaka w 21 Lis 2018, 11:46:13Golinda kupowalas w sklepie czy online ?

rezerwowałam w sklepie. dobra opcja.

Kasia

niewiemjaka, ja się staram ich bojkotować. Chyba, że już muszę to wtedy kupuję u nich.

mobka

#3529
Tez mam bardzo złe doświadczenia, ale z tanimi butami zimowymi. Skończyło się oddaniem kasy na koniec zimy, po odwołaniach i straszeniem rzecznikiem.

golinda

Cytat: mobka w 21 Lis 2018, 14:29:12z tanimi butami zimowymi

ale Lasocki to nie są jakieś tanie buty zimowe. są skórzane ocieplane. tanie to są buty z Lidla.

mobka

#3531
Golinda, źle mnie zrozumialas, odniosłam się tylko do CCC i tanich butów od nich, że właśnie nie Lasocki. Action boye bodajże kupiłam i zamek poszedł. I mi nie uznali reklamacji.
I sie bujalam od grudnia do marca.

calla

Ja też kupiłam dla J. buty Lasocki.
Sama mam kilka par, w tym kozaki z 8 lat, i jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że młody przechodzi w nich zimę.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)


OlaFasola

Kupujecie jakieś dodatkowo takie typowo na śnieg, czy te za kostkę, to są już docelowo na zimę?

zwierzatko_mojej_mamy

OlaFasola, nie, te są na tzw "zimę w mieście" ;) na ferie i w śnieg kopny ma śniegowce ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

tak. te urocze estetyczne sniegowce - dla mnie to najbrzydszebuty ever. no moze poza emu ;)

magdalinska

u moich od lat elefanteny. W tym roku zdradziłam tylko dla Kuby, ma takie salomony https://www.sklepmartes.pl/junior/26577-juniorskie-buty-xa-pro-3d-winter-ts-cswp-j-bk-india-l39845700-salomon.html#/rozmiar-33/pe-junior/kolor-l39845700
Monek ma elefanteny. Innych na snieg nie kupuje, wychodza w tym co mają


wrobelek0403

Zawsze na snieg mozna dokupic stuptuty/ochraniacze ;) ale nienwiem czy robia dzieciece rozmiary :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

na snieg to maja spodnie z lidla narciarskie, na dole sa śniegołapy, ma im to wystarczyc

calla

Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

mobka



zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

te śniegowce to wywalanie kasy w błoto, bo nam w zeszłym sezonie przydały się tylko na nartach...

zwierzatko_mojej_mamy

golinda, no tak, ale co mają nosic na tych nartach? trampki? młody był na obozie, cały dzień zajęć karate/górka/karate/górka, miał 2 pary śniegowców, bo mokre wszystko po połowie dnia. takie lasockie ma wziąć na śieg i górkę i sanki?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

no nie, ale jak jedziesz na narty, to buty potrzebne są ci tylko do momentu w którym zmieniasz je na narciarski. potem śmigasz już cały dzień na nartach. nie zmieniasz wchodząc np. do knajpy ;)

Kasia

u mnie Maja ma brzydkie śniegowce z lidla kupione za 10zł więc naprawdę to tanie śniegowce ;)
drugich ładnych kupować już nie będę, bo moje dziecko potrafi raz przechodzić w butach cały sezon a inne zniszczyć w jeden dzień więc ryzykować nie będę że ładne zniszczy i zostanę tylko ze śniegowcami z lidla i tak i tak lol
teraz chodziła w butach adidasowatych zniszczonych jakby kilka pokoleń dzieci w nich chodziło ;)

Michał ma File za kostkę i o ile zima śnieżna nie zaskoczy to zimowców mu kupować nie będę.

golinda

Cytat: Kasia w 22 Lis 2018, 13:54:37teraz chodziła w butach adidasowatych zniszczonych jakby kilka pokoleń dzieci w nich chodziło

Nina ma czerwone skórzane botki, takie bardziej eleganckie. kupione w tym sezonie. wyglądają jakbym je z darów dla powodzian dostała przenoszone po 6 dzieci

justynaaaa2

U nas po 2 pary, podział: śniegowce i do auta :D
Adaś zimą większość czasu chodzi w śniegowcach bo ciepło i lubi ;) a jak przydarzy się nagle śnieg, deszcz, błoto to nie mam zmartwień, mamy takie typu "muflon", na ten rok muszę kupić nowe, w poprzednich chodził 2 sezony ;) dla igi mam po adasiu, dokupiłam jej tylko wersję butów "do auta" :D