Autor Wątek: Buty dla dziecka które już chodzi  (Przeczytany 104310 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OlaFasola

Odp: Buty dla dziecka które już chodzi
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Kwi 2011, 22:00:33 »
Ja dostałam dla Mikołaja takie, ale jak mówicie, że pięta ma być zakryta, to się pewnie do niczego nie będą nadawać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi 2011, 22:01:00 wysłana przez OlaFasola »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #26 dnia: 24 Kwi 2011, 22:06:07 »
Ola, jak dla mnei super!
Ja nie jestem zwolenniczką zakrytej pięty..
Poprzednie P. miał z pieta bo takie się trafiły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a teraz jeszcze nie wiemy jakie kupimy,
zobacze coedzie w sklepie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #27 dnia: 24 Kwi 2011, 22:14:51 »
Rubin nie o te mi chodzi.... mowie o tych calych gumowo- materialowych..

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 24 Kwi 2011, 22:14:51 »

feeling.good

« Odpowiedź #28 dnia: 24 Kwi 2011, 22:51:44 »
Ola, super te butki. Czemu u nas nie ma takich ładnych kolorów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Te też śliczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #29 dnia: 24 Kwi 2011, 22:58:54 »
A Ty Abkasia o tych kapciach ze strony Befado  mówiłaś.. No kapicowate Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 24 Kwi 2011, 22:58:54 »

feeling.good

« Odpowiedź #30 dnia: 24 Kwi 2011, 23:00:56 »
A Ty Abkasia o tych kapciach ze strony Befado  mówiłaś.. No kapicowate Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia o tych mówiła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #31 dnia: 24 Kwi 2011, 23:26:55 »
Ja dostałam dla Mikołaja takie, ale jak mówicie, że pięta ma być zakryta, to się pewnie do niczego nie będą nadawać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sa super!!!! w tamtym roku Ingrid miala z odkryta pieta z ecco, szukam podobnych/takich samych w tym roku.

vobi

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: 24 Kwi 2011, 23:29:28 »
dragonfly a jakie miala, znajdziesz zdjecie (i tu powinien nastapic znak zapytania ale shift odmowil wspolpracy)

Dodany tekst: 24 Kwi 2011, 23:34:05
ja sie zastanawiam co z ta pieta, i tak bede u ortopedy za kilka tygodni (z wlasnym gnatem), chyba podpytam co z tymi butami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

o, shift zadzialal
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi 2011, 23:34:05 wysłana przez vobi »

dragonfly

« Odpowiedź #33 dnia: 24 Kwi 2011, 23:42:18 »
vobi kurde, nie moge znalezc, podobne do tych co olafasola wkleila... miala tez z ecco z zakryta pieta i super byly ale jednak na gorac nie polecam....

aniak1211

« Odpowiedź #34 dnia: 25 Kwi 2011, 00:00:43 »
Dominika juz w zeszlym roku miala sandalki bez piety,
teraz na szybkiego kupilam jej takie
na zywo ladniejsze,na zdjeciu nie widac ozdób z jednej strony;)
No i chyba wygodne bo nie zdejmowala ich Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W next malo sie nie poplakalam z nerwow.
Nie dosc ze maly wybor to strasznie niewygodne,
Dominika krzyczala ze boli ja nozka,
tak waskie ze jej stopa nie miescila sie,
jedyne ktore mogly by byc, byly male a wiekszego rozmiaru nie bylo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

dragonfly

« Odpowiedź #35 dnia: 25 Kwi 2011, 00:02:23 »
a z Ingrid znowu inny problem, bo ma waska stope.... i duzo fajnych butow nie pasuje na na nia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #36 dnia: 25 Kwi 2011, 00:12:12 »
Dominika nie ma jakiejs szerokiej nozki,
ale tych nie wlozylam jej na nozke.
Tu u nas jest maly next i trafia mnie jak na stronie widze duzy wybor a w sklepie nie ma nawet polowy;D

Kasia

« Odpowiedź #37 dnia: 25 Kwi 2011, 13:35:45 »
Michał tez  w sandałach bez piety "chodził"
w tym roku takie same planujemy mu kupić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #38 dnia: 26 Kwi 2011, 11:45:21 »
a takie sandały z Zary, to są coś warte? Czy raczej tylko dobrze wyglądają?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #39 dnia: 26 Kwi 2011, 11:54:01 »
ja nie wiem, ale ladnie wygladaja to fakt Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 26 Kwi 2011, 11:54:01 »

konwalia

« Odpowiedź #40 dnia: 26 Kwi 2011, 12:04:47 »
feeling jak dla mnie buty z zary to tylko na półkę się nadają-przymierz jakiekolwiek damskie

moim zdaniem nie

martullek

« Odpowiedź #41 dnia: 26 Kwi 2011, 12:06:06 »
ja też bym zary nie kupiła dla dziecka. mam kilka par sama i niektóre są masakrycznie niewygodne. wolę nie ryzykować.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #42 dnia: 26 Kwi 2011, 12:06:28 »
no ja mam jedne z zary na nogi dla siebie i nosze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj niczym nie odbiegaja od innych obcasow, wrecz sklanialabym sie ku twierdzeniu, ze dluzej w nich wytrzymuje, czyli, ze w strone wygodniejszych bym umiescila Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #43 dnia: 26 Kwi 2011, 12:10:39 »
ja mam bardzo wytrzymałe stopy, ale buty zarowe, ktore mierzyłam to dla mnie kajdany
cięzkie twarde i niestabilne - czyli niewygodne

pomijam juz, ze niestety mało ładne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dziecku bym tym bardziej nie kupił Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #44 dnia: 26 Kwi 2011, 12:50:24 »
abkasia o tych mówiła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dla mnie są super - do miasta, w gości i na wakacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 26 Kwi 2011, 12:51:40
feeling jak dla mnie buty z zary to tylko na półkę się nadają-przymierz jakiekolwiek damskie

moim zdaniem nie

o to prawda, też raz jakies mierzyłam i one tylko wygladają.. chodzic w tym cięzko było.
« Ostatnia zmiana: 26 Kwi 2011, 12:51:40 wysłana przez rubin04 »

abkasia

« Odpowiedź #45 dnia: 26 Kwi 2011, 14:27:14 »
dla mnie te buty z ecco dla dziecka ktore chodzi duzo so za malo wytrzylkale..
sa fajne, ale nie na dlugie chodzenie.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

co do butow z zary, to malemu kupowalam, jak jeszcze nie chodzil...

vobi

• Gość
« Odpowiedź #46 dnia: 26 Kwi 2011, 14:50:52 »
a buty z nexta? Te mi sie spodobaly, choc pieta niezabudowana to powinny dobrze trzymac stope, a do tego wygladaja na dosc delikatne, moze wreszcie Mloda skarpet do sandalow nie bedzie musiala nosic jak wiesniok ostatni...

« Ostatnia zmiana: 26 Kwi 2011, 14:51:22 wysłana przez vobi »

abkasia

« Odpowiedź #47 dnia: 26 Kwi 2011, 15:04:01 »
me pediatra na bilansie 2 latka powiedzila, ze oczywiscie mimo, ze H dobrze chodzi to buty maja byc ortopedyczne za kostke... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oczywisice H takich nie posiada na ten sezon... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #48 dnia: 26 Kwi 2011, 15:06:37 »
me pediatra na bilansie 2 latka powiedzila, ze oczywiscie mimo, ze H dobrze chodzi to buty maja byc ortopedyczne za kostke...

a mi ortopeda ze jesli dziecko nie ma problemow to po cholere go meczyc (doslownie tak rzekl byl), kurde, chyba kolejna kwestia w ktorej kazdy lekarz ma swoja teorie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 26 Kwi 2011, 15:06:52 wysłana przez vobi »

abkasia

« Odpowiedź #49 dnia: 26 Kwi 2011, 15:12:47 »
a mi ortopeda ze jesli dziecko nie ma problemow to po cholere go meczyc (doslownie tak rzekl byl), kurde, chyba kolejna kwestia w ktorej kazdy lekarz ma swoja teorie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
na 100 % Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
my kupujemy teraz juz takie, ktore sa wygodne da dziecka i sie nam podobaja... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 27 Kwi 2011, 09:41:07
buty wg zawitkowskiego dla dzieci :

buty przed kostke, miekie, nie ograniczajace stopy,
but: waski, niski, podeszwa mieka

sandaly usztywnione na wyskowkosci srodka stopy, czyli wlasnie tam, gdzie przechodza paski w typowych dobrych sandalach trekingowych,

Dodany tekst: 27 Kwi 2011, 10:41:35
i jak mozna najwiecej puszczac dziecko na boso Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i mowi ze usztywniane kostki to sa zasady mamucie... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 27 Kwi 2011, 10:41:35 wysłana przez abkasia »