Buty dla dziecka które już chodzi

Zaczęty przez marax, 24 Kwi 2011, 12:24:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska

Cytat: maraxela w 19 Maj 2011, 13:59:34Podeszwa sie wygina na wszystkie strony ,but ze skory
wlasnie takie chce mu kupowac, a ze nie ma tanszych, to musze odzalowac te 140zł.... serce bolało, ale co zrobic, nie chce mu nogi pakowac w cos sztywnego. na jego ciuchach oszczedzam, to chociaz buty niech ma lepsze...
fajne te sandałki, dla dziewczynki idealne

marax

#201
Cytat: magdalinska w 19 Maj 2011, 13:11:59
wlasnie takie chce mu kupowac, a ze nie ma tanszych, to musze odzalowac te 140zł.... serce bolało, ale co zrobic, nie chce mu nogi pakowac w cos sztywnego. na jego ciuchach oszczedzam, to chociaz buty niech ma lepsze...
fajne te sandałki, dla dziewczynki idealne
Takie buty ona ma do biegania po ogrodzie , Mi zal butow za 200 zl w ktorych ona wchodzi np do basenu , bloto do nich pakuje . Ja bym  na twoim miejscu kupija takie za 25 zl do zabawy . Ja kupie Laurze drozsze ale nie do niszczenia w piaskownicy .

magdalinska

kurde moze faktycznie, przejde sie jeszcze, ale i tak musza byc w miare miekkie....
pojde na bazar, moze znajde tego typu co ty masz

marax

#203
magdalinska moge ci kupic u siebie na targu duzo nie ryzykujesz . Dla chlopcow zamiast biale sa w kolorze cammel plus taki piesek . Tylko jedna taka starsza kobieta sprzedaje takie, reszta ma plastikowe ew derma twarde na maxa .

Dodany tekst: 19 Maj 2011, 12:44:40

to jest ta firma
http://www.obuwiehurt.pl/sandalki/1484-sandaki-skorzane-mix-3-kolory.html

Dodany tekst: 19 Maj 2011, 13:44:55

za tą cene naprawde ladne maja wzory na stronie

zuzia

#204
maraxela
ja bym była chętna na chłopięce tylko wieksze, 23 - 24. musiałabyś wkładkę zmierzyć  :pray:

marax

Cytat: zuzia w 19 Maj 2011, 13:46:37
maraxela
ja bym była chętna na chłopięce tylko wieksze, 23 - 24. musiałabyś wkładkę zmierzyć  :pray:
max z tego wzoru co ona miala i to ostatnia sztuke biala to 24 . takie same jak pokazalam na foto . Na laure one byly za male . 23 miala takie same tylko cammel . W sumie te biale dla chlopca bardziej pasuja niz dla dziewczynki .

magdalinska

w sumie duzo nie ryzykuje faktycznie... a bedzie ci sie chcialo jechac na poczte?
ja w sobote pojde na nasz bazar, jak nic nie znajde to sie odezwe

marax

#207
zuzia oni maja sklep w warszawie widze

Dodany tekst: 19 Maj 2011, 13:51:38

Cytat: magdalinska w 19 Maj 2011, 13:49:13
w sumie duzo nie ryzykuje faktycznie... a bedzie ci sie chcialo jechac na poczte?
ja w sobote pojde na nasz bazar, jak nic nie znajde to sie odezwe
ok zobacz. Ja niedziele bede na targu to zobacze czy jeszcze ma bo te z pieskiem to z tamtego roku jej zostaly .

zuzia


marax

#209
wpisz w google linshi to wyskoczy ci strona firmowa . Nie wiem tylko czy sprzedaja detalicznie

Dodany tekst: 19 Maj 2011, 14:03:04

http://allegro.pl/skorzane-zadbane-sandalki-i1621572368.html
taki jest cammel

Kasia

zuziak Punkty handlowe LIN SHI mieszczą się w Warszawie i okolicach.

Oddział I

Warszawa ul. Przecławska 5 (okolice ul. Radzymińskiej skrzyżowanie przy centrum handlowym OBI)

Moje Gadu-Gadu

Oddział II

Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 16 (budynek GD), piętro I box D30/32

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych lokalizacji prosimy o kontakt na nr. +48 692418795, lub email: ls@linshi-shoes.com

ziuta

maraxela że się tak chamsko wetnę... Gdybyś kupowała magdalinskiej, mogłabym Cię też poprosić?

marax

#212
Cytat: ziuta w 19 Maj 2011, 15:25:18
maraxela że się tak chamsko wetnę... Gdybyś kupowała magdalinskiej, mogłabym Cię też poprosić?
mozesz najgorsze ze ja nie znam rozmiaru wkladek . Pójdę na ten targ w niedziele i to musi byc szybka decyzja . Podam wam wymiary wkladek i musicie zadecydowac o rozmiarze . podajcie mi nr telefonu to bede wysylac sms .

Dodany tekst: 19 Maj 2011, 16:30:38

Inaczej . Podajcie mi jaka ma byc dlugosc wkladki i ewentualnie jaki kolor tego buta . najlepiej jakby kolor bialy/cammel byl obojetny bo to ulatwi zakup :)

magdalinska

dobra, biore w ciemno, dzisiaj miał pierwszy raz załozone nowe sandały i juz są brudne, wszedl w jakies brudzace kwiatki  :crazy:
zmierze pozniej wkładke i Ci napisze :)
dzieki :)

ziuta

#214
maraxela mnie interesuje wkładka od 12 do 13 cm (im bliżej 12 tym lepiej, w ostateczności od 11,5 możesz wziąć). Wolałabym białe, ale jak nie będzie to cammel też będzie ok.
Z góry wielkie wielkie dzięki!

marax

#215
Cytat: magdalinska w 19 Maj 2011, 17:32:39
dobra, biore w ciemno, dzisiaj miał pierwszy raz załozone nowe sandały i juz są brudne, wszedl w jakies brudzace kwiatki  :crazy:
zmierze pozniej wkładke i Ci napisze :)
dzieki :)
mowilam . Mnie buty powyzej 150 zl uzywane w ogrodzie doprowadzają do niepotrzebnych emocji :)

magdalinska

te kosztowały ponizej 150, ale i tak wzbudzaja te niepotrzebne zupełnie emocje :D

marax

#217
ja jeszcze zakupilam buty pt 12 zl stylizowane na crocs . Moje dziecko wchodzi 2 nogami do wiadra z woda  dla owczarka . Nawet te za 25 zl tego testu nie wytrzymaja na dluższa mete . laura musi miec 3 pary . 1 fajne np ecco druga za 25 zl a 3 za 10 zl do penetrowania wody .Wtedy moge spokojnie pic piwo na tarasie bez 3 akordy darcie .................

zuzia

ja kupiłam M. buty stylizowane na crocsy w Lidlu. całkiem fajne.
a sandałki takie tansze dodatkowe bardzo sie przydadzą bo M. całe wakacje będzie albo na mazurach albo na wsi, wiec...

Kasia

niby crocsy w biedronce po 15złotych były/są. całkiem fajne

marax

#220
Cytat: Kasia w 19 Maj 2011, 22:04:13
niby crocsy w biedronce po 15złotych były/są. całkiem fajne
to jest dopiero wyczyn crocs z biedronki :):):) :rotfl: :rotfl:

magdalinska

marax ja dzisiaj zmierze wkładke i Ci napisze, wczoraj juz zapomnialam... kolor w sumie jest mi obojetny, jakie beda, one i tak beda tylko do tesciowej na ogród

magdalinska

marax jesli beda te sandałki to wkładka ok 13cm (stope ma teraz 12cm), kolor obojetny

marax

zuzia a dla ciebie ?? jaka ma byc wkladka

zuzia

Cytat: maraxela w 21 Maj 2011, 19:10:41
zuzia a dla ciebie ?? jaka ma byc wkladka
sorry, że dopiero teraz ale nie miałam netu
teraz Michaś ma wkładkę 15 cm.
perfect byłoby wiec albo 15 albo 15,5
wolałabym beżowe jeżeli mogę marudzić :)