Buty dla dziecka które już chodzi

Zaczęty przez marax, 24 Kwi 2011, 12:24:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia


aniak1211

rilla
Fajne butki:)
A nozka szybko mu urosnie wiec dobrze ze troszke wieksze;)
Dominika tez poodwijala paluszki-wyrosla z tego:)

rilla

zuzia to buty Bartek, bede kilka dni przeżywać ile kosztowały:(

aniak Piotrek podwija palce tylko lewej tropy w dodatku ustawia ją mocno do środka:/ prawa jet ok

magdalinska

w koncu wybralismy sie po buty. I dupa, te geoxy, ktore mi sie podobały, super są, ale nie ma rozmiaru. K.... cena swietna (145zł), 21 jest na styk, a 22 nie ma :( są inne, ale juz nei takie fajne... bartki są strasznie szerokie, dwie stopy by tam zmiescił. Jutro M. podejdzie zapytac, czy moga sprowadzic, ale watpie.... najwyzej kupimy te gorsze... :/

rilla

magdalinska no własnie te buty są rozne, dla P. geoxy były waskie, dlatego Bartek:( ale z rozmiary problemy sa wszedzie, u nas tez. Wzielam takie jakie były:(

magdalinska

dzisiaj idziemy tam jeszcze raz, dokładnie pomierzyc. zastanowimy sie, czy to rozsadne na 3mce wydac 200zł na sandały :/ (jesli moj brat by mi kupił te geoxy w kraku). byly jeszcze dosc fajne primigi, ale tych juz nie mierzylismy (bo miały całkiem zabudowana piete). W najgorszym wypadku wezme te co są....

rilla

magda ja wziełam 23 i licze ze starcza na całe wakacje. Co do ceny. Wczoraj widziałam całkiem fajne za 90 zł w smyku. Nawet kilka modeli mogłoby być, wiekszosc jednak miała ze skóry tylko wkładke, a nie cały srodek

magdalinska

jeszcze dzisiaj zobacze w deichmanie, czy jest cos nowego z elefantenów

zuzia

Cytat: rilla w 18 Maj 2011, 10:17:41magda ja wziełam 23 i licze ze starcza na całe wakacje.
ja w ub. roku też liczyłam ;D

magdalinska

kupilismy buty  :jupi: :jupi: :jupi: babka znalazła rozmiar, wczoraj sie gdzies zawieruszyl :D
o takie ;D


martullek

Cytat: magdalinska w 18 Maj 2011, 18:07:04
kupilismy buty  :jupi: :jupi: :jupi: babka znalazła rozmiar, wczoraj sie gdzies zawieruszyl :D
o takie ;D


Wojtek ma takie same :)

magdalinska

Cytat: martullek w 18 Maj 2011, 19:21:21
Wojtek ma takie same :)
:) i jak sie sprawuja?
a tez ma taki jakby luz z tyłu? na górze przylegaja do nogi, ale za pieta ma jeszcze wolna przestrzen do tyłu  :hmm: (nie wiem czy dobrze tłumacze)

martullek

chyba dwa razy używał - było ok

tak, też ma ten luz. dlatego kupiłam rozmiar 24, bo 23 był na styk

magdalinska

a to dobrze, bo juz myslalam, ze albo cos zle zmierzylismy i ten but nie jest na jego stope, albo  zły rozmiar ;) my kupilismy 22, 21 byl na styk

feeling.good


ishka82

mnie chyba czeka kupienie drugiej pary sandałów...ciekawe, czy to już ostatnia w tym sezonie będzie ;) te, w których teraz chodzi są w rozmiarze 21 i są na styk, a jak kupowałam to było sporo luzu ;D

abkasia

magdalinska bardzo fejne! i one sa chyba z tych miekich modeli :)


magdalinska

:)
ishka nie strasz, chcialabym, zeby w nich lato przechodzil ;)

abkasia nie wiem, bo w sumie mierzył tylko i takie drugie podobne, ale pieta zabudowana bardziej. Ale są dosc miekkie, a to zle? bo ja takich własnie szukałam

feeling.good

dobrze, dobrze :) Niestety spora część sandałków jest bardzo sztywna

Justynna

magdalinska, bardzo fajne sandałki :)
a moje dziecko jeszcze nie ma sandałków, musimy się wybrać na zakupy. Trafiliśmy w jednym sklepie na 50% obniżkę Korneckiego, ale jakoś nie podeszły mi...  :hmm:

marax

moje dziecko na razie smiga w sandalach za 25 zl . Piekne nie sa ale bardzo miekkie i chyba wygodne .

magdalinska

ja tez chetnie kupiłabym za 25zł, ale co z tego, jak wszytskie które ogladałam są tak sztywne jak buty narciarskie :/
chcialam elefantena, ale strasznie są wysokie i zabudowane. Korneckiego u nas nie ma, a jechac po nie 30km w jedna strone to mi sie nie opłaca, wolałam tą kase dołozyc i bylo prawie na geoxy

marax

#199
Szkoda ze nie miszkasz blisko . babka ma tak miekkie buciki ze porownywalne do ecco . Podeszwa sie wygina na wszystkie strony ,but ze skory koszt 25 zl .............. Na razie mnie nie stac na lepsze . Kupie jej ecco na poczatku czerwca . Tak wygladaja uzywane przez 4 miesiace
https://picasaweb.google.com/maraxela/ButyAllegro?authkey=Gv1sRgCI36sJGFqanHRA#5587695873907153570