Buty dla dziecka które już chodzi

Zaczęty przez marax, 24 Kwi 2011, 12:24:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska

#100
Cytat: golinda w 30 Kwi 2011, 21:59:44ale młodsze dziecko to chyba może mieć tańsze buty
tzn młodsze chodzace czy niechodzace?
bo własnie wydaje mi sie, ze starsze dziecko lepiej poradzi sobie z butami bardziej sztywnymi, niz taki mały kajtek, ktory niedawno zaczal chodzic...

Justynna

a Michał chyba prędzej wyrośnie ze swoich pierwszych butów, nim zacznie w nich chodzić. W ogóle się do tego nie garnie :D Na czterech owszem, wszędzie, czasem nawet na chwilę go nie można postawić, bo już startuje na czworakach :)

feeling.good

#102
moja teściowa byłą we wtorek w outlecie i mówiła, że sandałków w małych rozmiarach nie było, dlatego nawet nie jechałam.
Wczoraj dokupiliśmy Stachowi jeszcze crocsy i mam nadzieję, że na tym zakończą się wydatki na letnie buty.
Cytat: magdalinska w 30 Kwi 2011, 14:59:51
a co wiecie o butach PRIMIGI i GEOX?
ogladałam dzisiaj, fajnie, leciutkie, nie są bardzo zabudowane, podeszwa fajnie sie zgina

elefanten mnie rozczarował ;) 2 modele, bardzo zabudowane, podeszwa jakas taka sztywna, na pewno nie taka jak w tych wiosennych butach...

Staś ma półbuty geox i są super!

magdalinska

Cytat: golinda w 30 Kwi 2011, 21:05:37
takie co dopiero zaczyna chodzić to jednak szybko się męczy i więcej korzysta z wózka/rąk
no tak, ale te tanie  sa zazwyczaj sztywne, wiec wtedy w ogole nie bedzie chcial chodzic.
tak bylo przynajmniej z moim, miałam zimowe Bata, sztywne jak cholera. zrobil w nich jeden krok i po chodzeniu, od razu ryk, albo juz lezał na kolanach. Wiosennych szukałam juz miekkich, obojetnie za jaka cene. I sie okazało, ze dziecko pieknie chodzi w butach, tylko musial miec wygodne

Justynna

Cytat: magdalinska w 30 Kwi 2011, 21:09:27
no tak, ale te tanie  sa zazwyczaj sztywne, wiec wtedy w ogole nie bedzie chcial chodzic.
tak bylo przynajmniej z moim, miałam zimowe Bata, sztywne jak cholera. zrobil w nich jeden krok i po chodzeniu, od razu ryk, albo juz lezał na kolanach. Wiosennych szukałam juz miekkich, obojetnie za jaka cene. I sie okazało, ze dziecko pieknie chodzi w butach, tylko musial miec wygodne
, czyli mój Michał jednym słowem leniwy bardzo, bo buty ma wygodne :D

aniak1211

Czasem widze w TK MAXX geox po 15funtow,
najczesciej dla chlopcow i male rozmiary;D
raz trafilam na sandalki dla Dominiki z primigi za 13 funtow.
Teraz juz na nia tam nie znajduje:(

magdalinska

Cytat: Justynna w 30 Kwi 2011, 22:12:43czyli mój Michał jednym słowem leniwy bardzo, bo buty ma wygodne Cheesy
jeszcze sie rozchodzi ;)


abkasia

ja tam barka nie kupuje bo jak dla mnie to one sa blee... ;D

magdalinska

#109
hmmm dla mnie Bartek to w sumie wyzsza półka (cenowa, bo nie wiem jak sie sprawdzaja w chodzeniu), ceny 150-200zł, ja mowilam o tych zupełnie tanich
ale nie z tesco ;)

abkasia

Cytat: golinda w 30 Kwi 2011, 22:16:50no ale ja nie mówię o butach z Tesco, tylko np. Bartek, czy Mrugała
cena ok.120zł
Ecco może bym w outlecie kupiła po 70% obniżce...

kazdy kupuje co uwaza, ja uwazam, ze dobre buty dla dziecka sa wazne.. ;)

feeling.good

Cytat: abkasia w 30 Kwi 2011, 21:20:42

kazdy kupuje co uwaza, ja uwazam, ze dobre buty dla dziecka sa wazne.. ;)

ja też. Sobie wolę kupić tanie, a na Stacha butach nie zamierzam oszczędzać

vobi

Cytat: golinda w 30 Kwi 2011, 22:28:33no tak, ale narzekacie na cenya dobre to nie tylko te z extra logo

:beer:

feeling.good

Cytat: golinda w 30 Kwi 2011, 21:28:33
no tak, ale narzekacie na ceny
a dobre to nie tylko te z extra logo


jasne, ale dla mnie też jest ważne żeby but mi się podobał. Czy to dla mnie, czy dla Małego. W poszukiwaniu sandałków przejrzałam chyba wszystkie strony producentów. Niestety dla dziewczynek jest większy wybór niż dla chłopców. Może też o to chodzi.

Angie

Ja w zasadzie nie widzę tanich butów dla dzieci ;D
chciałabym kupować tańsze i dobre, ale nie znalazłam sklepu ;D

Wczoraj kupiłam Lenie papcie ortopedyczne - jedyne 100 zł  :crazy:

abkasia

#115
Cytat: golinda w 30 Kwi 2011, 21:28:33
no tak, ale narzekacie na ceny
a dobre to nie tylko te z extra logo

tak, narzekam, bo uwazam, ze sa za drogie, ale kupuje, bo to moj wybor...


Dodany tekst: 30 Kwi 2011, 22:11:21

Cytat: Angie w 30 Kwi 2011, 22:07:54
Ja w zasadzie nie widzę tanich butów dla dzieci ;D
chciałabym kupować tańsze i dobre, ale nie znalazłam sklepu ;D

Wczoraj kupiłam Lenie papcie ortopedyczne - jedyne 100 zł  :crazy:
ja tez nie dotarlam do tych tanich sklepow... ;D

vobi

#116
Ja juz sie w sumie na te sandalki z nexta zdecydowalam (58 pln, wiec zupelnie inny target ;D), tylko nad rozmiarem dumam, ale chyba dokupie jeszcze Mlodej na lato jakies szmaciane tenisowki, bo jak wparuje mi dziecko do piaskownicy w tych odkrytych sandalkach (a jest w stanie w piaskownicy spedzic i pol dnia), to chyba ja bedzie wkurzal piasek wsypujacy sie ciagle do butow (tzn. mnie by chyba wkurzal :hmm:)

Swoja droga, niezly rozrzut - w next rozmiar 25 = wkladka 15 cm, jakies szmaciaki (cocodrilo albo cus takiego) rozmiar 25 = wkladka 16.3 cm, no roznica jakby spora :hmm:

magdalinska

a powiedzcie mi, co to za buty są w h&m, takie w krateczke? takie niby trampki, byly tez takie niechody, a rozm. 20-21 z cienka podeszwa. Widzial je ktos? bo takie cos kupiłabym Kubie do tesciowej na trawe, do piasku, on tam siedzi cały dzien na polu, wiec w takim czyms byloby mu wygodnie, ale nie wiem czy warto sobie tym głowe zawracac, czy to badziewie i tylko moze krzywde zrobic  :hmm:

marax

#118
ja mialam zamiar kupic ecco albo geox . Wczoraj jak zobaczylam co ona wyprawia na podworku to mi przeszlo . Moje dziecko standardowo grzebie w krecich kopcach ,lata z konewka i wlewa sobie wodę do butów,wchodzi butami do miski z wodą psa ................. Przeciez te ecco tego dlugo nie wytrzymaja. Musze kupic 2 pary zeby to mialo sens............. Te na targu za 25 zl ze skory sa naprawde rewelacyjne,mięciutkie .

Dodany tekst: 01 Maj 2011, 09:10:03

Jak ona mi zacznie wchodzic tym ecco do kaluzy to mnie chyba cos trafi . Wasze dzieci tez tak robią ?

abkasia

Marax, tak, dlatego ja nie kupuje nialych butow, .a te dandalki.co lupilam sa z tworzywa i mozna je zamaczac , sa czarne, wiec brudu nie widac

marax

#120
jakie dandalki ? TYlko ze moja sciaga takie jak pokazala feeling crocsa (tz mam jakas podrobe nie orginal). Jak nie są dobrze dopasowane to sciaga i lata na boso .Ja nie mam crocsa nie wiem moze jakos lepiej sie trzyma nogi . Macie moze tego crocsa dla siebie ?? Ja sie zastanawiam nad kupnem. Nie poci sie w tym noga . Takie jakies to sztuczne

abkasia

#121
http://www.ecco.com/pl/pl/kolekcja/dzieci/boys/732003/12001/detail.do
takie, tylko z troche inna podeszwa, bardziej mieka,
Hugo tez zdejmuje, wszystkie buty i najchetniej ganialby w na boso

Dodany tekst: nie, 1 maj 2011, 08:43:42

a te croksy mamy dokladnie takie jak pokazala feeling

zuzia

#122
Cytat: feeling.good w 30 Kwi 2011, 22:08:43Wczoraj dokupiliśmy Stachowi jeszcze crocsy i mam nadzieję, że na tym zakończą się wydatki na letnie buty.
jaka optymistka :D
my w ub. roku wiosną kupowaliśmy  18/19 a zimowe kupowałam już 24. przeszliśmy latem 6 rozmiarów! kupowałam 3 pary sandałków!


Dodany tekst: 01 Maj 2011, 10:26:44

Cytat: magdalinska w 01 Maj 2011, 08:34:39a powiedzcie mi, co to za buty są w h&m, takie w krateczke? takie niby trampki, byly tez takie niechody, a rozm. 20-21 z cienka podeszwa.
ja ich nie widziałam, ale w ub. roku Misiek miał takie jakby pełne sandałki z HM i sie sprawdziły.

magdalinska

Cytat: zuzia w 01 Maj 2011, 11:23:27my w ub. roku wiosną kupowaliśmy  18/19 a zimowe kupowałam już 24. przeszliśmy latem 6 rozmiarów! kupowałam 3 pary sandałków!
:padam: :padam: :padam:
jak wyrosnie z tych, co kupie, to nastepne dostanie z ccc ;)

zuzia

magdalinska
jak będziesz w kraku zajrzyj do coccodrillo. sprawdź sobie rozmiar i wtedy można szukać na allegro i innych serwisach. te które ja kupiłam M. teraz to jest ubiegłoroczny model (ale są nowe, z metką), ktory mi sie bardzo mi sie podobał.