Autor Wątek: Buty dla dziecka które już chodzi  (Przeczytany 104324 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abkasia

Odp: Buty dla dziecka które już chodzi
« Odpowiedź #100 dnia: 30 Kwi 2011, 20:57:06 »
oczywiscie ze szkoda....
ale hugo chodzi bardzo duzo... i chce zeby mu sie wygodnei chodzilo.... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 30 Kwi 2011, 20:58:29
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 30 Kwi 2011, 20:58:29 wysłana przez abkasia »

magdalinska

« Odpowiedź #101 dnia: 30 Kwi 2011, 21:00:37 »
o kurde... niezla cena Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #102 dnia: 30 Kwi 2011, 21:01:15 »
to wiadomo
ale młodsze dziecko to chyba może mieć tańsze buty
można bardzo porządne w okolicach 100-120zł kupić
co wg mnie i tak jest za dużo dla niechodzącego dziecka

ale moze Mati chodzi juz?
hugo zacza chodzic sam jak mial 11 mies, i od razu duzo i w dosc szybkim tempie...
wczesniej bardzo duzo za raczke juz gdzies od 9 i pol mies...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #102 dnia: 30 Kwi 2011, 21:01:15 »

magdalinska

« Odpowiedź #103 dnia: 30 Kwi 2011, 21:02:30 »
ale młodsze dziecko to chyba może mieć tańsze buty
tzn młodsze chodzace czy niechodzace?
bo własnie wydaje mi sie, ze starsze dziecko lepiej poradzi sobie z butami bardziej sztywnymi, niz taki mały kajtek, ktory niedawno zaczal chodzic...
« Ostatnia zmiana: 30 Kwi 2011, 21:03:08 wysłana przez magdalinska »

Justynna

« Odpowiedź #104 dnia: 30 Kwi 2011, 21:05:31 »
a Michał chyba prędzej wyrośnie ze swoich pierwszych butów, nim zacznie w nich chodzić. W ogóle się do tego nie garnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Na czterech owszem, wszędzie, czasem nawet na chwilę go nie można postawić, bo już startuje na czworakach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 30 Kwi 2011, 21:05:31 »

feeling.good

« Odpowiedź #105 dnia: 30 Kwi 2011, 21:08:43 »
moja teściowa byłą we wtorek w outlecie i mówiła, że sandałków w małych rozmiarach nie było, dlatego nawet nie jechałam.
Wczoraj dokupiliśmy Stachowi jeszcze crocsy i mam nadzieję, że na tym zakończą się wydatki na letnie buty.
a co wiecie o butach PRIMIGI i GEOX?
ogladałam dzisiaj, fajnie, leciutkie, nie są bardzo zabudowane, podeszwa fajnie sie zgina

elefanten mnie rozczarował Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 2 modele, bardzo zabudowane, podeszwa jakas taka sztywna, na pewno nie taka jak w tych wiosennych butach...

Staś ma półbuty geox i są super!
« Ostatnia zmiana: 30 Kwi 2011, 21:10:05 wysłana przez feeling.good »

magdalinska

« Odpowiedź #106 dnia: 30 Kwi 2011, 21:09:27 »
takie co dopiero zaczyna chodzić to jednak szybko się męczy i więcej korzysta z wózka/rąk
no tak, ale te tanie  sa zazwyczaj sztywne, wiec wtedy w ogole nie bedzie chcial chodzic.
tak bylo przynajmniej z moim, miałam zimowe Bata, sztywne jak cholera. zrobil w nich jeden krok i po chodzeniu, od razu ryk, albo juz lezał na kolanach. Wiosennych szukałam juz miekkich, obojetnie za jaka cene. I sie okazało, ze dziecko pieknie chodzi w butach, tylko musial miec wygodne

Justynna

« Odpowiedź #107 dnia: 30 Kwi 2011, 21:12:43 »
no tak, ale te tanie  sa zazwyczaj sztywne, wiec wtedy w ogole nie bedzie chcial chodzic.
tak bylo przynajmniej z moim, miałam zimowe Bata, sztywne jak cholera. zrobil w nich jeden krok i po chodzeniu, od razu ryk, albo juz lezał na kolanach. Wiosennych szukałam juz miekkich, obojetnie za jaka cene. I sie okazało, ze dziecko pieknie chodzi w butach, tylko musial miec wygodne
, czyli mój Michał jednym słowem leniwy bardzo, bo buty ma wygodne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #108 dnia: 30 Kwi 2011, 21:13:44 »
Czasem widze w TK MAXX geox po 15funtow,
najczesciej dla chlopcow i male rozmiary;D
raz trafilam na sandalki dla Dominiki z primigi za 13 funtow.
Teraz juz na nia tam nie znajduje:(
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

magdalinska

« Odpowiedź #109 dnia: 30 Kwi 2011, 21:14:23 »
czyli mój Michał jednym słowem leniwy bardzo, bo buty ma wygodne Cheesy
jeszcze sie rozchodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #110 dnia: 30 Kwi 2011, 21:16:00 »
no jasne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #111 dnia: 30 Kwi 2011, 21:19:22 »
ja tam barka nie kupuje bo jak dla mnie to one sa blee... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #112 dnia: 30 Kwi 2011, 21:20:27 »
hmmm dla mnie Bartek to w sumie wyzsza półka (cenowa, bo nie wiem jak sie sprawdzaja w chodzeniu), ceny 150-200zł, ja mowilam o tych zupełnie tanich
ale nie z tesco Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 30 Kwi 2011, 21:21:48 wysłana przez magdalinska »

abkasia

« Odpowiedź #113 dnia: 30 Kwi 2011, 21:20:42 »
no ale ja nie mówię o butach z Tesco, tylko np. Bartek, czy Mrugała
cena ok.120zł
Ecco może bym w outlecie kupiła po 70% obniżce...

kazdy kupuje co uwaza, ja uwazam, ze dobre buty dla dziecka sa wazne.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #114 dnia: 30 Kwi 2011, 21:27:06 »

kazdy kupuje co uwaza, ja uwazam, ze dobre buty dla dziecka sa wazne.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja też. Sobie wolę kupić tanie, a na Stacha butach nie zamierzam oszczędzać

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 30 Kwi 2011, 21:27:06 »

vobi

• Gość
« Odpowiedź #115 dnia: 30 Kwi 2011, 21:31:52 »
no tak, ale narzekacie na cenya dobre to nie tylko te z extra logo

feeling.good

« Odpowiedź #116 dnia: 30 Kwi 2011, 21:33:49 »
no tak, ale narzekacie na ceny
a dobre to nie tylko te z extra logo

jasne, ale dla mnie też jest ważne żeby but mi się podobał. Czy to dla mnie, czy dla Małego. W poszukiwaniu sandałków przejrzałam chyba wszystkie strony producentów. Niestety dla dziewczynek jest większy wybór niż dla chłopców. Może też o to chodzi.

Angie

« Odpowiedź #117 dnia: 30 Kwi 2011, 22:07:54 »
Ja w zasadzie nie widzę tanich butów dla dzieci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chciałabym kupować tańsze i dobre, ale nie znalazłam sklepu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wczoraj kupiłam Lenie papcie ortopedyczne - jedyne 100 zł  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #118 dnia: 30 Kwi 2011, 22:10:51 »
no tak, ale narzekacie na ceny
a dobre to nie tylko te z extra logo

tak, narzekam, bo uwazam, ze sa za drogie, ale kupuje, bo to moj wybor...

Dodany tekst: 30 Kwi 2011, 22:11:21
Ja w zasadzie nie widzę tanich butów dla dzieci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chciałabym kupować tańsze i dobre, ale nie znalazłam sklepu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wczoraj kupiłam Lenie papcie ortopedyczne - jedyne 100 zł  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja tez nie dotarlam do tych tanich sklepow... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 30 Kwi 2011, 22:11:21 wysłana przez abkasia »

vobi

• Gość
« Odpowiedź #119 dnia: 30 Kwi 2011, 23:03:46 »
Ja juz sie w sumie na te sandalki z nexta zdecydowalam (58 pln, wiec zupelnie inny target Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj), tylko nad rozmiarem dumam, ale chyba dokupie jeszcze Mlodej na lato jakies szmaciane tenisowki, bo jak wparuje mi dziecko do piaskownicy w tych odkrytych sandalkach (a jest w stanie w piaskownicy spedzic i pol dnia), to chyba ja bedzie wkurzal piasek wsypujacy sie ciagle do butow (tzn. mnie by chyba wkurzal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)

Swoja droga, niezly rozrzut - w next rozmiar 25 = wkladka 15 cm, jakies szmaciaki (cocodrilo albo cus takiego) rozmiar 25 = wkladka 16.3 cm, no roznica jakby spora Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 30 Kwi 2011, 23:04:07 wysłana przez vobi »

magdalinska

« Odpowiedź #120 dnia: 01 Maj 2011, 07:34:39 »
a powiedzcie mi, co to za buty są w h&m, takie w krateczke? takie niby trampki, byly tez takie niechody, a rozm. 20-21 z cienka podeszwa. Widzial je ktos? bo takie cos kupiłabym Kubie do tesciowej na trawe, do piasku, on tam siedzi cały dzien na polu, wiec w takim czyms byloby mu wygodnie, ale nie wiem czy warto sobie tym głowe zawracac, czy to badziewie i tylko moze krzywde zrobic  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #121 dnia: 01 Maj 2011, 09:08:46 »
ja mialam zamiar kupic ecco albo geox . Wczoraj jak zobaczylam co ona wyprawia na podworku to mi przeszlo . Moje dziecko standardowo grzebie w krecich kopcach ,lata z konewka i wlewa sobie wodę do butów,wchodzi butami do miski z wodą psa ................. Przeciez te ecco tego dlugo nie wytrzymaja. Musze kupic 2 pary zeby to mialo sens............. Te na targu za 25 zl ze skory sa naprawde rewelacyjne,mięciutkie .

Dodany tekst: 01 Maj 2011, 09:10:03
Jak ona mi zacznie wchodzic tym ecco do kaluzy to mnie chyba cos trafi . Wasze dzieci tez tak robią ?
« Ostatnia zmiana: 01 Maj 2011, 09:10:03 wysłana przez maraxela »

abkasia

« Odpowiedź #122 dnia: 01 Maj 2011, 09:21:06 »
Marax, tak, dlatego ja nie kupuje nialych butow, .a te dandalki.co lupilam sa z tworzywa i mozna je zamaczac , sa czarne, wiec brudu nie widac

marax

« Odpowiedź #123 dnia: 01 Maj 2011, 09:24:04 »
jakie dandalki ? TYlko ze moja sciaga takie jak pokazala feeling crocsa (tz mam jakas podrobe nie orginal). Jak nie są dobrze dopasowane to sciaga i lata na boso .Ja nie mam crocsa nie wiem moze jakos lepiej sie trzyma nogi . Macie moze tego crocsa dla siebie ?? Ja sie zastanawiam nad kupnem. Nie poci sie w tym noga . Takie jakies to sztuczne
« Ostatnia zmiana: 01 Maj 2011, 09:30:00 wysłana przez maraxela »

abkasia

« Odpowiedź #124 dnia: 01 Maj 2011, 09:43:24 »
 takie, tylko z troche inna podeszwa, bardziej mieka,
Hugo tez zdejmuje, wszystkie buty i najchetniej ganialby w na boso

Dodany tekst: [time]nie, 1 maj 2011, 08:43:42[/time]
a te croksy mamy dokladnie takie jak pokazala feeling
« Ostatnia zmiana: 01 Maj 2011, 09:43:52 wysłana przez abkasia »