Fotoksiążka

Zaczęty przez inkageo, 10 Paź 2007, 12:37:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mam6lat

sierpniowajulka
bardzo ładny ten bukiet
szkoda, ze dziewczyny nie maja odwagi na takie...wola bezpieczna klasykę
zamotane druty sa teraz b. modne (czesto w katalogach, an wystawach florystycznych)
bardzo podobny robiłam na plener dla naszych foto-klientów;
kwiatki nie więdna dziewczyny, poniewaz:
- są dobierane trwałe gatunki kwiatów
- kwiaty muszą "miec gwarancję świezości" - nie ma mowy, zeby to były takie przeleżałe w kwiciarni, bukiet n alezy wykonac tez mozliwie jak najpózniej - tuz przed uroczystoscią
-koncówki łodyzek sa zawoskowane - wiec zamykany jest obieg wody - chodzi o to, ze blokujac siłę ssąca łodyzki blokuje sie tez transpirację (parowanie wody) przez płatki kwiatowe - więc kwiat dłużej zachowując wode w sobie nie więdnie
- to co  napisała julka także nalezy tego tupu bukiet odpowiednio przechowywac

sierpniowajulka

Cytujsierpniowajulka
bardzo ładny ten bukiet
dziękuję  :mrgreen:
Cytat: "mam6lat"szkoda, ze dziewczyny nie maja odwagi na takie...wola bezpieczna klasykę
też żałuję, bo chętnie od czasu do czasu zawiesiłabym oko na jakimś nietypowym rozwiązaniu... ale mamy tutaj Ciebie... może z czasem zawita jeszcze kilka florystek żądnych eksperymentów z bukietami i... dzięki Waszym namowom i reklamie może znajdzie się więcej chętnych PM na takie rozwiązania... :)

[ Dodano: 05-12-2007, 10:20 ]
PS. Ładne to zdjęcie, które załączyłaś...

[ Dodano: 05-12-2007, 10:23 ]
PS2. Zajrzałam na Twoją stronę i muszę napisać, że bardzo ładny jest cały bukiet, z którego pochodzi załączony przez Ciebie na zdjęciu detal...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

Wydaje mi się, że przy takim nietypowym bukiecie największy problem jest z jego trzymaniem, przechowywaniem tudzież. Mało praktyczny się wydaje, a PM zależy (chyba) na tym, by nie mieć problemu z odłożeniem bukietu.

sierpniowajulka

mary_popins, zajrzyj na stronę mam6lat - tam jest klasyczny bukiet z wypuszczonym ogonem. Może taki bardziej Cię przekona (jeżeli oczywiście szukasz czegoś nietypowego)...
Z trzymaniem mojego bukietu nie miałam problemu - wygodnie (niczym torebka) wisiał sobie na moim przedramieniu. :) Z odłożeniem rzeczywiście mógłby być problem... u mnie zadbała o to świadkowa - nawet nie wiem, co działo się z moim bukietem podczas ślubu... :P Ale z pewnością można go gdzieś powiesić. :-D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

oj zebym to ja wczesniej zobaczyła Twoj bukiet to zapewne bym chciała cos podobnego a tak nie miałam koncepcji- pomysłu i wyszedł zwyczjny klasyk ... ble fujjj

mary

sierpniowajulka, na pewno zajrzę na tę stronę ;) Storczyki to moje ulubione kwiaty, Twój bukiet był niesamowity, oryginalny. Jedynie to "odkładanie" mnie zniechęca.

aja

zmówiłam fotoksiążkę - i muszę Wam powiedzieć że złe nie są ale rewelacyjne też nie!
mam dwie - jedna w ecri okładce(kremie) i w granacie- zdecydowanie polecam granat albo imitację skóry, która od niedawna jest dostępna! jedna ma stron 20 a druga 40 - zdecydowanie ta wieksza jest ciekawsza - grubsza!
i zdecydowanie polecam na okładce zamieścić czaro-białe zdjęcie! ja wrzuciłam kolorowe i tak jakoś to średnio ciekawie wygląda...

foszek

Ja wlasnie jedna zamowilam tutaj w DE, zobaczymy co przyjdzie :-D

fasolka1980

aja, a gdzie zamawialas? Wrzuc moze zdjecie.Zastanawiam się nad zamówieniem.

aja

ja zamawiałam w drukujwspomnienia...

adrianna79

ja tez bede zamawiala fotoksiazke i zgadzam sie z przedmowczynia ze czarno biale zdjecia wygladaja o wiele lepiej. ja bede zamawiala swoja u siebie w stanach. moja bedzie w w brazowej skorzanej oprawie i jak na razie mam 60 stron. caly koszt powinien sie zmiescic w okolo 100 dolarach. podstawowa ksiazka - sredni format zaczyna sie od $29.99. dam znac jak otrzymam ja. jestem ciekawa jej jakosci, chociaz u mnie takie ksiaki to kazdy robi.

zuzia

adrianna79,
daj namiary to może i my sobie taką zrobimy?

adrianna79

zuzia,

moja fotoksiazke zamawiam przez te strone internetowa:
http://www.shutterfly.com

moja bedzie w skorzanej oprawie i bedzie miala 65 stron. koszt bez przesylki okolo $90. wiele razy strona oferuje roznego rodzaju przeceny. teraz jak kupisz jedna, to dostajes 50% off z drugiej.

jak masz jakies pytania to pisz na moj prywatny e-mail afornalc@roanoke.edu, bo nie mam dostepu do tej strony w czasie pracy.

pozdrawiam

adrianna


sierpniowajulka

Do tego, co napisala aja, mogę dorzucić, że ładnie również wygląda okładka czerwona. Za kilka dni powinnam dostać jeszcze fotoksiążkę w foto oprawie - dam znać, czy warto. Materiałowe okładki bardzo ostatnio zdrożały - cena skoczyła do góry o 30 zł! Przynajmniej w drukujwspomnienia....  :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

sierpniowajulka, po raz kolejny wpadam zachwyt przez ten Twoj nbukiet
piekny jest
wzor tez niczego sobiew :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

sierpniowajulka

gioseppe, dzięki. :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

moniczka

a czy macie porównanie poszczególnych firm żeby polecić konkretną ja skłaniam się ku drukuj wspomnienia

Kasia

Cytat: "moniczka"a czy macie porównanie poszczególnych firm żeby polecić konkretną ja skłaniam się ku drukuj wspomnienia

ja ogladałam fotoksiążki na Targach ślubnych i szczerze to na pierwszy rzut oka nie widziałam różnicy

więc pewnie jak bedziemy robic fotoksiążkę taką z cienkimi kartkami to ważna rolę odegra cena i łatwość obsługi ich programu do tworzenia fotoksiążki

co do tych książek z grubymi kartami (takimi tekturowymi) to proponuję przyjrzec się uważnie - ja widziałam różnice - tutaj firm nie pamiętam bo takiej grubej książki raczej robić nie bedziemy - mamy mieć album więc dodatkowe wywalanie 1500zł jest bez sensu

sierpniowajulka

Cytat: "Kasia"więc pewnie jak bedziemy robic fotoksiążkę taką z cienkimi kartkami to ważna rolę odegra cena i łatwość obsługi ich programu do tworzenia fotoksiążki
i jeszcze format. Bo różne formaty oferują poszczególne firmy.
Cytat: "sierpniowajulka"Za kilka dni powinnam dostać jeszcze fotoksiążkę w foto oprawie - dam znać, czy warto.
Foto oprawa znacznie bardziej mi się spodobała od materiałowej. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

Cytat: "sierpniowajulka"sierpniowajulka napisał/a:   
Za kilka dni powinnam dostać jeszcze fotoksiążkę w foto oprawie - dam znać, czy warto.

Foto oprawa znacznie bardziej mi się spodobała od materiałowej. :)
a możesz zrobić jej zdjęcie i się pochwalić?
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

fasolka1980

Ja robiłam fotoksiażkę z CEWE w prezencie urodzinowym dla męża. Wybrałam fotooprawę w miękkiej okładce - 34 strony - 108 zł. Jakos niezla, ale czekałam ponad 2 tygodnie na zamówienie. To ich POWAŻNA wada moim zdaniem.

sierpniowajulka

Cytat: "dagi81"a możesz zrobić jej zdjęcie i się pochwalić?
niestety...  :-(  Robiłam ją w prezencie i już od dawna jej nie mam.
Ale jest gdzieś wcześniej zdjęcie fotoksiążki Inki właśnie w foto oprawie. Co prawda Inka swojej fotoksiążki nie robiła w drukujwspomnienia.pl, ale oprawy wyszły podobnie. :)

[ Dodano: 13-02-2008, 17:15 ]
Cytat: "fasolka1980"czekałam ponad 2 tygodnie na zamówienie. To ich POWAŻNA wada moim zdaniem.
w drukujwspomnienia czeka się 5-7 dni. Raz jednak zdarzyło się im zapomnieć o moim zamówieniu i czekałam około 2 tygodni, ale wynagrodzili mi to fotopunktami (czyli zniżką przy kolejnym zamówieniu).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login