Fotoksiążka

Zaczęty przez inkageo, 10 Paź 2007, 12:37:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Na razie moje dzieło powstało w komputerze, książka jest z CEWE, pobrałam ich program i działałam :)
Tu są print screeny mojego dzieła:
http://picasaweb.google.pl/Inkageo/FotoksiKa?authkey=RtatdbDeeBw
Taka książka w twardej oprawie kosztuje 109 zł.
http://www.fotoksiazka.pl/
Imagine there is no hate

elizapj

mi sie link z Twoimi printscreenami..nie otwiera:(
czy tylko mi?
obecnei korzystam z antycznego komp....wiec moze cos z nim nie tak...ale na wszelki wypadek sygnalizuje
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Już poprawiłam :) Źle skopiowała z wątku plotkowego..
Imagine there is no hate

julka

Inka - powtórzę z plot - książka fajna sprawa.
A w ogóle to miłe, że stateczne mężatki  :-P  zakładają nowe wątki w przygotowaniach. Czas pomóc niedoświadczonym koleżankom  ;-)

Kasia

ja to jestem ciekawa jakie dzieło powstanie gdy inka dostanie zdjecia slubne od Pośpiesznych :)

pomysł super

inkageo

Haha :) Stateczna mężatka, przecież ja duchem jestem dopiero w trakcie przygotowań :) Czekam tylko na suknie z kolekcji 2008, bo 2007 już mi się znudziły ;)
Imagine there is no hate

julka

Cytat: "inkageo"Haha  Stateczna mężatka, przecież ja duchem jestem dopiero w trakcie przygotowań  Czekam tylko na suknie z kolekcji 2008, bo 2007 już mi się znudziły
Będziesz przymierzać?  ;-)
A poza tematem (może wrócimy na ploty) jak zdrowie? Półpasiec sie wyprowadził?

elizapj

ok, teraz zadzialalo:)
b fajny pomysl..tez chyba cos takiego zrobie

a w ogole to mi sie nasunal pomysl...czytajac Twoj tytul (tego postu)
zeby stworzyc taka jakas ksiazke (..oczywiscie nie wiem o jakim formacie, ksztalcie, w kazdym razie wirtualna), gdzie kazda z forumek umiescilaby swoje 1 ulubione zdjecie ze slubu:) i w ten sposob powstal by przglad PM ze Strefy, w pigulce.

sorry, Inkageo ze z tym innym tematem wkradam Ci sie w temat ksiazki Waszej, ale ze to Ty mnie zainspirowalas...wiec sie tu ze swoja propozycja oglaszam:)
ps. mam nadzieje, ze to nie jest tak, ze ktos jzu cos takiego proponowal wczesniej na strefie a   ja nie doczytalam i teraz proponuje ...:(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Super pomysł :) Będziemy wklejać na forum w specjalnym wątku, czy do albumu w stylu picasa?
Imagine there is no hate

elizapj

Cytat: "inkageo"Będziemy wklejać na forum w specjalnym wątku, czy do albumu w stylu picasa?
no wlasnie nie wiem co jest lepsze... w sensie user friendly..no i zeby rzeczywiscie sie nas przekladalo latwo, estetycznie...bez starty miejsca na jakies opisy, reklamy, banery, marginesy...etc
moze ktos tu ma jakis pomysl jak takie fotki ulokowac, by za jednym klikiem mozna bylo sobie wszystko ogladac...
? moze ktos po jakis studiach IT? albo ze smykalka do tych spraw...?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gioseppe

fajny pomysł :)

[ Dodano: 10-10-2007, 13:24 ]
yulko którą tu fotke wybrać!
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

mika

mi też się podoba ten pomysł z tymi ulubionymi fotkami

zuzia

laski, ja też jestem za. Tylko którą wybrać?

ps. to mój tysięczny post! poproszę owacje na stojąco :D

julka

Cytat: "zuzia"poproszę owacje na stojąco  

:mrgreen:  :-D  :mrgreen:  :-D  :mrgreen:  :lol:  :lol:  :mrgreen:  :mrgreen:

elizapj

Zwierzatko, moze bylaby w stanie podpowiedziec jak to technicznie najlepiej rozwiazac. gdzie takie fotki  ulokowac..moze na jakiejs czesci strefy?
bo jak tylko stworzymy nowy post...to beda duzo miejsce pomiedzy fotkami zajmowaly nasze podpisy, suwaczki, marginesy itd...
a fajniej by bylo gdyby to byly same fotki..ewentulanie z naszymi nickami czy imionami...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Cytat: "zuzia"to mój tysięczny post! poproszę owacje na stojąco

ja muszę jeszcze 500 sklecić żeby Cię dogonić  :mrgreen: chyba sobie stworzę wątek i będę tam głupoty wypisywać  :mrgreen:  :lol:  :mrgreen:

elizapj

Cytujps. to mój tysięczny post! poproszę owacje na stojąco
:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :!:  :!:  :!:  :!:  ;-)
brawa
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

A ja ma dopiero 6 stron  :->
Bardzo ladnie Ci to wyszlo, moze mi tez zrobisz ??

[ Dodano: 10-10-2007, 14:17 ]
Cytat: "elizapj"o beda duzo miejsce pomiedzy fotkami zajmowaly nasze podpisy, suwaczki, marginesy itd...
Nie, jezeli dziewczyny solidarnie odznacza opcje;Dodaj podpis (może być zmieniony w profilu) na dole stronki. wtedy bedzie bez podpisu

didi_loczek

Cytat: "zuzia"ps. to mój tysięczny post! poproszę owacje na stojąco :D

hihi !! ja nawet setki nie dobijam  :mrgreen:

misiaczek187

Też myślę nad fotoksiążką ale taką ze zdjęciami z wesela i pleneru. Inka,a zaglądałas na strone drukujwspomnienia.pl też robią takie i nie wiem czy czasem nie tańsze  :-D

inkageo

Wiesz co chyba jest taniej na drukujwspomnienia, ale zrobili inne wymiary i inną ilość kartek, tak żeby nie można było porównać ;) Jest taniej jak się ma jakieś fotopunkty, to chyba ich program lojalnościowy. Jak dostanę fotki ze ślubu to przetestuję ten drugi serwis też :)
Imagine there is no hate

kamu2

Świetna sprawa taka foto książka,perwszy raz sie z czymś takim spotkałam.Bardzo mi się podoba.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

misiaczek187

Cytat: "inkageo"Wiesz co chyba jest taniej na drukujwspomnienia, ale zrobili inne wymiary i inną ilość kartek, tak żeby nie można było porównać ;) Jest taniej jak się ma jakieś fotopunkty, to chyba ich program lojalnościowy. Jak dostanę fotki ze ślubu to przetestuję ten drugi serwis też :)

Ja chyba się skuszę na tą na drukujwspomnienia.pl jak tylko dostane zdjęcia z pleneru od Tworków,a czekam już 2 miesiące  :-/  chyba napisze do Nich zapytać jak im idzie,bo się już niecierpliwie  :mrgreen:

salsa

Cytat: "elizapj"gdzie kazda z forumek umiescilaby swoje 1 ulubione zdjecie ze slubu:) i w ten sposob powstal by przglad PM ze Strefy, w pigulce.

o jezu, ale ja mam ulubionych chyba ze 20-i co teraz???  :shock:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Cytat: "mam6lat"inka - bardzo mi się Twój fotoalbum podoba, ale podobałby sie jeszcze bardziej gdybys ujednoliciła go - ja zrezygnowałabym z czarnych ramek i wszystkie zdjęcia prezentował jako "naklejone" za tło powiekszonejo motywu - no nie wiem jak to opisac,
poza tym pozostałabym przy kolorze wszystkich zdjęc - moim zdaniem zdjęcia wakacyjne proszą sie o zachowanie koloru;
Hej :) Dzięki za rady :) Wiem, że trochę namieszałam z tymi tłami, ale jak daję je wszędzie to lekkiego oczopląsu można dostać :) Pokombinuję jeszcze. Jeżeli chodzi o fotli czarno-białe, to one były tak zrobione w oryginale, więc do koloru wrócić się nie da.. Bardzo lubimy czarno-białe i często cykamy :)
Imagine there is no hate