Autor Wątek: kuchnia biała  (Przeczytany 14330 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

Odp: kuchnia biała
« Odpowiedź #75 dnia: 29 Kwi 2011, 10:01:15 »
marzy mi sie wystrój w stylu amerykańskim...

nionczka

« Odpowiedź #76 dnia: 29 Kwi 2011, 15:55:52 »
damka planuję podobną biblioteczkę, 7 półek w czterech blokach, od podłogi do sufitu. Też w bieli.

Ale nie wiem czemu ten styl amerykańskim zwą. Widziałam kilka domów amerykańskich i żaden nie był ani tak jasny ani tak pusty. Chyba tylko to, że zabudowa w kuchni jest klasyczna w formie.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #77 dnia: 30 Kwi 2011, 14:38:39 »
widziałam u kuynki w krakowie piekna biała kuchnię, meble na wysoki połysk, czerwony chyba lacobel zamiast płytek - PIEKNIE!!!!!!!!

pytalam się jak ta kuchnia sie sprawdza w utrzymaniu, kuzynka powiedziala ze OK Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #78 dnia: 08 Maj 2011, 12:36:18 »
z całego tego oglądania wyszło,że chyba kupimy nowe mieszkanie, deweloperskie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zaraz obok naszego aktualnego miejsca zamieszkania.
Mam mały kłopot, za te same pieniądze mogę okazyjnie nabyć bliżniak 200 m powierzchni użytkowej plus działka ok 1000 m.
Tylko to Bobrowiec, chyba okolice Piaseczna.
I nie wiem czy Bemowo z mnóstwem znajomych miejsc i ludzi czy Bobrowiec bez niczego... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #79 dnia: 08 Maj 2011, 15:07:36 »
hmmmmmm ciężka decyzja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moze czegoś w Babicach poszukaj, tez taniej bo pod warszawą a jednak blisko znajomych miejsc

a gdzie na bemowie mieszkasz? na osiedlu bemowo, jelonki czy górce?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 08 Maj 2011, 15:07:36 »

damka

« Odpowiedź #80 dnia: 08 Maj 2011, 15:22:31 »
górczewska/lazurowa

damka

« Odpowiedź #81 dnia: 16 Maj 2011, 12:23:57 »
prawie jak ten

kusi mnie powierzchnia która będzie zrobiona tak jak chce, z wielką białą kuchnią, z poddaszem pełnym książek i wieeeeeeelką wanną...

claridad

« Odpowiedź #82 dnia: 16 Maj 2011, 13:33:50 »
damka tylko szkoda, ze planów nie wrzucili Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 16 Maj 2011, 13:34:51
hmmmmmm ciężka decyzja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moze czegoś w Babicach poszukaj, tez taniej bo pod warszawą a jednak blisko znajomych miejsc

a gdzie na bemowie mieszkasz? na osiedlu bemowo, jelonki czy górce?
babice są fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam tam mechanika i bardzo mi się u niego podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj świergoczą ptaszki i jest fajnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Maj 2011, 13:34:51 wysłana przez claridad »
zawsze coś, zawsze coś...

vobi

• Gość
« Odpowiedź #83 dnia: 16 Maj 2011, 15:48:49 »
prawie jak tenhttp://otodom.pl/dom-bobrowiec-213m2-5-pokoi-860000-pln-id9379012.html

Uhm.... to moze jednak to mieszkanie na Bemowie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Maj 2011, 15:49:14 wysłana przez vobi »

Kasia

« Odpowiedź #84 dnia: 19 Maj 2011, 11:33:30 »
babice są fajne Cheesy
fajne fajne, mi tez sie podobają i sa blisko mojego Bemowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #85 dnia: 23 Wrz 2013, 19:41:44 »
a propos białych kuchni, znalazłam takiego bloga Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moze kogos zainspiruje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

golinda

« Odpowiedź #86 dnia: 24 Wrz 2013, 10:10:17 »
fajne fajne, mi tez sie podobają

jak małe miasteczko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i jakie zadbane
a jak tam życie tętni już od rana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj lubię tam jeździć
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #87 dnia: 24 Wrz 2013, 10:15:00 »
jak małe miasteczko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i jakie zadbane
a jak tam życie tętni już od rana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj lubię tam jeździć

jakbym nie miała sentymentu do działi na ursynowie to pewnie byśmy ją sprzedali i w babicach czegoś szukali Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no ale ursynów też bardzo lubię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #88 dnia: 24 Wrz 2013, 19:25:47 »
hahah, teraz ja już faktycznie robię swoje mieszkanie to jedno moge powiedzieć: białej kuchni nie będzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

getinmeble

« Odpowiedź #89 dnia: 17 Kwi 2015, 14:11:42 »
Polecam nasz zestaw kuchenny. Wszystko w bieli

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 17 Kwi 2015, 14:11:42 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #90 dnia: 17 Kwi 2015, 14:54:36 »
błagam, ale okropienstwo... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #91 dnia: 17 Kwi 2015, 14:58:01 »
getinmeble, dział reklamy jest gdzie indziej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale po takim zaspamowaniu forum, to już raczej u nas jesteś spalony, buuu
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj