kuchnia biała

Zaczęty przez damka, 11 Kwi 2011, 17:37:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

claridad

Cytat: damka w 15 Kwi 2011, 07:49:25
ale to również kasa na salon, z całością mebli, podłogi, ściany i sprzęt do kuchni więc tak szacuje na wstępie

damka a z czego chcesz podłogę?

damka

Cytat: claridad w 15 Kwi 2011, 08:50:37
damka a z czego chcesz podłogę?a

chce mieć jednolitą podłogę w salonie i kuchni.Myślałam o deskach, nie wiem czy to sie sprawdzi w kuchni.
Ktoś ma?

marax

#52
Mi sie wydaje ze aby ci cos doradzic ,ty sama powinnas wiedziec mniej wiecej czego chcesz ,jakie materialy ile konkretnie metrow ,kafle wazony, kanapy  ,farby gladzie itd . Jak nam nie okreslisz o co chodzi dokladnie, to taka troche rozmowa o cenie daktyli w afryce .

damka

poczekam na projekt od architekta

potem się poradzę w szerszym zakresie

dzięki

szelma


siog

Cytat: damka w 15 Kwi 2011, 09:43:18
chce mieć jednolitą podłogę w salonie i kuchni.Myślałam o deskach, nie wiem czy to sie sprawdzi w kuchni.
Ktoś ma?

Damka ja mam deski w kuchni i sa jaknajbardziej ok. Mniej wycieram niz plytki.

zwierzatko_mojej_mamy

ja mam plytki wzdluz blatu i podloge kawalek dalej i w sumie nie wiem, czy bym zmienila na drewno samo - ale glownie z powodu pralki w ciagu szafek, z ktorej czasami cos sie wyleje ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Cytat: damka w 15 Kwi 2011, 09:43:18
chce mieć jednolitą podłogę w salonie i kuchni.Myślałam o deskach, nie wiem czy to sie sprawdzi w kuchni.
Ktoś ma?

damka, moi rodzice mają podłoge z desek w kuchni - tylko trzeba odpowiednio polakierowac.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

z jednej strony fakt, a z drugiej to przeciez chyba rzadko kto w bloku zaklada, ze podloga mu wytrzyma lat 30 bez remontu czy parkiet bez cyklinowania - tak mysle, ze jak np co jakies 10 lat sie zmieniaja i gusta i priorytety to chyba sie wymienia rzeczy? nie wiem, ale tak se mysle po sobie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

damka

teraz mam płytki w kuchni i drewno w salonie i mam wrażenie ze przez to jest optycznie pomniejszone pomieszczenie, widać to przejście.

Tak naprawde to i do korytarza  z którego wchodzi się do salono- kuchni powinnam wrzucić taką samą podłogę zwłaszcza ze wyburzam scianę i będzie dużo szersze przejście.

konwalia

jeszce jest kwestia jak w szale pierdolniesz garnkiem o podłogę, to drewno sie wgniecie, płytka odpryśnie, zalezy od ekspresji mieszkającego :D

damka

ja z kuchni korzystam tylko przy okazji robienia kawy :)

zwierzatko_mojej_mamy

#62
Cytat: damka w 15 Kwi 2011, 11:34:06Tak naprawde to i do korytarza  z którego wchodzi się do salono- kuchni powinnam wrzucić taką samą podłogę zwłaszcza ze wyburzam scianę i będzie dużo szersze przejście.
no ja mam plytki z przedpokoju przechodzace w ten pasek przy blacie z jednego, reszta bambus. nie wiem, czy mi tak zmniejsza..moze?

tu fota i nastepna - tam widac podloge:
https://picasaweb.google.com/AnnaWilk/HowTo#5317267649495553554



Dodany tekst: 15 Kwi 2011, 10:45:34

Cytat: damka w 15 Kwi 2011, 10:43:22
ja z kuchni korzystam tylko przy okazji robienia kawy :)
to nie widze problemu z dechami pod kuchnia ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

damka

ja mam wszędzie inna podłogę, bez sensu.
Otrzymałam w spadku po byłym właścicielu i w końcu moge coś z tym zrobić

szelma

Ja będę miała dechy w łazience - jestem ciekawa, jak to będzie :hmm:.

Kasia

#65
Cytat: damka w 15 Kwi 2011, 10:46:33
ja mam wszędzie inna podłogę, bez sensu.
Otrzymałam w spadku po byłym właścicielu i w końcu moge coś z tym zrobić

czyli w tych 50tys jeszcze kucie (robocizna) jest?


zwierzatko_mojej_mamy

moja robocizna calego mieszkania 50m2 to 12000 bylo.. chyba.. rozpierdowa i poskladanie do kupy
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

siog

Cytat: szelma w 15 Kwi 2011, 10:52:57
Ja będę miała dechy w łazience - jestem ciekawa, jak to będzie :hmm:.

ja mam dechy w lazience :)

damka

nie mam z góry założonego budżetu zastanawiałam sie czy w tej kwocie sie zamknę.
Pewnie w trakcie okaże sie ze jeszcze coś trzeba zrobić i pewnie zrobie,,,
np wymienię drzwi w szafach :)

sierpniowajulka

Cytat: damka w 15 Kwi 2011, 10:43:18chce mieć jednolitą podłogę w salonie i kuchni.Myślałam o deskach, nie wiem czy to sie sprawdzi w kuchni.
Ktoś ma?

Ma i jest ok. Ale my kuchni nie eksploatujemy nawet w stopniu średnim. I nie mamy pralki w kuchni.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marlen_ka

moi rodzice tez maja deski w kuchni, maja bardzo duza kuchnie, tam wlasnie koncentruje sie zycie domu, jest ciagle uzywana i chyba wlasnie dlatego podloga sie stosunkowo szybko niszczy. jakies 2 lata temu byla swiezo cyklinowana i lakierowana, a juz w niektorych miejscach widac przetarcia. ale generalnie mama jest zadowolona i nigdy w zyciu nie zmienilaby desek na plytki

damka

marzy mi sie wystrój w stylu amerykańskim...

nionczka

damka planuję podobną biblioteczkę, 7 półek w czterech blokach, od podłogi do sufitu. Też w bieli.

Ale nie wiem czemu ten styl amerykańskim zwą. Widziałam kilka domów amerykańskich i żaden nie był ani tak jasny ani tak pusty. Chyba tylko to, że zabudowa w kuchni jest klasyczna w formie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

widziałam u kuynki w krakowie piekna biała kuchnię, meble na wysoki połysk, czerwony chyba lacobel zamiast płytek - PIEKNIE!!!!!!!!

pytalam się jak ta kuchnia sie sprawdza w utrzymaniu, kuzynka powiedziala ze OK :D

damka

z całego tego oglądania wyszło,że chyba kupimy nowe mieszkanie, deweloperskie  ;)

zaraz obok naszego aktualnego miejsca zamieszkania.
Mam mały kłopot, za te same pieniądze mogę okazyjnie nabyć bliżniak 200 m powierzchni użytkowej plus działka ok 1000 m.
Tylko to Bobrowiec, chyba okolice Piaseczna.
I nie wiem czy Bemowo z mnóstwem znajomych miejsc i ludzi czy Bobrowiec bez niczego... :hmm: :hmm: :hmm: