kuchnia biała

Zaczęty przez damka, 11 Kwi 2011, 17:37:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

suegro

Cytat: twinnie77 w 14 Kwi 2011, 15:08:19
No można, tylko jak się zmęczę w nocy, to w dzień będzie ze mnie taki nauczyciel, jak z koziej dupy trąbka :D

Widocznie nie ma w Tobie parcia na szkło!
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

twinnie77

#26
Cytat: maraxela w 14 Kwi 2011, 15:08:48
rob tak zeby sie nie zmęczyć lol lol sztuka !!!

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Masz jakieś pomysły na mało męczącą pracę nocną???  :knuje: :knuje: :knuje:

Dodany tekst: 14 Kwi 2011, 15:11:59

Cytat: suegro w 14 Kwi 2011, 15:10:30
Widocznie nie ma w Tobie parcia na szkło!

A można to gdzieś kupić???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

#28
jak jade do wroclawia to przy drodze stoi duzo nocnej zmiany lol lol-moge się zapytac o wakaty ,moze akurat mają

twinnie77

Cytat: suegro w 14 Kwi 2011, 15:13:37
To się ma we krwi. :D

kto mi odda swoją????

Cytat: maraxela w 14 Kwi 2011, 15:13:58
jak jade do wroclawia to przy drodze stoi duzo nocnej zmiany lol lol-moge się zapytac o wakaty ,moze akurat mają

Uważasz, że to nie jest męczące???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Cytat: maraxela w 14 Kwi 2011, 15:13:58
jak jade do wroclawia to przy drodze stoi duzo nocnej zmiany lol lol-moge się zapytac o wakaty ,moze akurat mają

To jak będziesz je karcherem podmywać to zapytaj. :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

twinnie77

Cytat: suegro w 14 Kwi 2011, 15:16:12
To jak będziesz je karcherem podmywać to zapytaj. :D

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

przypominam, ze to watek o kuchni na stefie mieszaniowej ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

#33
Cytat: suegro w 14 Kwi 2011, 15:16:12
To jak będziesz je karcherem podmywać to zapytaj. :D
to bylo ponizej pasa lol lol

Dodany tekst: 14 Kwi 2011, 15:17:31

Cytat: twinnie77 w 14 Kwi 2011, 15:15:42
kto mi odda swoją????

Uważasz, że to nie jest męczące???
su uwaza ze to sie ma we krwi lol lol najwazniejsze prace pogodzic z pasa . Chcesz miec kuchnie czy nie ?

twinnie77

#34
Cytat: maraxela w 14 Kwi 2011, 16:16:58najwazniejsze prace pogodzic z pasa . Chcesz miec kuchnie czy nie ?

Mam taką, na jaką mnie było stać kilka lat temu ;D

Dodany tekst: 14 Kwi 2011, 15:19:43

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 14 Kwi 2011, 15:16:52
przypominam, ze to watek o kuchni na stefie mieszaniowej ;D

wybacz matko :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

damka, a salon też ma być biały? mi się białe mieszkania nie podobają, kojarzą mi się szpitanie. tzn sama bym nie chciała mieć białego mieszkania, ale np. biała kuchnia sonji BARDZO mi się podobała

pytanie o kasę nie do mnie, bo my mniej wydaliśmy na remont całego mieszkania, włącznie z łazienką :)

damka

własnie wydobyłam od mojej administratora plan mojego mieszkania.
Okazuje sie ze pierwotnie w sypialni byla garderoba która teraz jest powiększoną łazienką. Hmmmmmm może powinnam do tego wrócić? Brakuje miejsca na ubrania,,,
Kuchnia była oddzielna.


zuzia

Cytat: damka w 14 Kwi 2011, 17:06:06Okazuje sie ze pierwotnie w sypialni byla garderoba która teraz jest powiększoną łazienką. Hmmmmmm może powinnam do tego wrócić?
jeżeli nie potrzebujesz tak dużej łazienki to ja bym na pewno wróciła do planu pierwotnego

zwierzatko_mojej_mamy

#38
damka a planujesz rozpizdzac wszystko? jesli tak to bym cos tam pozmieniala - rozumiem, ze plan wklejony to jest ten pierwotny? i to jest ta mala lazienka?

Dodany tekst: 14 Kwi 2011, 16:32:39

to po mojemu to ona istotnie mala - sama mam wlasnie taka malizne, zyc sie da, ale liksusu nie ma i pralka jest w kuchni przez to- czy lazienkka jest do remontu w ogole tak czy inaczej?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

damka

tak to pierwotny plan, teraz jest łazienka dość duża (połączone dwa pomieszczenia łazienka plus ta garderoba), dziś ją zmierzę dla pewności.

Jeśli moja koleżanka coś pradzi coś na małą ilość szaf to wolałabym mieć taką właśnie łazienkę. Przyzwyczajenie do wielkiej wanny :)

marax

#40
Cytat: damka w 14 Kwi 2011, 16:53:00
tak to pierwotny plan, teraz jest łazienka dość duża (połączone dwa pomieszczenia łazienka plus ta garderoba), dziś ją zmierzę dla pewności.

Jeśli moja koleżanka coś pradzi coś na małą ilość szaf to wolałabym mieć taką właśnie łazienkę. Przyzwyczajenie do wielkiej wanny :)
mam identyczny uklad salonu z kuchnia

Dodany tekst: 14 Kwi 2011, 16:57:31

mi sie podoba biala kuchnia . Mysle ze za 15 000 bez sprzętu agd mozna sie zamknac w czyms naprawde ladnym z wyzszej polki .

zwierzatko_mojej_mamy

#41
damka no w sypialni za drzwiami jest miejsce na szafe na calosci sciany, a oprocz tego to nie wiem

Dodany tekst: 14 Kwi 2011, 17:13:15

ale to rzeczwiscvie moze byc malo - przynajmniej masz szafe w przedpokoju - ja nie posiadam, tylko maly pierdolnik na czapki i 8 par butow i wszystko musze miec w sypialni..
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

aniak1211

damka
A moze wielka szafa wnekowa,
taka na cala sciane,
zmiescisz wszystkie szmatki i lazienka ocaleje:)

nionczka

#43
Cytat: sierpniowajulka w 14 Kwi 2011, 10:54:46
Nionczka, nie załamuj mnie! :) Przy niższej kwocie również da się dużo fajnych rzeczy zrobić. (zapisałaś sobie moją kuchnię, co chyba oznacza, że uznałaś ją za ciekawą, a kuchnia wraz z podłogą drewnianą zamknęła się w mniej niż połowie ww kwoty)

Julka, chyba sie zle wyrazilam. Ja za 50 tys to wiele wiecej zamierzam zrobic niz tylko kuchnie. Moja w Hiszpanii ze skuciem poprzedniej, podloga, scianami, meblami i czescia agd kosztowala 2,5 tys euro.
Chodzi mi o to, ze jak sie nie wyznaczy budzetu i nie zaplanuje ile na co, to latwo dac sie poniesc i nie zmiescic w budzecie.


Dodany tekst: 14 Kwi 2011, 18:51:44

Cytat: ddu w 14 Kwi 2011, 17:02:00mi się białe mieszkania nie podobają, kojarzą mi się szpitanie

Fajnie by bylo, jakby szpitale byly biale. te ktore znam ja sa oblesnie lososiowe, brrrrrrr
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

#44
hehe moja bez sprzetu kosztowała 2500:) nie, nie pomyliłam ilości zer:) ja to jestem skapa:)

konwalia

Cytat: rilla w 14 Kwi 2011, 20:30:43
hehe moja bez sprzetu kosztowała 2500:) nie, nie pomyliłam ilości zer:) ja to jestem skapa:)
moja 6tys ze sprzętem :D i jest biała


claridad

ja też mam wybrane kuchenne ale z Ikea więc 50 tysi to zdecydowanie nie mój pułap cenowy (chyba, że w ciągu roku zarobię pierwszy milion  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:)

rudasekawf

Cytat: claridad w 15 Kwi 2011, 00:49:4950 tysi to zdecydowanie nie mój pułap cenowy
Matko jedyna, ja bym za to chciała mieszkanie urządzić :)

damka

ale to również kasa na salon, z całością mebli, podłogi, ściany i sprzęt do kuchni więc tak szacuje na wstępie