Autor Wątek: kuchnia biała  (Przeczytany 14315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

twinnie77

Odp: kuchnia biała
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Kwi 2011, 15:04:32 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
do roboty sie wez !!!

Ale z mojej nauczycielskiej pensji nigdy nie będzie mnie stać na kuchnię za tyle kasy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #26 dnia: 14 Kwi 2011, 15:05:06 »
Ale z mojej nauczycielskiej pensji nigdy nie będzie mnie stać na kuchnię za tyle kasy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jakby to nie można pracowac nocami ................

twinnie77

« Odpowiedź #27 dnia: 14 Kwi 2011, 15:08:19 »
jakby to nie można pracowac nocami ................

No można, tylko jak się zmęczę w nocy, to w dzień będzie ze mnie taki nauczyciel, jak z koziej dupy trąbka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #28 dnia: 14 Kwi 2011, 15:08:48 »
No można, tylko jak się zmęczę w nocy, to w dzień będzie ze mnie taki nauczyciel, jak z koziej dupy trąbka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
rob tak zeby sie nie zmęczyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj sztuka !!!

suegro

« Odpowiedź #29 dnia: 14 Kwi 2011, 15:10:30 »

Widocznie nie ma w Tobie parcia na szkło!
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 14 Kwi 2011, 15:10:30 »

twinnie77

« Odpowiedź #30 dnia: 14 Kwi 2011, 15:11:09 »
rob tak zeby sie nie zmęczyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj sztuka !!!

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Masz jakieś pomysły na mało męczącą pracę nocną???  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 14 Kwi 2011, 15:11:59
Widocznie nie ma w Tobie parcia na szkło!

A można to gdzieś kupić???
« Ostatnia zmiana: 14 Kwi 2011, 15:11:59 wysłana przez twinnie77 »

suegro

« Odpowiedź #31 dnia: 14 Kwi 2011, 15:13:37 »
A można to gdzieś kupić

To się ma we krwi. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #32 dnia: 14 Kwi 2011, 15:13:58 »
jak jade do wroclawia to przy drodze stoi duzo nocnej zmiany Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj-moge się zapytac o wakaty ,moze akurat mają
« Ostatnia zmiana: 14 Kwi 2011, 15:14:28 wysłana przez maraxela »

twinnie77

« Odpowiedź #33 dnia: 14 Kwi 2011, 15:15:42 »
To się ma we krwi. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kto mi odda swoją????

jak jade do wroclawia to przy drodze stoi duzo nocnej zmiany Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj-moge się zapytac o wakaty ,moze akurat mają

Uważasz, że to nie jest męczące???

suegro

« Odpowiedź #34 dnia: 14 Kwi 2011, 15:16:12 »

To jak będziesz je karcherem podmywać to zapytaj. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #35 dnia: 14 Kwi 2011, 15:16:41 »
To jak będziesz je karcherem podmywać to zapytaj. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #36 dnia: 14 Kwi 2011, 15:16:52 »
przypominam, ze to watek o kuchni na stefie mieszaniowej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

marax

« Odpowiedź #37 dnia: 14 Kwi 2011, 15:16:58 »
to bylo ponizej pasa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 14 Kwi 2011, 15:17:31
kto mi odda swoją????

Uważasz, że to nie jest męczące???
su uwaza ze to sie ma we krwi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj najwazniejsze prace pogodzic z pasa . Chcesz miec kuchnie czy nie ?
« Ostatnia zmiana: 14 Kwi 2011, 15:17:31 wysłana przez maraxela »

twinnie77

« Odpowiedź #38 dnia: 14 Kwi 2011, 15:18:49 »
najwazniejsze prace pogodzic z pasa . Chcesz miec kuchnie czy nie ?

Mam taką, na jaką mnie było stać kilka lat temu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 14 Kwi 2011, 15:19:43
przypominam, ze to watek o kuchni na stefie mieszaniowej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wybacz matko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 14 Kwi 2011, 15:19:43 wysłana przez twinnie77 »

ddu

« Odpowiedź #39 dnia: 14 Kwi 2011, 16:02:00 »
damka, a salon też ma być biały? mi się białe mieszkania nie podobają, kojarzą mi się szpitanie. tzn sama bym nie chciała mieć białego mieszkania, ale np. biała kuchnia sonji BARDZO mi się podobała

pytanie o kasę nie do mnie, bo my mniej wydaliśmy na remont całego mieszkania, włącznie z łazienką Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 14 Kwi 2011, 16:02:00 »

damka

« Odpowiedź #40 dnia: 14 Kwi 2011, 16:06:06 »
własnie wydobyłam od mojej administratora plan mojego mieszkania.
Okazuje sie ze pierwotnie w sypialni byla garderoba która teraz jest powiększoną łazienką. Hmmmmmm może powinnam do tego wrócić? Brakuje miejsca na ubrania,,,
Kuchnia była oddzielna.

zuzia

« Odpowiedź #41 dnia: 14 Kwi 2011, 16:10:55 »
Okazuje sie ze pierwotnie w sypialni byla garderoba która teraz jest powiększoną łazienką. Hmmmmmm może powinnam do tego wrócić?
jeżeli nie potrzebujesz tak dużej łazienki to ja bym na pewno wróciła do planu pierwotnego

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #42 dnia: 14 Kwi 2011, 16:31:13 »
damka a planujesz rozpizdzac wszystko? jesli tak to bym cos tam pozmieniala - rozumiem, ze plan wklejony to jest ten pierwotny? i to jest ta mala lazienka?

Dodany tekst: 14 Kwi 2011, 16:32:39
to po mojemu to ona istotnie mala - sama mam wlasnie taka malizne, zyc sie da, ale liksusu nie ma i pralka jest w kuchni przez to- czy lazienkka jest do remontu w ogole tak czy inaczej?
« Ostatnia zmiana: 14 Kwi 2011, 16:32:39 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

damka

« Odpowiedź #43 dnia: 14 Kwi 2011, 16:53:00 »
tak to pierwotny plan, teraz jest łazienka dość duża (połączone dwa pomieszczenia łazienka plus ta garderoba), dziś ją zmierzę dla pewności.

Jeśli moja koleżanka coś pradzi coś na małą ilość szaf to wolałabym mieć taką właśnie łazienkę. Przyzwyczajenie do wielkiej wanny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #44 dnia: 14 Kwi 2011, 16:56:29 »
tak to pierwotny plan, teraz jest łazienka dość duża (połączone dwa pomieszczenia łazienka plus ta garderoba), dziś ją zmierzę dla pewności.

Jeśli moja koleżanka coś pradzi coś na małą ilość szaf to wolałabym mieć taką właśnie łazienkę. Przyzwyczajenie do wielkiej wanny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mam identyczny uklad salonu z kuchnia

Dodany tekst: 14 Kwi 2011, 16:57:31
mi sie podoba biala kuchnia . Mysle ze za 15 000 bez sprzętu agd mozna sie zamknac w czyms naprawde ladnym z wyzszej polki .
« Ostatnia zmiana: 14 Kwi 2011, 16:57:31 wysłana przez maraxela »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #45 dnia: 14 Kwi 2011, 17:11:14 »
damka no w sypialni za drzwiami jest miejsce na szafe na calosci sciany, a oprocz tego to nie wiem

Dodany tekst: 14 Kwi 2011, 17:13:15
ale to rzeczwiscvie moze byc malo - przynajmniej masz szafe w przedpokoju - ja nie posiadam, tylko maly pierdolnik na czapki i 8 par butow i wszystko musze miec w sypialni..
« Ostatnia zmiana: 14 Kwi 2011, 17:13:15 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

aniak1211

« Odpowiedź #46 dnia: 14 Kwi 2011, 17:21:31 »
damka
A moze wielka szafa wnekowa,
taka na cala sciane,
zmiescisz wszystkie szmatki i lazienka ocaleje:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

nionczka

« Odpowiedź #47 dnia: 14 Kwi 2011, 18:48:14 »
Nionczka, nie załamuj mnie! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Przy niższej kwocie również da się dużo fajnych rzeczy zrobić. (zapisałaś sobie moją kuchnię, co chyba oznacza, że uznałaś ją za ciekawą, a kuchnia wraz z podłogą drewnianą zamknęła się w mniej niż połowie ww kwoty)

Julka, chyba sie zle wyrazilam. Ja za 50 tys to wiele wiecej zamierzam zrobic niz tylko kuchnie. Moja w Hiszpanii ze skuciem poprzedniej, podloga, scianami, meblami i czescia agd kosztowala 2,5 tys euro.
Chodzi mi o to, ze jak sie nie wyznaczy budzetu i nie zaplanuje ile na co, to latwo dac sie poniesc i nie zmiescic w budzecie.

Dodany tekst: 14 Kwi 2011, 18:51:44
mi się białe mieszkania nie podobają, kojarzą mi się szpitanie

Fajnie by bylo, jakby szpitale byly biale. te ktore znam ja sa oblesnie lososiowe, brrrrrrr
« Ostatnia zmiana: 14 Kwi 2011, 18:51:44 wysłana przez nionczka »

rilla

« Odpowiedź #48 dnia: 14 Kwi 2011, 20:30:43 »
hehe moja bez sprzetu kosztowała 2500:) nie, nie pomyliłam ilości zer:) ja to jestem skapa:)
« Ostatnia zmiana: 14 Kwi 2011, 20:31:08 wysłana przez rilla »

konwalia

« Odpowiedź #49 dnia: 14 Kwi 2011, 20:51:28 »
hehe moja bez sprzetu kosztowała 2500:) nie, nie pomyliłam ilości zer:) ja to jestem skapa:)
moja 6tys ze sprzętem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i jest biała