kuchnia biała

Zaczęty przez damka, 11 Kwi 2011, 17:37:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

Witam Szanowne,

Powoli przymierzam sie do zmiany kuchni i salonu. Wymarzyła mi sie kuchnia biała i szukam inspiracji a jako że wiem ze wiele z Was juz to przechodziła będę wdzięczna za pomoc.

Na razie to tylko przymiarki, projekt będzie mi robiła koleżanka architekt, chciałabym jej zasugerować w którą strone powinna skierować wyobraźnię..

Mam kuchnie otwartą na salon. Chcę zmienić całość.

Zrobię zdjęcie poglądowe i wkleje

Póki co mam dwa przykładowe zdjącia

nionczka

Cytat: doda w 11 Kwi 2011, 22:02:09to coś w kolorze fuksji to szyba? czy jakieś tworzywo?

Lacobel, to mieszkanie jakiejs aktorki, Grazyny Wolszczak chyba. Jest w co drugiej gazecie wnetrzarskiej/portalu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Damka, ja tu bede wpadac bo tez sie przymierzam do bialej kuchni otwartej na salon.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek

ja mam białą kuchnię. takie pomieszanie zdjęcia 1 i 2.

sonja

Ja też mam białą. I stwierdzam, że biały to strasznie ciężki kolor - ma tysiąc odcieni ;D

damka


nionczka

Ja tez mam biala w ES i uwazam, ze to strzal w dziesiatke. Ale ja w ogole jestem fanka bialego, szczegolnie we wnetrzach.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: golinda w 12 Kwi 2011, 09:09:38
ja miałam białą i never ever

ja miałam przez 3 miesiace i tak mi sie podobała :dreaming: i wcale nie była uciazliwa. jedyne, co mnie wkurzało to białe płytki. ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

jeszcze jedno pytanie techniczne, jak z Waszego doświadczenia kszałtuje sie kosztorys remontu kuchni plus salonu. Czy w 50 tys sie zamknę?
Oczywiście mam tu na uwadze całość, łącznie z mablami.

zwierzatko_mojej_mamy

no mysmy tyle pi razy oko wydali na cale mieszkanie ;) z kilkoma meblami ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

damka

pewnie masz racje, bardziej chodziło mi czy w połowie nie stanę :)

zwierzatko_mojej_mamy

no jak wybierzesz kuchnie za 48 tysi, a takie widywalam wielokrotnie to razcej nie zmiescisz sie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

#13
Cytat: doda w 13 Kwi 2011, 21:07:27jak chcesz się zamknąć w 50 tys to się zamkniesz

Trafilas w sedno! Moze nie zgodzilabym sie z tym zdaniem przy nizszej kwocie, ale 50 tys z pewnoscia da sie zrobic cos fajnego.


Dodany tekst: 13 Kwi 2011, 22:18:51

Cytat: damka w 13 Kwi 2011, 22:12:54pewnie masz racje, bardziej chodziło mi czy w połowie nie stanę

jak od poczatku zaplanujesz taki budzet i wszystkie wydatki pod te kwote, to sie zmiescisz.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


sierpniowajulka

Cytat: nionczka w 13 Kwi 2011, 23:18:06Cytat: doda  Wczoraj o 21:07:27
jak chcesz się zamknąć w 50 tys to się zamkniesz

Trafilas w sedno! Moze nie zgodzilabym sie z tym zdaniem przy nizszej kwocie, ale 50 tys z pewnoscia da sie zrobic cos fajnego.
Nionczka, nie załamuj mnie! :) Przy niższej kwocie również da się dużo fajnych rzeczy zrobić. (zapisałaś sobie moją kuchnię, co chyba oznacza, że uznałaś ją za ciekawą, a kuchnia wraz z podłogą drewnianą zamknęła się w mniej niż połowie ww kwoty)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Cytat: doda w 14 Kwi 2011, 11:34:00
ja też uważam, że w niższej, a nawet dużo niższej kwocie da się zrobić coś fajnego :)
Oczywiscie ze sie da,
rodzice meza wlasnie skonczyli remont mieszkania,maja naprawde ladna kuchnie,
ze sprzętem(poza lodowka i mikrofala) nie dali nawet 10tys. ;D

marax

#17
co to za kuchnia za mniej niz 50 000 dajcie spokoj .................zaraz to sie zniszczy polamie ,zawiasy puszcza

feeling.good

Cytat: maraxela w 14 Kwi 2011, 14:04:31
co to za kuchnia za mniej niz 50 000 dajcie spokoj .................

lol lol lol lol lol

twinnie77

Cytat: maraxela w 14 Kwi 2011, 14:04:31
co to za kuchnia za mniej niz 50 000 dajcie spokoj .................zaraz to sie zniszczy polamie ,zawiasy puszcza

No wiesz marax, ta twoja kuchnia za 100 000 zł jest super, ale nie każdego stać ;D  :mocking: :mocking: :mocking:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: twinnie77 w 14 Kwi 2011, 14:12:52
No wiesz marax, ta twoja kuchnia za 100 000 zł jest super, ale nie każdego stać ;D  :mocking: :mocking: :mocking:
do roboty sie wez !!!

twinnie77

Cytat: maraxela w 14 Kwi 2011, 15:02:36
do roboty sie wez !!!

Ale z mojej nauczycielskiej pensji nigdy nie będzie mnie stać na kuchnię za tyle kasy ;D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: twinnie77 w 14 Kwi 2011, 15:04:32
Ale z mojej nauczycielskiej pensji nigdy nie będzie mnie stać na kuchnię za tyle kasy ;D
jakby to nie można pracowac nocami ................

twinnie77

Cytat: maraxela w 14 Kwi 2011, 15:05:06
jakby to nie można pracowac nocami ................

No można, tylko jak się zmęczę w nocy, to w dzień będzie ze mnie taki nauczyciel, jak z koziej dupy trąbka :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: twinnie77 w 14 Kwi 2011, 15:08:19
No można, tylko jak się zmęczę w nocy, to w dzień będzie ze mnie taki nauczyciel, jak z koziej dupy trąbka :D
rob tak zeby sie nie zmęczyć lol lol sztuka !!!