Autor Wątek: Mazury  (Przeczytany 4726 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jestynka

Mazury
« dnia: 10 Kwi 2011, 13:06:14 »
macie fajną miejscówe na Mazurach, tak aby na weekend wyskoczyć? (lepsze by były te bliżej Wa-wy, ale nie koniecznie)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

Odp: Mazury
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Kwi 2011, 14:01:02 »
ale chjcecie odpocząć z dala od cywilizacji czy raczej miec gdzie pójść, gdzie zjeść, gdzie się rozerwać

ja mam miejscówkę koło Świętajna, za Szczytnem
blisko z warszawy ale to działka przy lesie, do jeziora trezeba kawałek dojść, raczej cisza i spokój
rozrywek tam nie znajdziecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #2 dnia: 10 Kwi 2011, 14:11:26 »
może byc cisza i spokój Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a w razie czego do szczytna można pdoskoczyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
podaj namiar Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #3 dnia: 10 Kwi 2011, 14:20:13 »

tę lokalizacje znalazla moja ciocia, jak się okazało to własność brata naszych dobrych znajomych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj swiat jest mały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bardzo ładna działka, domek ok, okolica ładna, w lipcu bylo duzo jagód do zbierania

warunki ogolnie akceptowalne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj my z 3tygodniowym dzieckiem nie narzekalismy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #4 dnia: 10 Kwi 2011, 14:22:27 »
a na tą pore roku i wiatry on się nadaje?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 10 Kwi 2011, 14:22:27 »

Kasia

« Odpowiedź #5 dnia: 10 Kwi 2011, 14:23:28 »
dom jest normalny, chyba całoroczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #6 dnia: 10 Kwi 2011, 14:23:44 »
szkoda,że nei podali ceny

Kasia

« Odpowiedź #7 dnia: 10 Kwi 2011, 14:25:02 »
no niestety z ceną nie pomogę, bo ja nigdy go sama nie brałam
a moja ciocia go z reguły na cały miesiąc bierze
i nas zaprasza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 10 Kwi 2011, 14:25:33 wysłana przez Kasia »

justynaaaa2

« Odpowiedź #8 dnia: 26 Kwi 2011, 14:22:05 »
golinda fajnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj gdzie?
« Ostatnia zmiana: 26 Kwi 2011, 14:22:41 wysłana przez justynaaaa2 »
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

justynaaaa2

« Odpowiedź #9 dnia: 26 Kwi 2011, 14:46:01 »
na żagle... czyli wszędzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
pewnie weźmiemy łódkę z Giżycka
no tak tak, wiem że wszędzie, chodziło mi właśnie o to skąd zamierzacie płynąć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja bym sobie popływała ale musiałabym mieć załogę co wszystko sama ogarnia, do tego dużo słońca a ja bym leżała na dziobie i się opalała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ach ten trzepot białego żagla na tle błękitnego nieba... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i zapach mazur...

justynaaaa2

« Odpowiedź #10 dnia: 26 Kwi 2011, 15:34:55 »
golinda no ja patent też mam co nie zmienia faktu że wolę leżeć niż ciągnąć liny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak pływaliśmy ze znajomymi to ja też codziennie pokład szorowałam w zamian za to żeby dali mi spokój ze sterowaniem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #11 dnia: 26 Kwi 2011, 16:07:18 »
ja mam, mój M. ma patent sternika, brat też
no to ładnie macie wyedukowana rodzinkę w tym temacie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nic tylko pływać.

Na łódce nigdy nie byłam na dłuższych wakacjach, ale na mazury to uwielbiam jeździć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Szczególnie podobało mi się w Wilkasach ( obóz jeszcze z awf, pływanie na łódce, windsurfing itp.) i rodzinnie nad jeziorem Dadaj. Dwa tygodnie ciszy i spokoju w domku w lesie nas jeziorkiem. Aż się rozmarzyłam. A tu jeszcze tyle do wakacji

doda

« Odpowiedź #12 dnia: 26 Kwi 2011, 17:32:11 »
golinda no ja patent też mam co nie zmienia faktu że wolę leżeć niż ciągnąć liny

ja bym mogła liny ciągnąć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
uwielbiam żagle, ale ja nie mam żadnego towarzystwa do żeglowania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #13 dnia: 26 Kwi 2011, 19:22:26 »
napisałam, że mam taką załogę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aaa to zmienia postać rzeczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo ja mam patent ale załogi brak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda ja też już niestety nie mam towarzystwa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj szkoda trochę...
może nie wybrałabym żagli na mazurach zamiast wakacji w ciepłych krajach ale tak popływać na kilka dni to chętnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #14 dnia: 27 Kwi 2011, 09:11:36 »
Jedźcie bez męża Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 27 Kwi 2011, 09:11:36 »

justynaaaa2

« Odpowiedź #15 dnia: 27 Kwi 2011, 10:08:00 »
powiedziałam mu to całkiem na serio i chyba się przestraszył albo nie uwierzył, bo od razu zaczął organizować inny termin
bo to jeszcze jest kwestia, że jego rodzicom musi pasować, bo oni przyjadą do nas i zajmą się N.

normalnie jak wyprawa dookoła świata Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pomyślałam to samo co inka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj skoro on wyjeżdża to czemu ja miałabym siedzieć w domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #16 dnia: 06 Sty 2016, 22:50:34 »
macie do polecenia jakieś fajne ośrodki/hotele na lato na mazurach?
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

JustBe

« Odpowiedź #17 dnia: 07 Sty 2016, 15:10:25 »
Ja jeżdżę do Giżycka ale cały czas testuję gdzie jest przyjemniej więc na razie nie mam dobrych/sprawdzonych miejsc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #18 dnia: 13 Sty 2016, 19:09:51 »
A warmia może być? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja zakochana w Warmii
Na mazurach byliśmy w ośrodku, kt. nazywał się chyba Kalwia
Domki niezbyt ładne, ale pyszne jedzenie, duży teren, jezioro, kajaki, lodki, basen, konie...