gdzie po staniki we Wrocku?

Zaczęty przez panikarola, 09 Kwi 2011, 22:06:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

dziewczyny, gdzie chodzicie we Wrocławiu po staniki?

za każdy adres poleję  :beer: :)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

abkasia


panikarola

abkasia dzięki  :beer:
byłaś kiedyś w tej milli? jest wybór roznych modeli w ramach jednego rozmiaru? kurcze, ale one są drogie, na brastopie to jakos taniej wyglada...

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

abkasia

Cytat: panikarola w 10 Kwi 2011, 16:40:26
abkasia dzięki  :beer:
byłaś kiedyś w tej milli? jest wybór roznych modeli w ramach jednego rozmiaru? kurcze, ale one są drogie, na brastopie to jakos taniej wyglada...


tak bylam i kupowalam :)
no drogie sa, ale sa tez takie za 120 zl... ( to chyba wersja najtansza... )

teraz w marcu mieli dostawy, wiec [powinien wybor miec

callja

#4
"Milla" ma teraz nowy sklep na Kościuszki, chyba nawet większy wybór niż na Ruskiej; ceny rzeczywiście wysokie, co do obsługi - część dziewczyn jest zachwycona, ja nie miałam szczęścia (wymierzyły mi rozmiar 70A, a ja już wówczas nosiłam 65C, teraz 65 D/E).

Inny adres chwalony przez lobbystki (ja nie sprawdzałam, uprzedzam) jest w nowym budynku na Jagiełły, naprzeciwko McDonalda.

Osobiście wierna jestem Esotiq - spory wybór, mają wprowadzać kolejne modele o wąskich obwodach, a ceny do zniesienia :) Zaglądam też do sklepo-hurtowni w budynku NOT (na Piłsudskiego), da się tam czasem upolować coś niebrzydkiego i w przyzwoitej cenie, od polskich producentów, choc wybór nie powala.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

panikarola

callja, abkasia, dzięki!!!!  :beer:

to chyba bym tę millę wypróbowała, esotiq mam daleko. a do NOT zajrzę jakbym przypadkiem przechodziła. a ten na Jagiełły sklep pamiętasz może jak się nazywa? 
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

callja

Cytat: panikarola w 10 Kwi 2011, 22:44:58ten na Jagiełły sklep pamiętasz może jak się nazywa?

Zabij mnie, pojęcia nie mam - a mieszkam rzut beretem... Nazwa powinna być chyba na forum biuściastym na GW.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

panikarola

no problem, machnę się do milli! dzięki!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

callja

#8
Cytat: panikarola w 10 Kwi 2011, 22:44:58ten na Jagiełły sklep

Jawohl, sprawdzone, melduję posłusznie, że sklep na Jagielły zwie sie "onlyher.pl" - i chyba mają stronkę internetową do prześledzenia asortymentu :)


edit:
Dodam jeszcze do listy outlet Samanty w Factory, ceny już ciutek wyższe, ale da się coś ładnego wyłowić. Ekspedientki raczej przyjazne, wyszukują i donoszą kolejne rozmiary & fasony bez zbytniego marudzenia ;) Nietypowe rozmiary w Factory bywaly jeszcze niekiedy w "La Vantil".
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

panikarola

callja, jestes kopalnia wiedzy :)  :beer:

a w Factory - to masz na mysli Outlet?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

callja

Cytat: panikarola w 19 Kwi 2011, 21:15:16w Factory - to masz na mysli Outlet?

Tak, Factory Outlet na Granicznej - tam znajdziesz Samantę :) Ofkors odlewam :beer:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /


panikarola

po siniaki to bym wiedziała - najprościej do trójkąta bermudzkiego ;)

a sklep na Jagiełły rulezz, zrujnowałam się umiarkowanie, wybór dobry i doradztwo też, a na staniki w kolorze cielistym pani mówi "cielaczki", myślałam że padnę  :rotfl:
callja  :beer:

a te pozostałe kiedy indziej wypróbuje, już po onlyher nie musiałam dalej szukać
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

callja

Odlewam ofkors :)

Cytat: panikarola w 07 Lip 2011, 20:01:00po siniaki to bym wiedziała - najprościej do trójkąta bermudzkiego

Buhahaha !!!

Teraz tam pobudowali Angel Wings (cena drobne kilkanaście tysi za m2) i ponoć próbują odczarować dzielnicę ;)

Cytat: panikarola w 07 Lip 2011, 20:01:00sklep na Jagiełły rulezz
Sama nadal tam nie dotarłam, funduszy brak ;)


A pod rozwagę Waćpani - może (za bytności) jakieś spotkanie we Wro uskutecznić??
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

panikarola

powodzenia z odczarowywaniem :) i one już są wybudowane, te angel wings? na projekcie wyglądają całkiem, całkiem, a np na tym zdjeciu w perspektywie ulicy z tymi talerzami satelitarnymi trochę jak pięść do oka: http://wiezowce.blox.pl/2008/04/Ale-co-tam-Warszawa-Wroclaw-Angel-Wings-moze.html
w ramach odczarowania to ja bym te kamienice poremontowała... one są piękne, tylko nei widać spod brudu i anten.

spotkanie bardzo chętnie, tak pewnie w okolicach września chyba będę? dam znać na pw?

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

callja

Cytat: panikarola w 10 Lip 2011, 21:31:02i one już są wybudowane, te angel wings?

Wieże nadal w projektach, ale jeden z niższych budynków już stoi; a stare kamienice jak bliskie były zawalenia, tak nadal są :( U samego wylotu Traugutta stoi kamienica z zamurowanymi oknami, pustostan - wstęp wzbroniony... :(

Cytat: panikarola w 10 Lip 2011, 21:31:02spotkanie bardzo chętnie, tak pewnie w okolicach września chyba będę? dam znać na pw?

Będę czekać cierpliwie na wieści - myślę, że wrocławskie forumki takoż :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

panikarola

i jak jest, planujecie jakąś wrocławską kawkę w okolicach 10.9.? będę rano w sobotę tego 10. w okolicach Rynku (fryzjer na 13), deklaruję chęć i gotowość dołączenia :)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

konwalia

panikarola a do pozka jeszcze kiedys zawitasz?  bighug

panikarola

konwalia  :friends:
możliwe, że w początkach października, ale to jeszcze mniej pewne niż jak się ostatnio umawiałyśmy...

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

konwalia


panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

rubin04

#21
Panikarola - wiem że sensowne staniki we Wro to http://milla.net.pl/

a ja niestety 10 wrzesnia bede przed chrzcinami Mili wiec gotowanie itd raczej. Ale jak coś to dam znać z tą kawą by dołaczyć.

Dodany tekst: 02 Wrz 2011, 16:22:56

o, doczytałam, ze http://milla.net.pl/ juz polecana była.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

Byla, ale i tak piwko  :beer: i drugie za zdrowie Mili.
co do spotkania, to umowilam sie z callja wstępnie o 11 pod Pręgierzem, jeśli ktoś miałby chęć dołączyć - dajcie znać, żeby było wiadomo czy kogoś powiadomić w razie odwołania.

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

feeling.good

ja jeszcze będę nad morzem :(

panikarola

nie szkodzi, następnym razem :)

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.