Autor Wątek: Rolkowe rolki  (Przeczytany 7007 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AdaW

Odp: Rolkowe rolki
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Wrz 2014, 14:16:54 »
Uwielbiam jazdę na rolkach. Podstawa, żeby były wygodne. Ważne są też ochraniacze. Ja mam sznurowane rolki.

suegro

« Odpowiedź #26 dnia: 03 Wrz 2014, 14:21:11 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Chcę sobie kupić rolki.
Na co zwracać uwagę przy zakupie?

Cel:jazda rekreacyjna.
Nie chcę więc szaleć z super hiper wypasami. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ihahahah, dalej nie kupiłam.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #27 dnia: 03 Wrz 2014, 15:30:20 »

Ihahahah, dalej nie kupiłam.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mam do sprzedania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

salsa

« Odpowiedź #28 dnia: 03 Wrz 2014, 17:59:46 »
mam do sprzedania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ło jezu czemu mnie to nie dziwi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #29 dnia: 04 Wrz 2014, 09:48:51 »
też się przymierzam do zakupu. nie doczekam się chyba wstawienia roweru na niższe kondygnacje, a nie jestem w stanie sama go znosić. a z rolkami sobie poradzę, niedaleko ścieżki rowerowe, więc jest gdzie jeździć. mam nadzieję, że nie zapomniałam, jak to się robi... ale jak siebie znam, kupię za rok albo i wcale...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 04 Wrz 2014, 09:48:51 »

sputnik

« Odpowiedź #30 dnia: 04 Wrz 2014, 09:52:50 »
Ihahahah, dalej nie kupiłam.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

mobka

« Odpowiedź #31 dnia: 20 Kwi 2015, 18:59:19 »
Laski i co? Ktoś coś kupił? Coś polecacie? Ja rozmyślam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #32 dnia: 20 Kwi 2015, 18:59:57 »
na pewno su teraz kupi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #33 dnia: 20 Kwi 2015, 19:03:26 »
A ty sprzedalas? Co masz?

ddu

« Odpowiedź #34 dnia: 20 Kwi 2015, 23:11:21 »
A mi siostra wczoraj przywiozła:) najpierw popróbuję, czy nadal umiem i czy mnie to bawi
Już się zastanawiam, dokąd iść, żeby nie było wstyd

ishka82

« Odpowiedź #35 dnia: 24 Kwi 2015, 21:56:23 »
kupiłam dziś! musiałam, bo moje dziecko tak śmiga, że na piechotę się jej dogonić nie da Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jeszcze się tylko nauczyć jeździć muszę, bo ostatni raz na nogach miałam chyba z 20 lat temu i to tylko kilka razy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj podobało mi się, to może i teraz spodoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #36 dnia: 24 Kwi 2015, 21:57:21 »
tylko zła jestem, bo chciałam ochraniacze od razu, a pan miał albo malutkie, albo wielkie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #37 dnia: 25 Kwi 2015, 14:05:13 »
A co kupiłaś? I poważnie chcesz ochraniacze?

ishka82

« Odpowiedź #38 dnia: 25 Kwi 2015, 20:28:25 »
A co kupiłaś? I poważnie chcesz ochraniacze?
kupiłam jakieś spokey, które mi pan w sklepie polecił Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ochraniacze też już mam...nie wiem co w tym dziwnego, dziecku każę zakładać, to i sama powinnam, z resztą szanuję swoje kolana i nadgarstki i spodnie, które mogłabym podrzeć bardzo łatwo przy jakimkolwiek upadku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #39 dnia: 25 Kwi 2015, 20:29:31 »
Ja nigdy ochraniaczy nie miałam, ale może to już ten wiek, że powinnam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 25 Kwi 2015, 20:29:31 »

ishka82

« Odpowiedź #40 dnia: 25 Kwi 2015, 20:38:36 »
Ja nigdy ochraniaczy nie miałam, ale może to już ten wiek, że powinnam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja łamaga z natury jestem, do tego mam słabe stawy, kolana szczególnie, wolę zminimalizować ryzyko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj z resztą ciężko dziecku wytłumaczyć, że ona musi a ja nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moje kumpele jeździły dziś bez, ja jednak czułam się ciut pewniej mając je na sobie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #41 dnia: 29 Kwi 2015, 19:55:55 »
Odebrałam dzisiaj mój zakup Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj teraz to muszę jeszcze na nie wyjść.

suegro

« Odpowiedź #42 dnia: 29 Kwi 2015, 21:12:56 »
mobka, co kupiłaś? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja może w końcu w tym roku kupię, może się jeszcze załapię. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #43 dnia: 29 Kwi 2015, 21:49:49 »
ja mam takie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a Niuśka takie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #44 dnia: 29 Kwi 2015, 22:05:12 »
K2 Athena Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #45 dnia: 30 Kwi 2015, 11:00:16 »
Dzięki!
Naprawdę liczę, że w tym roku się uda.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #46 dnia: 30 Kwi 2015, 11:02:27 »
na pewno su teraz kupi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fak ju! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #47 dnia: 30 Kwi 2015, 12:20:32 »
Cholerny remarketing!
Dostałam właśnie newsletter: "Wybierz swoje rolki i wygraj cenne nagrody!" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kotabma

« Odpowiedź #48 dnia: 09 Maj 2015, 14:27:57 »
ishka82, a ty sobie ragulowane wzielas?
bo jak kupowalam sobie lyzwy to mi w sklepie powiedzieli ze jesli waze ponizej 50 kg to moge brac regulowane, jesli wiecej to w zadnym wypadku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja waze wiecej ;( wiec wzielam normalne

mobka

« Odpowiedź #49 dnia: 09 Maj 2015, 15:03:24 »
Kotabma patrząc w jakich rozmiarach są regulowane, nawet ponad 40,to wątpię, żeby ktoś przy takiej stopie ważył mniej niż 50kg Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj