Autor Wątek: Rolkowe rolki  (Przeczytany 7250 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

suegro

Rolkowe rolki
« dnia: 07 Kwi 2011, 13:26:39 »
Chcę sobie kupić rolki.
Na co zwracać uwagę przy zakupie?

Cel:jazda rekreacyjna.
Nie chcę więc szaleć z super hiper wypasami. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: Rolkowe rolki
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Kwi 2011, 13:29:42 »
nie mam pojecia - jak kupowala zadalam te pytania porzadnie wygladajacemu panu z intersportu i mi wskazal kilka i tlumaczyl co maja, a czego nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

emcia

« Odpowiedź #2 dnia: 07 Kwi 2011, 13:29:51 »
Chcę sobie kupić rolki.
Na co zwracać uwagę przy zakupie?

Cel:jazda rekreacyjna.
Nie chcę więc szaleć z super hiper wypasami. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie pomogę
kupuję od 10 lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Kwi 2011, 13:34:37 »
Przede wszystkim kup sobie ochraniacze na nadgarstki - takie usztywniające. A co do rolek no to kwestia tego, żeby były wygodne i plastik butowy nie wbijał się w łydę. I osobiście preferuję sznurowane niż takie na zatrzaski, bo lepiej można je dopasować do nogi.

suegro

« Odpowiedź #4 dnia: 07 Kwi 2011, 13:37:26 »
szelma  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 07 Kwi 2011, 13:37:26 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #5 dnia: 07 Kwi 2011, 13:44:32 »
Przede wszystkim kup sobie ochraniacze na nadgarstki - takie usztywniające.
na rolkach mi sie nie przydaly, a przydalyby sie jak nic pod bankomatem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 07 Kwi 2011, 13:44:43 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Kwi 2011, 13:46:48 »
przydalyby sie jak nic pod bankomatem

No wiesz - przezorny ZAWSZE ubezpieczony, więc ochraniacze pod bankomatem podpadają pod ZAWSZE Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

suegro

« Odpowiedź #7 dnia: 07 Kwi 2011, 13:46:58 »
na rolkach mi sie nie przydaly, a przydalyby sie jak nic pod bankomatem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marlen_ka

« Odpowiedź #8 dnia: 07 Kwi 2011, 13:48:11 »
zeby mialy ładny kolor Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 07 Kwi 2011, 13:51:44
a tak na serio to najlepiej, zeby mialy twarde kolka i oprocz sznurówek (tak jak pisala szelma) mialy jeszcze dodatkowe zapiecie nad kostka, jakis porzadny rzep albo zatrzask, pozwala to dobrze usztywnic kostke i wygodnije sie jezdzi
« Ostatnia zmiana: 07 Kwi 2011, 13:51:44 wysłana przez marlen_ka »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #9 dnia: 07 Kwi 2011, 17:21:01 »
Z tego co pamietam to kauczukowe kolka sa dobre,lepiej sie jezdzi niz na plastikowych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale bym sobie pojezdzila;)
Za czasow jak sie jezdzilo godzinami to mialam fajne nogi;)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #10 dnia: 07 Kwi 2011, 18:09:57 »
Z tego co pamietam to kauczukowe kolka sa dobre,lepiej sie jezdzi niz na plastikowych
nie wiem, czy plasitkowe w ogole jeszzed istnieja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to byl jakis chory wynalazek z czasow podstawowki z targu, zeby taniej bylo o ile pamietam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marlen_ka

« Odpowiedź #11 dnia: 07 Kwi 2011, 18:33:44 »
nie wiem, czy plasitkowe w ogole jeszzed istnieja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to byl jakis chory wynalazek z czasow podstawowki z targu, zeby taniej bylo o ile pamietam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
pewnie tak, ale kauczukowe tez maja rozna twardosc i o to mi chodzilo

aniak1211

« Odpowiedź #12 dnia: 07 Kwi 2011, 19:08:11 »
No ja nie wiem jak teraz bo juz 100 lat nie jezdzilam,
plastikowe wlasnie z podstawowki pamietam:D

sputnik

« Odpowiedź #13 dnia: 08 Kwi 2011, 13:36:32 »
w weekend jeździłam przy Bloniach i obok mnie uparcie jeździła laska na plastikach, straszne dźwięki to wydawało, najpierw bylo mi jej szkoda a potem mnie wkurzała dźwiękami a w tłumie ciążko było uciec. w ogole bez sensu jeździć w tłumie.
Co do rolek, tak jak dziewczyny pisały. A o resztę dopytać w sklepie i już Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak do jazdy rekreacyjnej to nie trzeba filozofii do tego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I ruszamy!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #14 dnia: 08 Kwi 2011, 13:46:43 »
I ruszamy!!!

No, no, tak jak rozmawiałyśmy. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 08 Kwi 2011, 13:46:43 »

mobka

« Odpowiedź #15 dnia: 10 Kwi 2011, 02:35:00 »
Ja bym wybrala kolka raczej mieksze niz twardsze, ale tez nei super miekkie. Widomo, szybciej sie scieraja, ale jezdzi sie o niebo lepiej. I w przeciwienstwie do szelmy, wole zatrzaski - mam szczuple stopy i sznurowanych nigdy nie bylam w stanie sciagnac tak, zeby mi stopa nie latala.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #16 dnia: 10 Kwi 2011, 13:16:21 »
Polewam za rady!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Do sklepu jeszcze nie dotarłam. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cherry

« Odpowiedź #17 dnia: 11 Kwi 2011, 20:37:00 »
sugero, mam rolki Fila - maja fajny zamek, nie rzepy i nie sznurowki, tylko taka linke metalowa - krecisz z tylu przy piecie - mozna optymalnie dopasowac do stopy no i
przy rozbieraniu wystarczy tylko poiagnac za to kolko. Udalo mi sie tylko znalezc zdjecia
dzieciecych. Ja jezdze w pelnym rynsztunku (zaczelam dopiero w tamtym roku) - ochraniacze na kolana, lokcie i nadgarstki.

Dodany tekst: 11 Kwi 2011, 20:39:39
emcia kupuj - mi tez sie udalo dopiero po 10 latach. Rok rolki lezaly w tamtym roku zaczelam jedzic. Dupska jeszcze nie potluklam (ochraniaczy nie ma ;-)), a podobno 1 upadek na sezon to srednia.
« Ostatnia zmiana: 11 Kwi 2011, 20:39:39 wysłana przez cherry »
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Kasia

« Odpowiedź #18 dnia: 12 Kwi 2011, 09:18:47 »
sugero, mam rolki Fila - maja fajny zamek, nie rzepy i nie sznurowki, tylko taka linke metalowa - krecisz z tylu przy piecie -

pamiętam że kiedyś buty były z takim mechanizmem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj fajne to było
tylko nieraz ta linka się urywała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #19 dnia: 10 Kwi 2012, 23:25:36 »
No dobra, znów zamierzam kupić.
W tamtym roku też zamierzałam. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #20 dnia: 11 Kwi 2012, 05:49:59 »
nie ma tego zlego - skoro w tamtym i tak nie pojezdzilas to w tym roku kupisz lepsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fasolka1980

« Odpowiedź #21 dnia: 11 Kwi 2012, 22:25:25 »
kurde, ostatnio rolki miałam na nogach...ponad 3 lata temu, przed ciążą z I.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zapomniałam o tym ustrojstwie...

suegro

« Odpowiedź #22 dnia: 11 Kwi 2012, 23:50:12 »
nie ma tego zlego - skoro w tamtym i tak nie pojezdzilas to w tym roku kupisz lepsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No pewnie!
Jedź z mła do sklepu!

sputnik

« Odpowiedź #23 dnia: 17 Kwi 2012, 23:32:16 »
kupiły? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
kiedy idziemy na Błonia? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #24 dnia: 18 Kwi 2012, 18:01:33 »
su ja mam jakis kupon na rolki go sport wazny z ich karta