Autor Wątek: Szelmowa kamienica  (Przeczytany 21054 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Odp: Szelmowa kamienica
« Odpowiedź #75 dnia: 23 Mar 2012, 08:54:13 »
Dzięki! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #76 dnia: 23 Mar 2012, 09:36:03 »
no ja mam 3 lampy nieikeowe, nie maja ruchliwego tego kubeczka, tylko na stale przyczepione do reszty - przeciez jak nie plastikowy kubek na glutowatym kablu za 10 zl to nie wyobrazam sobie, zeby to mialo zjezdzac
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #77 dnia: 23 Mar 2012, 09:37:31 »
No, kurde, zwierzu, zjeżdża! Postaram się zrobić zdjęcia przez weekend.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #78 dnia: 23 Mar 2012, 09:38:19 »
no to podkleic poxilina Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #79 dnia: 23 Mar 2012, 09:40:55 »
Ale co - brzeg tego plastiku do sufitu? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 23 Mar 2012, 09:40:55 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #80 dnia: 23 Mar 2012, 09:44:09 »
nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dolny do kabla Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #81 dnia: 23 Mar 2012, 09:46:46 »
Spróbuję u siebie w gabinecie, bo tam sufit dużo niższy. Ale takie akrobacje na drabinie to będzie wyższa szkoła jazdy, obawiam się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

wrobelek0403

« Odpowiedź #82 dnia: 23 Mar 2012, 10:26:33 »
ja mam te ikeowe i tez są lekko przechylone. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja mysle, ze gdyby uciąc połowe tego kabla co tam trzeba upchnąc, to by sie trzymało normalnie. ale zrobili takie pseudo ulepszenie z szybko klikającymi kostkami i kufa, nie ma jak go ciachnac. trzeba by kupić zwykłe kostki w elektrycznym i samemu pomonotowac.

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

szelma

« Odpowiedź #83 dnia: 23 Mar 2012, 10:29:06 »
ja mam te ikeowe i tez są lekko przechylone

Noooo, ktoś, kto rozumie problem wreszcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Ja się nie dziwię D., że się cyka, że wyda parę stów na lampę, a tam znowu będzie odstawało, bo nawet na moich wyczesanych kablach z plecionki się przechyla, a, kurde, jakość lepsza niż ikeowa.

szelma

« Odpowiedź #84 dnia: 28 Mar 2012, 11:19:59 »
Musimy wymienić kran w kuchni, bo cieknie, więc od razu chyba też wymienimy baterie w łazience, bo kamienia na nich sporo i wyglądają tak se. Pytanie: baterię od wanny, która jest na słupku, wymieni się bez rozwalania tego słupka czy takie rzeczy to tylko w Erze? Bo te w umywalkach to są stojące, więc powinno być ok.
« Ostatnia zmiana: 06 Sie 2012, 08:56:37 wysłana przez szelma »

wrobelek0403

« Odpowiedź #85 dnia: 06 Sie 2012, 09:01:45 »
szelma, nie pomoge Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #86 dnia: 06 Sie 2012, 09:06:39 »
Dzięki, wróblu, za podniesienie wątku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jeszcze jedno pytanie - jeśli teraz mam w kuchni kran z dwoma pokrętłami, to można go wymienić na taki z jedną wajchą?

wrobelek0403

« Odpowiedź #87 dnia: 06 Sie 2012, 09:12:59 »
Dzięki, wróblu, za podniesienie wątku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jeszcze jedno pytanie - jeśli teraz mam w kuchni kran z dwoma pokrętłami, to można go wymienić na taki z jedną wajchą?

a masz w scianie czy w zlewie? wydaje mi sie, ze mozna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #88 dnia: 06 Sie 2012, 09:19:48 »
W zlewie. W kuchni i w umywalkach są w zlewie, wannowa jest w słupku przy wannie (na fotach widać zapewne).

golinda

« Odpowiedź #89 dnia: 06 Sie 2012, 09:22:50 »

można można Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 06 Sie 2012, 09:22:50 »

szelma

« Odpowiedź #90 dnia: 06 Sie 2012, 09:25:25 »
O, to dobrze, dzięki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #91 dnia: 06 Sie 2012, 09:26:15 »
tak, chyba, że masz baterię wielootworową z kilkoma dziurami w blacie lub zlewozmywaku. Wtedy możesz wymeinić,a le zostaną dziury

szelma

« Odpowiedź #92 dnia: 06 Sie 2012, 09:27:46 »
Nie, dziura jest na szczęście tylko jedna.

szelma

« Odpowiedź #93 dnia: 02 Paź 2013, 09:15:06 »
Przedstawiam nasze lampy, na które przszlo nam czekac ponad dwa lata. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zdjęcia takie se - dzisiaj za dnia spróbuje zrobić lepsze.

Kasia

« Odpowiedź #94 dnia: 02 Paź 2013, 09:18:29 »
szelma, świetne lampy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj masz dwa stoły jadalne?
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #95 dnia: 02 Paź 2013, 09:21:56 »
o łał
swietnie !!
dzwonki krowie szczegolnie mi sie spodobały-jaka szkoda ze nie mam takiego wysokiego sufitu !!
a ta lampa z tyłu, za D.-taka industrialna? tez fajna !!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #96 dnia: 02 Paź 2013, 09:26:12 »
masz dwa stoły jadalne?

Mamy stół w jadalni, którego na co dzień nie uzywamy do jedzenia - zazwyczaj mój komp tam stoi, D. pracuje przy nim itd. - to taki stół do jedzenia, jak są goście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A jako że kuchnia duża, to mamy tam stół codzienny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I dzięki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Też nam się podobają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa, a to lampa, którą zostawili nam poprzedni właściciele. Chyba z Ikei nawet. Fajna jest, ale trochę za nisko wisi - my jestesmy przyzwyczajeni, ale mój Tata zawsze uderza o nią głową Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No i głupio, że nie wisi nad stołem, ale nie chcemy stołu na środku kuchni, a nie planujemy remontu, żeby zmieniać to, jak kable idą i w ogóle. Więc póki co jest, jak jest - jak kiedyś zrobimy kuchnię, to zmienimy to też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cumberland

« Odpowiedź #97 dnia: 02 Paź 2013, 09:33:45 »
że mnie tu wcześniej nie było Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bardzo fajnie z lampami!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #98 dnia: 02 Paź 2013, 09:43:13 »
bardzo fajne
"aminokwas" bardzo wdzięczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #99 dnia: 02 Paź 2013, 09:55:27 »
o łaaa, mi sie ta pierwsza zwłaszcza widzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

co to jest?