Szelmowa kamienica

Zaczęty przez szelma, 06 Kwi 2011, 09:56:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Helena

szelma mam identyczne biurko :)

szelma

A scianka taka to tam jest z obu stron - wydaje mi sie, ze jak dobudowali kuchnie, to tam duże drzwi były. A teraz drzwi nie ma i takie pozostałości są - i od strony lodówki, i od strony szafek.

Helena, biurko kocham nadal bardzo :D. I trwałe jest, bo kupiłam je w UK i przeżyło transport do BE, a potem przeprowadzkę jeszcze jedna.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

inkageo

Szelma superancko :) Najbardziej podoba mi się kuchnia!
Imagine there is no hate

Helena

szelma ja tez uwielbiam to biurko i pakuje je ze sobą, tylko teraz zamiast 1 nogi mam szuflady:
o takie:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90213078/#/10180067
wykręciłam z nich kółka tylko

Kata

szelma Bardzo do mnie przemawia klimat Twojej kamienicy :D Musi się Wam tam bardzo fajnie mieszkać :D
Pozdrawiam

Kata

szelma

Dzięki wszystkim za miłe słowa, bo sama kocham ten dom bardzo i super się nam w nim mieszka :). Polewam sowicie w ramach parapetówki :D.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Kasia

szelma faaaaaaajnie macie :) w kochni to się po prostu zakochałam, mysl ze jakbym taka miała to by mi szybciej oposzło dogonienie jo i ai w gotowaniu lol

szelma

Haha :D. A ja nie lubię gotować i nie lubię tak naprawdę tej kuchni :D. Tzn. niefunkcjonalna jest. Można by ją było lepiej zabudować, bo miejsca w cholerę, a tak to jest mało powierzchni do gotowania i stanowczo za mało kontaktów - więc na ekspres do kawy nie ma szans, bo nie ma go gdzie postawić ani gdzie włączyć. I ta pieprzona stal nierdzewna mnie dobija w czyszczeniu, aaaaaaa! ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

szelma to moze jakis przedłuzacz??
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Cytat: nionczka w 11 Mar 2012, 20:34:55
https://picasaweb.google.com/117234714586033923931/Kamienica02?authkey=Gv1sRgCNOVrZSl4rKp6gE#5718692424096172642
uwielbiam!!!! w tych kolorach ma byc docelowo moja kuchnia! Bosko, bosko, bosko i lece ogladac dalej

mnie też się to zestawienie ogromnie podoba. :) No, i zazdoszczę kamienicznego życia.
A na koniec małe marudzenie:
https://picasaweb.google.com/117234714586033923931/Kamienica02?authkey=Gv1sRgCNOVrZSl4rKp6gE#5718692320385113378
tutaj jakaś piękna lampa powinna zawisnąć.
https://picasaweb.google.com/117234714586033923931/Kamienica02?authkey=Gv1sRgCNOVrZSl4rKp6gE#5718692648454401890
i tutaj też. O ile w jadalni przydałoby się coś mega imponującego i luksusowego, to w korytarzu dałaby radę nawet taka ikea: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80146249/ na dłuższym kablu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Lampy bedziemy dopiero kupować. W salonie to nawet gola zarowa wisi :D.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

a propos lamp widziałam wczoraj w sklepie Fly i strasznie mi sie podoba, Szelma pasowałaby Ci :D

http://www.sklep.meble.pl/p10751,fly-kartell.html

ona jest dosc duza, i własnie niestety do mojego salonu chyba za duza, ech.

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cherry

szelma bardzo mi sie klimat Waszej kamienicy podoba :-)
Kat do czytania pod dziewczyna - pozazdroscic.
Zestawienia kolorow w kuchni - super!
Ech nie ma jak pomarzyc o czyms swoim, ale u nas ceny  :crazy:
o mieszkaniach z klimatem to pomarzyc, albo wygrac w totka
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Cytat: szelma w 13 Mar 2012, 13:43:24
Lampy bedziemy dopiero kupować. W salonie to nawet gola zarowa wisi :D.
a, ok. To będzie można śledzić postępy? fajnie. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

kamienica super:)
podoba mi sie kuchnia i twoj gabinet. Czekam na wiecej postepow:)

tylko zdjecia i obrazki wisza troche nie rowno:) moj maz by pier..a dostal  :rotfl:

niewiemjaka

Cytat: siog w 14 Mar 2012, 13:43:05tylko zdjecia i obrazki wisza troche nie rowno:) moj maz by pier..a dostal
hahaha no ja też taką ochote mam lekką żeby podejść i popoprawiać równo te obrazki w kuchni chociażby lol lol

szelma fajna ta Twoja kamienica :)

szelma

Obrazki sie przekrzywiaja same z siebie :D. Mąż je ciagle poprawia, a i tak wiszą krzywo :D. Te ramki są dupne - za lekkie i ogólnie kinowe, nie da rady ich wyprostować na stałe :D. Mnie to nie przeszkadza, a mąż powoli tez sie przyzwyczaja ;).

I dzięki! Polewam pod kamienice :beer:
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

elve

szelma podklej papierem ściernym, nie będą się przesuwać

konwalia

szelma super i zazdroszczę miejsca na książki i "czytelni"

calla

Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

szelma

W kwestii lamp to poruszyłam problem z małżonkiem, no bo wypadałoby w końcu coś powiesić przynajmniej w tym salonie, gdzie nadal goła żarówa wisi (aczkolwiek to nikomu tak naprawdę nie przeszkadza, bo jak se wisi na tych 4 metrach, to i tak nikt tam nie patrzy :D ). I problem jest taki, że mój mąż ma manię lampową - otóż to takie coś, w co chowa się hak i kabel lampy, musi być idealnie do sufitu. Oczywiście, w ikeowych taniochach to się zazwyczaj nie udawało. I dlatego małżonek na teraz opory przed zakupem droższej lampy, bo wydamy kasę, a i tak nie będzie to wyglądało tak, jak on chce. Czy mamy pewność, że lepsze lampy będą miały lepsze mocowania? :hmm:

O tym, że nie mamy takiej wysokiej drabiny, nie będę póki co wspominać ;). To szczególik poboczny ;).
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

emcia

Cytat: szelma w 23 Mar 2012, 08:30:42
W kwestii lamp to poruszyłam problem z małżonkiem, no bo wypadałoby w końcu coś powiesić przynajmniej w tym salonie, gdzie nadal goła żarówa wisi (aczkolwiek to nikomu tak naprawdę nie przeszkadza, bo jak se wisi na tych 4 metrach, to i tak nikt tam nie patrzy :D ). I problem jest taki, że mój mąż ma manię lampową - otóż to takie coś, w co chowa się hak i kabel lampy, musi być idealnie do sufitu. Oczywiście, w ikeowych taniochach to się zazwyczaj nie udawało. I dlatego małżonek na teraz opory przed zakupem droższej lampy, bo wydamy kasę, a i tak nie będzie to wyglądało tak, jak on chce. Czy mamy pewność, że lepsze lampy będą miały lepsze mocowania? :hmm:

O tym, że nie mamy takiej wysokiej drabiny, nie będę póki co wspominać ;). To szczególik poboczny ;).
ale to chyba tylko kwestia montażu :)
chodzi o tę część tylko przy suficie?
żeby nie odstawała?

szelma

Cytat: emcia w 23 Mar 2012, 08:32:30chodzi o tę część tylko przy suficie?
żeby nie odstawała?

Tak. No nie tylko montaż, bo ile by D. nie próbował, to większość lamp jednak nie trzyma się tak, jak powinna - idealnie przy suficie. Opada to coś i już. I go wkurza ;).
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

emcia

Cytat: szelma w 23 Mar 2012, 08:34:53
Tak. No nie tylko montaż, bo ile by D. nie próbował, to większość lamp jednak nie trzyma się tak, jak powinna - idealnie przy suficie. Opada to coś i już. I go wkurza ;).
zapytam męża, on takie rzeczy często montuje

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!