Autor Wątek: Szelmowa kamienica  (Przeczytany 21051 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bozena.dp

Odp: Szelmowa kamienica
« Odpowiedź #50 dnia: 12 Mar 2012, 16:43:35 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Eee, nie, no równo jest - na 11. zdjęciu widać. Nie mogę teraz otworzyć tego zdjęcia, bo picasa się zbiesiła i pokazuje od razu cały album, więc nie wiem, o co chodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

chodzi o "ściankę" która jest od sufitu w dół do jakiegoś tam poziomu, między jadalnią a kuchnią - zdjęcie nr 8 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tak poza tym to fajnie tam macie, szczególnie twój gabinet fajny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Helena

« Odpowiedź #51 dnia: 12 Mar 2012, 16:45:39 »
szelma mam identyczne biurko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #52 dnia: 12 Mar 2012, 17:14:29 »
A scianka taka to tam jest z obu stron - wydaje mi sie, ze jak dobudowali kuchnie, to tam duże drzwi były. A teraz drzwi nie ma i takie pozostałości są - i od strony lodówki, i od strony szafek.

Helena, biurko kocham nadal bardzo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. I trwałe jest, bo kupiłam je w UK i przeżyło transport do BE, a potem przeprowadzkę jeszcze jedna.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

inkageo

« Odpowiedź #53 dnia: 12 Mar 2012, 17:17:07 »
Szelma superancko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Najbardziej podoba mi się kuchnia!
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

Helena

« Odpowiedź #54 dnia: 12 Mar 2012, 17:24:25 »
szelma ja tez uwielbiam to biurko i pakuje je ze sobą, tylko teraz zamiast 1 nogi mam szuflady:
o takie:
wykręciłam z nich kółka tylko

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 12 Mar 2012, 17:24:25 »

Kata

« Odpowiedź #55 dnia: 12 Mar 2012, 21:53:07 »
szelma Bardzo do mnie przemawia klimat Twojej kamienicy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Musi się Wam tam bardzo fajnie mieszkać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Pozdrawiam

Kata

szelma

« Odpowiedź #56 dnia: 13 Mar 2012, 09:37:32 »
Dzięki wszystkim za miłe słowa, bo sama kocham ten dom bardzo i super się nam w nim mieszka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Polewam sowicie w ramach parapetówki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Kasia

« Odpowiedź #57 dnia: 13 Mar 2012, 10:21:50 »
szelma faaaaaaajnie macie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w kochni to się po prostu zakochałam, mysl ze jakbym taka miała to by mi szybciej oposzło dogonienie jo i ai w gotowaniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #58 dnia: 13 Mar 2012, 10:23:51 »
Haha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. A ja nie lubię gotować i nie lubię tak naprawdę tej kuchni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Tzn. niefunkcjonalna jest. Można by ją było lepiej zabudować, bo miejsca w cholerę, a tak to jest mało powierzchni do gotowania i stanowczo za mało kontaktów - więc na ekspres do kawy nie ma szans, bo nie ma go gdzie postawić ani gdzie włączyć. I ta pieprzona stal nierdzewna mnie dobija w czyszczeniu, aaaaaaa! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #59 dnia: 13 Mar 2012, 11:20:10 »
szelma to moze jakis przedłuzacz??
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

sierpniowajulka

« Odpowiedź #60 dnia: 13 Mar 2012, 13:37:47 »
uwielbiam!!!! w tych kolorach ma byc docelowo moja kuchnia! Bosko, bosko, bosko i lece ogladac dalej

mnie też się to zestawienie ogromnie podoba. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No, i zazdoszczę kamienicznego życia.
A na koniec małe marudzenie:
tutaj jakaś piękna lampa powinna zawisnąć.
i tutaj też. O ile w jadalni przydałoby się coś mega imponującego i luksusowego, to w korytarzu dałaby radę nawet taka ikea: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na dłuższym kablu.

szelma

« Odpowiedź #61 dnia: 13 Mar 2012, 13:43:24 »
Lampy bedziemy dopiero kupować. W salonie to nawet gola zarowa wisi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

wrobelek0403

« Odpowiedź #62 dnia: 13 Mar 2012, 16:48:47 »
a propos lamp widziałam wczoraj w sklepie Fly i strasznie mi sie podoba, Szelma pasowałaby Ci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ona jest dosc duza, i własnie niestety do mojego salonu chyba za duza, ech.

cherry

« Odpowiedź #63 dnia: 13 Mar 2012, 21:09:02 »
szelma bardzo mi sie klimat Waszej kamienicy podoba :-)
Kat do czytania pod dziewczyna - pozazdroscic.
Zestawienia kolorow w kuchni - super!
Ech nie ma jak pomarzyc o czyms swoim, ale u nas ceny  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
o mieszkaniach z klimatem to pomarzyc, albo wygrac w totka
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

sierpniowajulka

« Odpowiedź #64 dnia: 13 Mar 2012, 23:49:20 »
Lampy bedziemy dopiero kupować. W salonie to nawet gola zarowa wisi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
a, ok. To będzie można śledzić postępy? fajnie. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 13 Mar 2012, 23:49:20 »

siog

« Odpowiedź #65 dnia: 14 Mar 2012, 13:43:05 »
kamienica super:)
podoba mi sie kuchnia i twoj gabinet. Czekam na wiecej postepow:)

tylko zdjecia i obrazki wisza troche nie rowno:) moj maz by pier..a dostal  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #66 dnia: 15 Mar 2012, 11:49:16 »
tylko zdjecia i obrazki wisza troche nie rowno:) moj maz by pier..a dostal
hahaha no ja też taką ochote mam lekką żeby podejść i popoprawiać równo te obrazki w kuchni chociażby Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma fajna ta Twoja kamienica Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

szelma

« Odpowiedź #67 dnia: 15 Mar 2012, 11:52:01 »
Obrazki sie przekrzywiaja same z siebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Mąż je ciagle poprawia, a i tak wiszą krzywo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Te ramki są dupne - za lekkie i ogólnie kinowe, nie da rady ich wyprostować na stałe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Mnie to nie przeszkadza, a mąż powoli tez sie przyzwyczaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

I dzięki! Polewam pod kamienice Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #68 dnia: 15 Mar 2012, 13:06:09 »
szelma podklej papierem ściernym, nie będą się przesuwać
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #69 dnia: 15 Mar 2012, 22:42:50 »
szelma super i zazdroszczę miejsca na książki i "czytelni"

calla

« Odpowiedź #70 dnia: 17 Mar 2012, 15:34:09 »

Tez mamy swoja, tyle, ze nie slubna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #71 dnia: 23 Mar 2012, 08:30:42 »
W kwestii lamp to poruszyłam problem z małżonkiem, no bo wypadałoby w końcu coś powiesić przynajmniej w tym salonie, gdzie nadal goła żarówa wisi (aczkolwiek to nikomu tak naprawdę nie przeszkadza, bo jak se wisi na tych 4 metrach, to i tak nikt tam nie patrzy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ). I problem jest taki, że mój mąż ma manię lampową - otóż to takie coś, w co chowa się hak i kabel lampy, musi być idealnie do sufitu. Oczywiście, w ikeowych taniochach to się zazwyczaj nie udawało. I dlatego małżonek na teraz opory przed zakupem droższej lampy, bo wydamy kasę, a i tak nie będzie to wyglądało tak, jak on chce. Czy mamy pewność, że lepsze lampy będą miały lepsze mocowania? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

O tym, że nie mamy takiej wysokiej drabiny, nie będę póki co wspominać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. To szczególik poboczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

emcia

« Odpowiedź #72 dnia: 23 Mar 2012, 08:32:30 »
W kwestii lamp to poruszyłam problem z małżonkiem, no bo wypadałoby w końcu coś powiesić przynajmniej w tym salonie, gdzie nadal goła żarówa wisi (aczkolwiek to nikomu tak naprawdę nie przeszkadza, bo jak se wisi na tych 4 metrach, to i tak nikt tam nie patrzy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ). I problem jest taki, że mój mąż ma manię lampową - otóż to takie coś, w co chowa się hak i kabel lampy, musi być idealnie do sufitu. Oczywiście, w ikeowych taniochach to się zazwyczaj nie udawało. I dlatego małżonek na teraz opory przed zakupem droższej lampy, bo wydamy kasę, a i tak nie będzie to wyglądało tak, jak on chce. Czy mamy pewność, że lepsze lampy będą miały lepsze mocowania? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

O tym, że nie mamy takiej wysokiej drabiny, nie będę póki co wspominać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. To szczególik poboczny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
ale to chyba tylko kwestia montażu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chodzi o tę część tylko przy suficie?
żeby nie odstawała?

szelma

« Odpowiedź #73 dnia: 23 Mar 2012, 08:34:53 »
chodzi o tę część tylko przy suficie?
żeby nie odstawała?

Tak. No nie tylko montaż, bo ile by D. nie próbował, to większość lamp jednak nie trzyma się tak, jak powinna - idealnie przy suficie. Opada to coś i już. I go wkurza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

emcia

« Odpowiedź #74 dnia: 23 Mar 2012, 08:52:48 »
Tak. No nie tylko montaż, bo ile by D. nie próbował, to większość lamp jednak nie trzyma się tak, jak powinna - idealnie przy suficie. Opada to coś i już. I go wkurza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
zapytam męża, on takie rzeczy często montuje