Autor Wątek: Szelmowa kamienica  (Przeczytany 21052 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Odp: Szelmowa kamienica
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Kwi 2011, 18:07:43 »
Co nowego w Szlemowie?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Kwi 2011, 21:56:11 »
W sumie nic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Czekamy na ostateczne papiery kredytowe i szukamy firm przeprowadzkowych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

katgoli

« Odpowiedź #27 dnia: 19 Kwi 2011, 09:42:01 »
szelma piekna kamienica....powodzenia w dalszych poczynaniach

ddu

« Odpowiedź #28 dnia: 20 Kwi 2011, 13:28:18 »
czekamy, czekamy....

szelma

« Odpowiedź #29 dnia: 11 Mar 2012, 18:35:02 »
Haha, odkopałam własny stary wątek, bo zrobiłam świeże zdjęcia dzisiaj. Więc proszę:

Zresztą niedługo wątek znów odkopię, bo będziemy robić pokój na strychu, więc będę potrzebować pomocy koncepcyjnej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. A póki co same foty stanu obecnego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

W łazience fot nie robiłam, bo w sumie nic się nie zmieniło, a pranie wisi, więc trochę wstyd Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
« Ostatnia zmiana: 21 Sie 2012, 16:39:39 wysłana przez szelma »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 11 Mar 2012, 18:35:02 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #30 dnia: 11 Mar 2012, 18:43:33 »
matko, ile ksiazek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja chce taki fotel Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

magoo

« Odpowiedź #31 dnia: 11 Mar 2012, 20:15:00 »
szelma bardzo fajna kamienica Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i chyba w końcu macie wystarczająco miejsca na książki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #32 dnia: 11 Mar 2012, 20:27:11 »
szelma no to macie godny was dom Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A co przesłania wejście z jadalni do kuchni?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #33 dnia: 11 Mar 2012, 20:34:55 »
uwielbiam!!!! w tych kolorach ma byc docelowo moja kuchnia! Bosko, bosko, bosko i lece ogladac dalej

sputnik

« Odpowiedź #34 dnia: 11 Mar 2012, 23:35:31 »
szelmidło, REWELACJA!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #35 dnia: 11 Mar 2012, 23:50:32 »
super:)
podobają mi się takie połączenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
kuchnia świetna:) no i Twoj gabinet wybieram Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bardziej przytulny (pewnie przez czerwien)
brawo
« Ostatnia zmiana: 11 Mar 2012, 23:50:48 wysłana przez jusia »
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

szelma

« Odpowiedź #36 dnia: 12 Mar 2012, 08:05:15 »
A co przesłania wejście z jadalni do kuchni?

Co masz na myśli? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dzięki tak w ogóle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Uwielbiam ten dom, aczkolwiek wiele rzeczy jest ot tak po prostu zrobionych - wizję mam inną, ale wszystkie meble mieliśmy jeszcze z poprzedniego mieszkania i póki co nie ma kasy na spełnianie wizji, bo trzeba najpierw zrobić dach i strych i w ogóle. Kiedyś na pewno zmienimy kuchnię, bo nie jest najlepiej rozwiązana.

jusia, na szczęście z gabinetami jest tak, że każde z nas woli swój Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #37 dnia: 12 Mar 2012, 09:02:07 »
szelma, no bosko! Ale Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Tłumacz się ze zdjęcia nr 45  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj WTF???  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

szelma

« Odpowiedź #38 dnia: 12 Mar 2012, 09:09:34 »
Oj no - mam obowiązki jako matka chrzestna, co nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Dostałam na chrzcinach, a potem D. to tak postawił, to se stoi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.
« Ostatnia zmiana: 12 Mar 2012, 09:11:03 wysłana przez szelma »

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #39 dnia: 12 Mar 2012, 09:21:05 »
Hahahaha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Eeee.. myślałam, że napiszesz, że to najmłodsze z sześciorga Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Albo, że w międzyczasie siódme przybyło  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 12 Mar 2012, 09:21:05 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #40 dnia: 12 Mar 2012, 09:59:22 »
Hahahaha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Eeee.. myślałam, że napiszesz, że to najmłodsze z sześciorga Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Albo, że w międzyczasie siódme przybyło  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ihahaha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #41 dnia: 12 Mar 2012, 10:20:39 »
Taaa, ósme i wszystkie trzymam w piwnicy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Ale jak strych zrobimy, to czwórka pójdzie na strych, to im się jakoś życia poprawi od ręki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

aniak1211

« Odpowiedź #42 dnia: 12 Mar 2012, 10:41:56 »
szelma
Ile ksiazek.
A kamienica super:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #43 dnia: 12 Mar 2012, 11:08:48 »
i wszystkie trzymam w piwnicy

w malutkich łódeczkach na wypadek potopu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #44 dnia: 12 Mar 2012, 11:14:13 »
A co do tej piwnicy to D. był jesienią zeszłego roku na ślubie kolegi ze studiów i tam była większa ilość ludzi z jego studiów, których od lat nie widział. No i zeszło na to, co u niego, no i że ma żonę z Polski i w ogóle. I jak zwykle pojawiło się pytanie, czy moja rodzina już się do nas sprowadziła. Na co D. z kamienną twarzą, że tak i że druga babcia też się wybiera, ale jako że jedna babcia i rodzice już mieszkają na strychu, to druga babcia będzie musiała w piwnicy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Przed dobre 5 minut ludzie to łyknęli i taka niezręczna cisza była Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

dragonfly

« Odpowiedź #45 dnia: 12 Mar 2012, 11:16:11 »
szelma - ale piknie tam u Ciebie!

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #46 dnia: 12 Mar 2012, 12:54:51 »
I jak zwykle pojawiło się pytanie, czy moja rodzina już się do nas sprowadziła.

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 12 Mar 2012, 12:55:48
druga babcia też się wybiera, ale jako że jedna babcia i rodzice już mieszkają na strychu, to druga babcia będzie musiała w piwnicy

o jezuuuniuuuu... i z tą ósemką dzieci jeszcze w dodatku  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 12 Mar 2012, 12:55:49 wysłana przez Anupka »

elve

« Odpowiedź #47 dnia: 12 Mar 2012, 14:59:41 »
o tą białą płytę (kuchnia jest niższa od jadalni?)

szelma

« Odpowiedź #48 dnia: 12 Mar 2012, 15:18:26 »
Eee, nie, no równo jest - na 11. zdjęciu widać. Nie mogę teraz otworzyć tego zdjęcia, bo picasa się zbiesiła i pokazuje od razu cały album, więc nie wiem, o co chodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

mignon

« Odpowiedź #49 dnia: 12 Mar 2012, 16:16:41 »
szelma, bardzo fajny klimat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj