Szelmowa kamienica

Zaczęty przez szelma, 06 Kwi 2011, 09:56:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Co nowego w Szlemowie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

W sumie nic :). Czekamy na ostateczne papiery kredytowe i szukamy firm przeprowadzkowych :).

katgoli

szelma piekna kamienica....powodzenia w dalszych poczynaniach

ddu


szelma

#29
Haha, odkopałam własny stary wątek, bo zrobiłam świeże zdjęcia dzisiaj. Więc proszę:
https://picasaweb.google.com/117234714586033923931/Kamienica02?authkey=Gv1sRgCNOVrZS

Zresztą niedługo wątek znów odkopię, bo będziemy robić pokój na strychu, więc będę potrzebować pomocy koncepcyjnej :). A póki co same foty stanu obecnego :).

W łazience fot nie robiłam, bo w sumie nic się nie zmieniło, a pranie wisi, więc trochę wstyd ;).
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

matko, ile ksiazek :dreaming: ja chce taki fotel :crying:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

szelma bardzo fajna kamienica :)
i chyba w końcu macie wystarczająco miejsca na książki ;)

elve

szelma no to macie godny was dom :D

A co przesłania wejście z jadalni do kuchni?

nionczka

https://picasaweb.google.com/117234714586033923931/Kamienica02?authkey=Gv1sRgCNOVrZSl4rKp6gE#5718692424096172642
uwielbiam!!!! w tych kolorach ma byc docelowo moja kuchnia! Bosko, bosko, bosko i lece ogladac dalej
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

#34
super:)
podobają mi się takie połączenia :)
kuchnia świetna:) no i Twoj gabinet wybieram ;) bardziej przytulny (pewnie przez czerwien)
brawo
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

szelma

Cytat: elvelve w 11 Mar 2012, 20:27:11A co przesłania wejście z jadalni do kuchni?

Co masz na myśli? :hmm:

Dzięki tak w ogóle :). Uwielbiam ten dom, aczkolwiek wiele rzeczy jest ot tak po prostu zrobionych - wizję mam inną, ale wszystkie meble mieliśmy jeszcze z poprzedniego mieszkania i póki co nie ma kasy na spełnianie wizji, bo trzeba najpierw zrobić dach i strych i w ogóle. Kiedyś na pewno zmienimy kuchnię, bo nie jest najlepiej rozwiązana.

jusia, na szczęście z gabinetami jest tak, że każde z nas woli swój :D.

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Anupka

szelma, no bosko! Ale :D Tłumacz się ze zdjęcia nr 45  :rotfl: :rotfl: :rotfl: WTF???  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

#37
Oj no - mam obowiązki jako matka chrzestna, co nie ;). Dostałam na chrzcinach, a potem D. to tak postawił, to se stoi :D.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Anupka

Hahahaha ;) Eeee.. myślałam, że napiszesz, że to najmłodsze z sześciorga :D Albo, że w międzyczasie siódme przybyło  :rotfl: :rotfl:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: Anupka w 12 Mar 2012, 09:21:05
Hahahaha ;) Eeee.. myślałam, że napiszesz, że to najmłodsze z sześciorga :D Albo, że w międzyczasie siódme przybyło  :rotfl: :rotfl:

ihahaha lol lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Taaa, ósme i wszystkie trzymam w piwnicy :D. Ale jak strych zrobimy, to czwórka pójdzie na strych, to im się jakoś życia poprawi od ręki :D.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

aniak1211

szelma
Ile ksiazek.
A kamienica super:)

Anupka

Cytat: szelma w 12 Mar 2012, 10:20:39i wszystkie trzymam w piwnicy

w malutkich łódeczkach na wypadek potopu :D
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

A co do tej piwnicy to D. był jesienią zeszłego roku na ślubie kolegi ze studiów i tam była większa ilość ludzi z jego studiów, których od lat nie widział. No i zeszło na to, co u niego, no i że ma żonę z Polski i w ogóle. I jak zwykle pojawiło się pytanie, czy moja rodzina już się do nas sprowadziła. Na co D. z kamienną twarzą, że tak i że druga babcia też się wybiera, ale jako że jedna babcia i rodzice już mieszkają na strychu, to druga babcia będzie musiała w piwnicy :D. Przed dobre 5 minut ludzie to łyknęli i taka niezręczna cisza była ;).
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


Anupka

#45
Cytat: szelma w 12 Mar 2012, 11:14:13I jak zwykle pojawiło się pytanie, czy moja rodzina już się do nas sprowadziła.

:headbang: :headbang: :headbang:



Dodany tekst: 12 Mar 2012, 12:55:48

Cytat: szelma w 12 Mar 2012, 11:14:13druga babcia też się wybiera, ale jako że jedna babcia i rodzice już mieszkają na strychu, to druga babcia będzie musiała w piwnicy

o jezuuuniuuuu... i z tą ósemką dzieci jeszcze w dodatku  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve


szelma

Eee, nie, no równo jest - na 11. zdjęciu widać. Nie mogę teraz otworzyć tego zdjęcia, bo picasa się zbiesiła i pokazuje od razu cały album, więc nie wiem, o co chodzi :D.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

mignon

szelma, bardzo fajny klimat :) super :)

bozena.dp

Cytat: szelma w 12 Mar 2012, 15:18:26
Eee, nie, no równo jest - na 11. zdjęciu widać. Nie mogę teraz otworzyć tego zdjęcia, bo picasa się zbiesiła i pokazuje od razu cały album, więc nie wiem, o co chodzi :D.

chodzi o "ściankę" która jest od sufitu w dół do jakiegoś tam poziomu, między jadalnią a kuchnią - zdjęcie nr 8 ;)

tak poza tym to fajnie tam macie, szczególnie twój gabinet fajny ;)