poszukuje! PILNE

Zaczęty przez siog, 03 Kwi 2011, 20:28:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siog

poszukuje takie opakowania! ikea je teraz wycofala i to wtedy kiedy b je potrzebuje!  :crying:

Blagam, dziewczyny jak bedziecie w waszych ikeach to spytajcie czy jeszcze sa gdziekolwie:pray: :pray: :pray:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

na stronie ikea.pl nie ma

a jak ta seria się nazywa ?
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

brawurka

ja ich w ogóle w polskiej ikei nie widziałam, ale może nie zauważyłam

siog

 to seria emu. jeszcze w tym tyhgodniu byly na stronie ikei a teraz juz nie :(

wiem ze sa wycofywane i u nas juz nie ma. moze gdzies jakies resztki zostaly ech... zycie. jak cos trzeba to nie ma. nawet takie pierdoly  :headbang:

a tyle kanap wycofali ze szok nawet nie zdazylam obejrzec!

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)


siog

#6
drogo je sprzedaja na allegro :(

ciekawa jestem czy buty do tego wejda  :hmm:
zuziak kup mi komplet jeden, ten tanszy i wtedy zobacze czy bede szukac wiecej.

wyslij nr konta na pw

Dodany tekst: 03 Kwi 2011, 23:36:48

no i piwem wam polewam!  :beer:

zuzia


konwalia

siog pudła fajne, ale ja bym butów w nich nie trzymała, moim zdaniem kartonowe lepsze, bo oddychają

siog

konwalia to tez rozwazam, bo potrzebuje 100 szt  :padam: i chcialabym zeby byly dostepne. ikea ma super to ze sprzedaje komplety po 2szt.

konwalia

siog a te materiałowe z przezroczystym okienkiem? może nie tak ładne, ale praktyczniejsze, bo widać
choc tez nie najtańsze(jak kartoniki)

siog

Cytat: konwalia w 04 Kwi 2011, 20:44:58
siog a te materiałowe z przezroczystym okienkiem? może nie tak ładne, ale praktyczniejsze, bo widać
choc tez nie najtańsze(jak kartoniki)

musze miec pudelka mocne wsz takie same, a potem sobie zrobie zdjecia butow polaroidem i powiesze na zawieszkach

zuzia

Cytat: konwalia w 04 Kwi 2011, 20:44:58
siog a te materiałowe z przezroczystym okienkiem? może nie tak ładne, ale praktyczniejsze, bo widać
choc tez nie najtańsze(jak kartoniki)
one są okropne! wielkie,damskie buty to tam to po 2 pary można schować. i wbrew pozorom - niewygodne.

siog,
w wawie nigdzie tych pudełek już nie ma - dzwoniłam do ikei. w łodzi też brak. jutro do gdańska zadzwonię.

siog

zuziak kochany to juz lepiej nie dzwon. juz poszukam i sprawdze kartony tekturowe. bo tak bez sensu jak tyle sztuk nie ma. Te tez juz nie kupuj z allegro. baaaardzo dziekuje!

marax

#14
siog u nas w takich podobnych w szpitalu jakies narzedzia trzymaja .............
moze sprobuj poszukac w sklepach bardziej fachowych . widzialam ze kartoteki sa w takich skrzyneczkach tez

Dodany tekst: 04 Kwi 2011, 21:33:32

siog u nas w takich podobnych w szpitalu jakies narzedzia trzymaja .............
moze sprobuj poszukac w sklepach bardziej fachowych . widzialam ze kartoteki sa w takich skrzyneczkach tez

Dodany tekst: 04 Kwi 2011, 22:40:12

http://allegro.pl/pojemnik-metalowy-wyparzacz-do-igiel-prl-i1537568800.html
jaki kiedys funkcjonowal profesjonalny wyparzacz do igiel :)

goga

#15
Sio - a to ma być pojemnik na buty ?

to może coś takiego ?

ja mam i trzymam je pod łózkiem w sypialni - bo już mi się nie mieszczą w szafach i skrytce ;)

http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?pr=52910
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

vobi

maraxela ale jak siog chce w takich buty trzymac, to chyba te "kartotekowe" czy "medyczne" sa troche za male :mocking:

marax

Cytat: vobi w 04 Kwi 2011, 22:55:19
maraxela ale jak siog chce w takich buty trzymac, to chyba te "kartotekowe" czy "medyczne" sa troche za male :mocking:
widzialam bardzo podobne do tych co ona pokazala uzywane sa do dezynfekcji narzędzi.TYlko nie wiem ile one juz mają lat bo moga byc wiekowe :)


wrobelek0403

#19
siog, moge sie podpiąć pod watek poszukiwawczo- mieszkaniowy ?????

poszukuje takich sztucców:

http://www.luminarc.org/templates/FicheProduit.aspx?IDReferenceCommercial=18864

na allegro sa tylko fioletowe :zly:  


siog, ja bym na Twoim miejscu nie pakowała butów w metalowe pudełka, z wentylacją kiepsko :hmm:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

szelma dzieki.   :beer:

chce te luminarcowe, bo mam juz komplet fioletowych i limonkowe byłyby idelanym uzupelnieniem, ecg..
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login