maleńki pokój brawurkowych dzieci

Zaczęty przez brawurka, 01 Kwi 2011, 14:12:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foszek

#75
Mysmy nie mieli lozka pietrowego, wiec skakalismy z szaf, komod... dla chcacego nic trudnego. Szkoda ze taki malutki pokoik, bo mozn by zjezdzalnie im zrobic, cos w tym stylu http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?VISuperSize&item=330549983028
popatrz moze cos takiego w pokoiku zrobic?

ddu

Dziś w wiadomościach widziałam materiał o zapotrzebowaniu na małe mieszkania. i tam pokazywali takie łóżko na..obrotowej ścianie. żeby coś takiego znaleźć, to pewnie trudno, ale może udałoby się wymyślić, jak zrobić łóżka, które w ciągu dnia stoją pionowo, a potem się je rozkłada

dziewczyny są chyba za małe na piętrowe łóżko

siog

nie rezygnowalabym z tego pietrowego lozka

jusia

Cytat: ddu w 08 Kwi 2011, 22:52:19
Dziś w wiadomościach widziałam materiał o zapotrzebowaniu na małe mieszkania. i tam pokazywali takie łóżko na..obrotowej ścianie. żeby coś takiego znaleźć, to pewnie trudno, ale może udałoby się wymyślić, jak zrobić łóżka, które w ciągu dnia stoją pionowo, a potem się je rozkłada

dziewczyny są chyba za małe na piętrowe łóżko
to sie chyba nazywalo polkotapczan :) moi kuzyni cos takiego mieli w blokach 30 - lat temu, musialo byc popularne bardzo 3 kuzynow-3 mieszkania- 3 polkotapczany ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Kasia

#79

to jest nawet fajne, dwa posłania i szuflada na posciel
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Dodany tekst: 09 Kwi 2011, 13:17:48

a tu pólkotapczan
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Dodany tekst: 09 Kwi 2011, 14:18:49

na allegro wiele tego nie ma :hmm:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Dodany tekst: 09 Kwi 2011, 15:20:16

jusia no popularne to było bardzo :)
i rózne wersje były, były chowane do szafy
były podobne do tych co wkleiłam powyżej i jeszcze inne

ja na działce miałam półkotapczan słupek ;)

jusia

kurcze ja wlasnie sobie przypomnialam, ze i ja mialam taki tapczan chowany do szafy i rozkładane biurko :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zuzia

czy ktoś mi może powiedzieć co jest w linku foszka? bo ja nie widzę :(

marax

#82
Kup to piętrowe ! To rozsuwane to wieczny syf i nie poscielone będzie na pewno. Teraz przecież czasowo możesz jeszcze ige w łóżeczko kłaść spać a mąkę na dole .chwila moment i dorosna do łóżka .

Dodany tekst: Sat Apr  9 17:07:54 2011

Kup to piętrowe ! To rozsuwane to wieczny syf i nie poscielone będzie na pewno. Teraz przecież czasowo możesz jeszcze ige w łóżeczko kłaść spać a maje na dole .chwila moment i dorosna do łóżka .

foszek

Cytat: zuzia w 09 Kwi 2011, 17:34:48
czy ktoś mi może powiedzieć co jest w linku foszka? bo ja nie widzę :(
lozko pietrowe ze slizgawka :)

zuzia

foszek
dzięki :)
świetne to jest. ale u brawurki się chyba nie zmieści  :hmm:

marax

#85
Cytat: foszek w 09 Kwi 2011, 20:37:54
lozko pietrowe ze slizgawka :)
to lozko do wielkiego pokoju. jest ciezkie optycznie ,masywne, drewniane. U brawurki zjezdzalnia skończyłaby się na scianie :)

jusia

to jest slizgawka ??? czy zjezdzalnia ???
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

ddu

to łóżko foszka piękne!

to co ja widziałam, różniło się od prlowskich półkotapczanów, jak to wytłumaczyć....
to było łóżko przymocowane, załóżmy, wezgłowiem do ściany, miejsce, gdzie są nogi stawiało się pionowo, a następnie obracało "ścianę", po jej drugiej stronie był rozstawiany stolik i półki :)
rewelacyjne do małego mieszkanka, musiałby to dobry stolarz wykonać

foszek

Wlasnie dostalam katalog z lozkami pietrowymi :D oprocz zjezdzalni, mozna zamowic sciane wspinaczkowa, rure do zjezdzania, zrobic z niego zamek, statek...

marax

Cytat: foszek w 10 Kwi 2011, 15:30:50
Wlasnie dostalam katalog z lozkami pietrowymi :D oprocz zjezdzalni, mozna zamowic sciane wspinaczkowa, rure do zjezdzania, zrobic z niego zamek, statek...
rura do zjezdzania całkiem fajna sprawa haha

elve

#90
nie ten wątek ;)