Autor Wątek: Portugalia  (Przeczytany 3099 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

Portugalia
« dnia: 29 Mar 2011, 19:13:33 »
ktos byl moze w Portugalii? czy ja tam zdechne z goraca w sierpniu? w glab kontynentu sie nie wybieram, tam na pewno jest za goraco (sprawdzalam), a na wybrzezu da sie wytrzymac (Faro i okolice, Lizbona i okolice)? help!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Odp: Portugalia
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Mar 2011, 20:16:06 »
Ja nie bylam, ale masz moje blogoslawienstwo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

didi_loczek

« Odpowiedź #2 dnia: 31 Mar 2011, 09:17:14 »
panikarola ja byłam kilka dni w połowie września w Lizbonie na konferencji, średnio było w dzień ok. 30 stopni i błogosławiłam klimatyzowane sale konf. i hotel, ale ja to z tych mało lubiących gorąc.
Dopiero wieczorem robiło się bardzo przyjemnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fasolka1980

« Odpowiedź #3 dnia: 03 Kwi 2011, 15:50:10 »
Panikarola,moj maz twierdzi ze w sierpniu jest masakra temperaturowa, poza tym wszyscy maja wtedy urlopy, jak to poludniowcy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj duzo lepiej jechac we wrzesniu

panikarola

« Odpowiedź #4 dnia: 04 Kwi 2011, 10:27:28 »
dzięki dziewczyny! tak coś czułam, że ściemniają z tą znośną temperaturą.
właśnie tylko w sierpniu w grę wchodzi wyjazd, a ja nie lubię jak jest bardzo gorąco, chyba musimy poszukać coś innego.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 04 Kwi 2011, 10:27:28 »

calla

« Odpowiedź #5 dnia: 25 Lut 2015, 14:35:15 »
Podbijam watek. Szukam wlasnie hotelu All In, po raz pierwszy w zyciu. Ktos moze mi cos polecic w okolicach Faro?
W gre wchodzi wrzesien. Niestet tylko 2 terminy.
6-13.09. lub 20-27.09. Jak myslicie, kiedy lepiej?
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj