wątek praktyczny ;)

Zaczęty przez jestynka, 25 Mar 2011, 08:57:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

#75
moi rodzice mieli z antenką i wtyczką i zawsze z wtyczki się korzystało, ale to dlatego, że kontakt jest głupio umiejscowiony i kabel od żelazka robił się krótki, ale antenki nigdy nikt nie używał
teraz mam jakąś zwykłą deskę bez wtyczki i antenki i spokojnie kabla starcza na całą deskę :)
deska ma ponad 6 lat, tylko raz wymieniłam pokrowiec, bo stary był brzydki, nie wiem co się może zepsuć w desce, dla mnie to taki produkt prawie wieczny ;D

konwalia

justa moja się zużyła, ma ponad 20lat

justynaaaa2

Cytat: konwalia w 16 Gru 2012, 21:16:06
justa moja się zużyła, ma ponad 20lat
no to miała prawo :D

konwalia

obiektywnie jeszcze mogę jej używać, ale wkurza, że by złożyć, muszę kopnąć nogę :D

Kasia

U mnie tylko pokrowiec poszedł, plamy żółte sie porobily, mama wrzucila do pralki, plamy zniknęły ale w ich miejscu pozostały piękne dziury lol

konwalia

no to nie wiem, miałam sobie wybrać jakąś biżu od sis na 30, to może niech mi ta droższą deskę kupi na perfekcyjne życie po trzydziestce lol

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Pamiętacie kiedy były blendery w lidlu? Albo polecicie dobry i niedrogi?

wrobelek0403

konwalia te ichnie były dawno, wiec moze sie wkoncu pojawią. tez czekam :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

margareta

Potrzebuję porady, zamawiam szycie firan i muszę wybrać czy chcę obszycie czy obciążenie ołowiane. Co wybrać? Nigdy nie miałam tego obciążenia. Warto?

wrobelek0403

margareta, ja bym sie tylko zastanowiła, czy to nie bedzie przeszkadzac w praniu/ew. czy sie wyjmuje do prania.

sam pomysł wydaje mi sie ciekawy.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: margareta w 20 Maj 2014, 15:23:25
Potrzebuję porady, zamawiam szycie firan i muszę wybrać czy chcę obszycie czy obciążenie ołowiane. Co wybrać? Nigdy nie miałam tego obciążenia. Warto?

mam i obszycie i obciążenie
wyjmuje się do prania

margareta

Cytat: golinda w 20 Maj 2014, 15:35:48
mam i obszycie i obciążenie
wyjmuje się do prania
Co wolisz?

golinda

Cytat: margareta w 20 Maj 2014, 15:37:27
Co wolisz?

mam 2w1
w jednej firance i obszycie i obciążenie

salsa

nie wiem gdzie to wrzucić, ale moze tu ??

zobaczcie jakei fajne niektore pomysły :) http://www.boredpanda.com/efficient-space-saving-design/#post0
i w sumie wiele z nich jest łatwych do wykonania :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

iksa_nl

jak sie zachowuje farba tablicowa na scianach, ktore jeszcze pracuja?
nie peka, nie kruszy sie?

w kuchni mam sciane, na ktorej chcialam pomalowac tablicowka, ale srednio po 3-4 latach stale wylaza pekniecia

zwierzatko_mojej_mamy

nie zauwazylam roznicy miedzy tablicowa a inna ;) obie pekaja, jak sciana peka ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

iksa_nl

nigdy nie macalam tablicowki na scianie wiec nie wiem jak to w dotyku, wydawalo mi sie, ze to taka skorupka raczej powstaje i moze trzyma w kupie i nie peka, w senie nie tak, jak zwykla farba.
a jak peka to sie odlupuje? odlazi z tynkiem?

zwierzatko_mojej_mamy

iksa_nl nie wiem, nie peklo mi jeszcze :D natomiast normalna farba w peknieciu mi odlazla z tynkiem ;) a skorupka sie nie tworzy, jest to normalna farba i normalna powierzchnia "po pomalowaniu" wg mnie
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jestynka

nie przekopię całej strefy. Jaką farbę polecacie do odmalowania pokoju na biało, teraz ściana jest biała. Myślę o beckersie warto?
http://www.leroymerlin.pl/farby/farby-do-scian-i-sufitow/farby-scienne-biale/farba-lateksowa-do-scian-i-sufitow-designer-white-beckers,p277524,l742.html?reco=ITEM_PAGE1
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

w zasadzie kazda farba byle lateksowa, bo sie ladnie zmywa.

na pewno jest tez podział na mat i polmat i połysk. im wiekszy polysk tym lepiej sie czysci.

beckers, tikkurila to dobry wybór, ladnie sie rozprowadza, nie chlapie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

jak malowaliśmy tikkurillą była b. gęsta.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

mozna troszke rozcienczyc wodą. zdaje sie ze nawet na pudełku tak pisze.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

Cytat: wrobelek0403 w 31 Lip 2015, 21:00:56
mozna troszke rozcienczyc wodą. zdaje sie ze nawet na pudełku tak pisze.

tak, rozcieńczaliśmy
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

ja miałam zawsze beckersa i bardzo dobrze sie malowało.

No, oprócz granatowego lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login