wątek praktyczny ;)

Zaczęty przez jestynka, 25 Mar 2011, 08:57:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Cytat: callja w 29 Sty 2012, 14:43:32zuzia, to mi jeszcze w oko wpadło - małe jest...:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60202076/
tez na to patrzyłam, alezeby to powiesić musze miec haczyk albo coś a to juz trudno będzie stylem do tego dopasować.
musze popatrzyć w Leroy, moze w lazienkowych cos znajdę


zuzia

aniak1211
super jest ten drugi.
ale muszę mieć coś do powieszenia na ścianie bo mam za malo miejsca między ścianą a zlewem, żebycoś ustawiać.

wrobelek0403

Cytat: errata w 28 Sty 2012, 16:02:39
Co macie na mydła, szampony itp. pod prysznice? jakieś półki?

ja mam takie koszyki: i oba zapełnione lol

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70171324/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: zuzia w 29 Sty 2012, 08:38:15
ja sie zastanawiam nad czymś na gąbeczkę, szczotkę i płyn do mycia naczyń w kuchni.
macie jakieś pomysły?
ja mam piękną butelkę na płyn, teraz dozownik, ale od mojej teściowej nauczyłam się trzymac ten cały kram pod zlewem w szafce. I wyjmowac tylko kiedy potrzebny
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Cytat: nionczka w 30 Sty 2012, 20:31:51od mojej teściowej nauczyłam się trzymac ten cały kram pod zlewem w szafce. I wyjmowac tylko kiedy potrzebny
Ja mam plyn do naczyc przy zlewie,reszta chemii w schowku obok kuchni-Dominika nie ma jak go otworzyc,
strasznie sie boje ze moglaby napic sie czegos:( ;)
W lazience mam tylko kosmetyki na parapecie polce-tez nie siegnie;)

cherry

Cytat: aniak1211 w 30 Sty 2012, 22:07:33strasznie sie boje ze moglaby napic sie czegos:(
najgorsze sa chyba kostki do zmywarki -niszcza przelyk. Niektore firmy pakuja juz w takie folie, ktore rozpuszczaja sie dopiero w zmywarce.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Cytat: cherry w 30 Sty 2012, 22:18:53
najgorsze sa chyba kostki do zmywarki -niszcza przelyk. Niektore firmy pakuja juz w takie folie, ktore rozpuszczaja sie dopiero w zmywarce.
Ja tam wszystkiego sie boje;)
Zmywarki narazie nie posiadam:D
Ale domestosy,cify....
Nigdy nie wiadomo co dziecku przyjdzie do glowy;D

wrobelek0403

Cytat: nionczka w 30 Sty 2012, 20:31:51
od mojej teściowej nauczyłam się trzymac ten cały kram pod zlewem w szafce. I wyjmowac tylko kiedy potrzebny

tez tak robie :D zwłaszcza ze mam aneks w salonie, nie chce pierdolnika w salonie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

Cytat: wrobelek0403 w 31 Sty 2012, 19:48:50zwłaszcza ze mam aneks w salonie
też miałam w poprzednim mieszkaniu taki układ - kupowałam płyn do mycia naczyń i mydło w płynie pod kolor dodatków w salonie lol

wrobelek0403

Cytat: ziuta w 10 Lut 2012, 08:33:03
też miałam w poprzednim mieszkaniu taki układ - kupowałam płyn do mycia naczyń i mydło w płynie pod kolor dodatków w salonie lol

ja kiedys miałam dobrane pod kolor dozowniki :D :D teraz po prostu chowam do szafki :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

Cytat: wrobelek0403 w 10 Lut 2012, 09:18:42ja kiedys miałam dobrane pod kolor dozowniki Cheesy Cheesy teraz po prostu chowam do szafki Smiley
też chowam do szafki, pod zlew. Mam zlew okrągły na środku blatu i jakoś dziwnie wyglądają tam jakiekolwiek detergenty, robią bajzel, a tak pod szafką ;)

konwalia

może nie do końca w temacie, ale też "praktyczne"
polecicie jakąś konkretną deskę do prasowania?
mam starą, ciężko się rozkłada i pokrowiec się marszczy, bo gąbki miejscami brak

vileda smart + jest ok? jest teraz w tesco w promocji

ishka82

konwalia, ja ją mam i mogę polecić :)

konwalia

ishka dzięki, polałam

jak rozumiem ta zwykła bez antenki i wtyczki mi starczy?

ishka82

ja mam z wtyczka i antenką :) antenka jak dla mnie zbędna, a bez wtyczki, to już sobie życia, tfu, prasowania nie wyobrażam :)

Kasia

Ja juz bez antenki nie potrafię prasowac dlatego polecam z antenka i gniazdkiem

konwalia

cholera to mi teraz namieszałyście
ta za 79 jest bez wtyczki i antenki

ishka82

Cytat: konwalia w 16 Gru 2012, 20:21:38
cholera to mi teraz namieszałyście
ta za 79 jest bez wtyczki i antenki
to dorzuć trochę i kup z wtyczką i antenka, bo to inna jakość ;) vileda jest trwała, ja swoją kupiłam jakoś chyba w ciąży i do dziś jest w stanie idealnym

wrobelek0403

mnie antenka irytuje, bo zawsze kabel sie gdzies plącze, ale bez wtyczki to nie da rady :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: wrobelek0403 w 16 Gru 2012, 20:34:44
mnie antenka irytuje, bo zawsze kabel sie gdzies plącze, ale bez wtyczki to nie da rady :D
:highfive:

fasolka1980

Ze tak glupio zapytam: do czego jest wtyczka i antenka? Nigdy nie mialam...

Kata

Ja mam od 5 lat Viledę z wtyczką i antenką i sobie chwalę.

fasolka1980 Wtyczka jest przydatna gdy kabel żelazka jest krótki albo gdy masz dużą odległość od gniazdka, a antenka sprawia że kabel Ci się nie plącze.
Pozdrawiam

Kata

nionczka

Nie mam i nie czuje potrzeby takich udogodnien do prasowania. A prasowac baaardzo lubie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

#74
Wrobel ja kabel tak podpinam do antenki ze nic nie wisi a jak żelazko dojeżdża do drugiego końca deski to kabla brakuje i antenka sie przekrzywia i wtedy starcza. Super rozwiazanie.

Dodany tekst: 16 Gru 2012, 21:04:45

Jak kabel na antenie wam sie placze to podepnijcie krócej, musi być krótszy pomiędzy antenka a zelazkiem.