Autor Wątek: wątek praktyczny ;)  (Przeczytany 22188 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jestynka

wątek praktyczny ;)
« dnia: 25 Mar 2011, 08:57:18 »
zawsze mam problem z pierdółami typu: gdzie wieszac ścierki w kuchni, jak to rozwiązałyscie? bo na zdjęciach wszystko pochowane,ale na codzień pewnie nie praktyczne. Lepiej mieć ścierki gdzieś pod reką, ale chcę uniknąc "uroczego" wieszania szmatki na baterii od zlewu a ścierki na drzwiach od piekarnika.
Drugi problem to porozrzucane ciuchy na fotelach, kanapie itp. Tak nie może byc! ale nie wiem co robić z ciuchami noszonymi chwilę,albo z przebierką domową.
Mylsę,że jeszcze przyjdą mi inne "problemowe" rzeczy, a chodiz o to żeby wygładąło mieskzanie fajnie,ale było wygodnie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 25 Mar 2011, 08:57:37 wysłana przez jestynka »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: wątek praktyczny ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Mar 2011, 08:59:28 »
a ścierki na drzwiach od piekarnika
ja tak mam pomimo kuchniosralonu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pieprze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tu ludzie zyja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kupuje dekoracyjne sciery Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj co do problemu ciuchow to jeszcze go nie rozwiazalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

jestynka

« Odpowiedź #2 dnia: 25 Mar 2011, 09:16:43 »
pieprze  tu ludzie zyja

w sumie tez mam takie podejście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale te zdjęcia tak kuszą aby je zmienić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #3 dnia: 25 Mar 2011, 09:21:27 »
przebieralnią w sypialni jest mocno dziwne krzesło schowane za drzwiami, mąż sobie je ukochał i wiesza na nim wszystko, co założy może jutro, a do prania jeszcze się nie nadaje
sama usiłuję (to bardzo dobre słowo) pakować do szafy
efekt jest taki, że on ma bajzel na krześle, ja w szafie

konwalia

« Odpowiedź #4 dnia: 25 Mar 2011, 09:23:20 »
jestynka ja mam zlew po lewej ścianę, na niej szynę z ikei kroken z takimi pojemniczkami-tam wkładam gąbkę, ścierkę, w drugim pojemniczku płyn do naczyń, dalej na haczykach ręczniki kuchenne i fartuch

z ciuchami mam problem i wieczny pierdolnik Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 25 Mar 2011, 09:23:20 »

emcia

« Odpowiedź #5 dnia: 25 Mar 2011, 09:33:15 »
coś wymyśliłam niedawno jak męża nie było
zrobiłam sobie (i jemu po jego stronie) ponad 20 wieszaczków na paski po wewnętrznej stronie drzwi szafy
niestety w kuchennych nie bardzo się da, tam miałam listwy poziome, tu gołe fronty
ale patent paskowy męża zaskoczył Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #6 dnia: 25 Mar 2011, 09:36:49 »
z ciuchami mam problem i wieczny pierdolnik

mysłałam,ze to tylko u nas tak jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #7 dnia: 25 Mar 2011, 09:39:03 »
ja chcialabym miec tego kamerdynera i kiedys go kupie, tylko znajde na niego miesjce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 

jestynka

« Odpowiedź #8 dnia: 25 Mar 2011, 09:43:21 »
kamerdynera

co to? bo google pokazały,że to starszy lokaj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no chyba, że chcesz mieć lokaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #9 dnia: 25 Mar 2011, 09:44:15 »
takiego jak z niani frani ??? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #10 dnia: 25 Mar 2011, 09:44:59 »
Frania już ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #11 dnia: 25 Mar 2011, 09:45:55 »
jestynka kamerdyner czy lokaj - roznie nazywaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czasem tez i wieszak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

u gory ma poleczke na zegarki i inne precjoza, drazki na spodnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj fajne to jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #12 dnia: 25 Mar 2011, 09:46:20 »
raczej taki : Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #13 dnia: 25 Mar 2011, 10:34:17 »
nigdy takiego nie widzialam jak Twoj wklejony - zawsze z szufladkami i blatem - i takiego bym chciala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #14 dnia: 25 Mar 2011, 10:36:09 »
już widze stertę ubran na tym blacie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 25 Mar 2011, 10:36:09 »

nionczka

« Odpowiedź #15 dnia: 25 Mar 2011, 10:46:43 »
ale te zdjęcia tak kuszą aby je zmienić

do zdjęć się zdejmuje, ale kiedy używasz ścierki, nie możesz jej trzymać w ukryciu. Jak trzeba wytrzeć ręce, to nie można otwierać szafki, wyjmować ścierki i wycierać.
Ja staram się mieć ładne ścierki i często zmieniać, żeby wyglądało to mniej więcej estetycznie.

Do sesji wnętrzarskich to się nawet meble wynosi prawie zawsze chowa telewizor.

Dodany tekst: 25 Mar 2011, 10:48:21
a chcialabym miec tego kamerdynera i kiedys go kupie, tylko znajde na niego miesjce
Ja w Hiszpanii mam w sypialni. To standardowej wyposażenie hiszpańskiego domu
« Ostatnia zmiana: 25 Mar 2011, 10:48:21 wysłana przez nionczka »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #16 dnia: 25 Mar 2011, 10:51:24 »
nionczka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a do tego jeszcze scierka w szafce mokra to jak ma wyschnac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bardzo madrzy Ci hiszpanie z tymi lokajami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

katgoli

« Odpowiedź #17 dnia: 25 Mar 2011, 11:29:53 »
moj maz dostal taki stojak na urodziny i wiesza na nim rzeczy biurowe, niestety reszta rzeczy na koszu na brudna bielizne   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
gdzie mozna kupic fajne scierki? Ja szukam aktualnie w siwym/fioletowym kolorze....
« Ostatnia zmiana: 25 Mar 2011, 11:30:57 wysłana przez katgoli »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #18 dnia: 25 Mar 2011, 11:31:01 »
ja fajne mam glownie z home&you

jestynka

« Odpowiedź #19 dnia: 25 Mar 2011, 11:50:52 »
ja mam ścierki w kratkę, jabłka, i z przepisem na babkę wielkanocną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nijak mnie pasuja mi do wyładu kuchni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jedynie trafione mam rękawice kuchenne szare z sylikonem z lidla Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
myłśąłłam,że macie może jakieś fajne wieszkaczki na ten cały badziew Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #20 dnia: 25 Mar 2011, 11:56:46 »
myłśąłłam,że macie może jakieś fajne wieszkaczki na ten cały badziew
ja mam -pisałam powyżej

jestynka

« Odpowiedź #21 dnia: 25 Mar 2011, 12:00:14 »
konwalia widziałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj musze się nad tym zastanowić. Do czego masz przymocowane te wieszaczki?

jestynka

« Odpowiedź #22 dnia: 25 Mar 2011, 13:36:29 »
tam stoi też karton z tabletkami do zmywarki, płyn do mycia naczyń

to trzymam też w takiej szafce

jestynka

« Odpowiedź #23 dnia: 25 Mar 2011, 13:46:17 »
zrób Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #24 dnia: 25 Mar 2011, 13:48:57 »
ja kupilam taki koszyk na przyssawke to sie nie przyssal, bo mam porowate drzwiczki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj