Remont kuchni i malowanie ścian

Zaczęty przez Angie, 24 Mar 2011, 00:05:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

#75
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 27 Mar 2011, 16:30:19
no nie wiem ;D powiem szczerze, ze jeszcze nie widzialam blatu stolu i sciany z tego samego materialu :D
kupili 1 plyte duza marnotrastwo ją wyrzucic :):)

Dodany tekst: 27 Mar 2011, 16:03:00



Dodany tekst: 27 Mar 2011, 17:03:09


zwierzatko_mojej_mamy

ja mysle, ze to nie wzgledy oszczednosciowe, acz dizajnerskie nimi kierowaly :D mysle, ze musieli nawt dokupic lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rudasekawf

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 27 Mar 2011, 14:32:45
rudasekawf no jak dla mnie to wygralas rywalizacje na najpiekniejsza kuchnie  :mocking: :mocking: :mocking: :mocking:
Właśnie tego sie obawiałam :champaign: :champaign:

Cytat: zuzia w 27 Mar 2011, 15:09:15
rudasekawf
sorry, ale to jest straaaaaaaaaaaaaaaszne!
Spoko, zdaje sobie sprawe z tego. Gdyby to było Nasze mieszkanie to tylko buldożer wchodziłby w rachubę.

Zrobie Wam kiedyś jeszcze zdjęcia innych cudów mieszkaniowych wymyślonych przez właścicieli :)

Jedyne co udalo nam się przeforsować z właścicielami to maly remont łazienki (na własny koszt), która była .... ciemnogranatowa. Tam gdzie jest wanna byla tapeta, która dolnym brzegiem wchodziła do wanny i przyklejona byla w jej środku taśmą klejącą (chyba żeby się woda nie wlewał za wannę).  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Angie

elvelve ja chcę poler, odcień 02, bo też są bardzo jasne, ale jednak nie białe ;D
Jaki Ty masz odcień?

Kasia

Cytat: rudasekawf w 27 Mar 2011, 19:11:28która dolnym brzegiem wchodziła do wanny i przyklejona byla w jej środku taśmą klejącą (chyba żeby się woda nie wlewał za wannę).  headbang headbang headbang headbang
opluty

Angie

elve jaki masz odcień tego sl?
Bo w sklepie zwątpiłam i bardziej podobał mi się 01,
ale był dużo droższy i w końcu wzięłam 02 ;D
Jak masz 02, to mogłabyś mi pokazać zdjęcia ?  :pray: :pray:

nionczka

#81
Cytat: rudasekawf w 27 Mar 2011, 14:16:05
Zrobione telefonem w celach poglądowych ;)

Nie zawiodlas moich nadziei, ale i tak moja przed remontem byla gorsza!

Dodany tekst: 28 Mar 2011, 21:23:52

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 27 Mar 2011, 15:32:45rudasekawf no jak dla mnie to wygralas rywalizacje na najpiekniejsza kuchnie

To juz nie pamietasz mojej? Mam przypomiec? A kuchnia Panikaroli?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

Angie chyba mam 02 i jest dość jasny, na ścianach mam jasną wanilię, fugi są ecru

Angie

#83
elvelve dzięki :)  :beer:  Mam nadzieję, że będzie wyglądał dobrze :)

Dodany tekst: 28 Mar 2011, 21:43:32

elvelve a jak ten gres się użytkuje? Bo się naczytałam, że niektóre plamy są nie do zmycia  :crazy:
I czy impregnowaliście go?

zwierzatko_mojej_mamy

nionczka cos pamietam, ale wiesz - skleroza :D pokazuj ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elve

Angie hmmmm ja mam gres naturalny, nigdy nie impregnowałam
nie ma żadnych plam ani odbarwień, imho jest nie do zdarcia ;)

Angie

Cytat: elvelve w 28 Mar 2011, 22:03:52
Angie hmmmm ja mam gres naturalny, nigdy nie impregnowałam
nie ma żadnych plam ani odbarwień, imho jest nie do zdarcia ;)

no właśnie masz naturalny, a ja wzięłam poler i teraz się zastanawiam czy to nie błąd  :headbang: :headbang:

rudasekawf

Cytat: nionczka w 28 Mar 2011, 22:20:43Nie zawiodlas moich nadziei, ale i tak moja przed remontem byla gorsza!
nie umiem sobie tego wyobrazić :) ale to pewnie zgubny wpływ natłoku zieleni. :)

didi_loczek

Cytat: rudasekawf w 29 Mar 2011, 07:06:44
nie umiem sobie tego wyobrazić :) ale to pewnie zgubny wpływ natłoku zieleni. :)

a mówią, że zieleń relaksuje i uspokaja :D

nionczka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 28 Mar 2011, 22:57:54nionczka cos pamietam, ale wiesz - skleroza  pokazuj
Moze znajde moj watek kuchenny i pokaze przed
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

Dziewczyny czy któraś malowała ściany farbą sigma coatings (z mieszalnika)?
Taką farbę proponuje mi ekipa, na tę daje gwarancje w razie gdyby coś się działo.

Mogę kupić swoje farby. Myślałam o tikkurili z mieszalnika ;D
Ale to już na swoją odpowiedzialność :(


wrobelek0403

Angie pierwszy raz słysze. no,ale skoro dają gwarancje...

ja w koncu kupiłam samego beckersa - gotowego i z mieszalnika i jest ok.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Angie ja nie znam ale ja się na farbach w ogóle nie znam ;D
nam jak malowali mieszkanie to też z tego co kojarzę mieli jakieś farby których nie znaliśmy ale to wcale nie znaczy że złe ;)
jeśli to oni malują, dają wam na to gwarancję to ja bym sobie w ogóle nie zawracała głowy kupowaniem na własną rękę ;)



zosia2007

buuuuuuuuu, nie ma slawnego barku :D

Angie


Lwica

Angie już czuję, ze będzie ciach bajera. A kafle to może Paradyż?? Bo siostra się teraz remontuje więc non stop oglądamy wybieramy i urzadzamy.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

zosia2007

#98
Cytat: Angie w 14 Kwi 2011, 09:55:54
na zdjęciu jest :D
zachowaj to zdjecie dla potomnych :D

Kasia

Angie, rozpierducha rozwojowa :D ja się juz efektu końcowego doczekać nie mogę :D