jaki prezent do nowego domu znajomych?

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 12 Mar 2011, 14:05:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

My znajomych obdarowalismy "zestawem do samodzielnego montażu":
moździerz+kilogram limonek+cukier trzcionowy+ rum
..czyli mini zestaw do caipirinhy.

No a moździerz do tłuczenia lodu, ucierania przypraw to fajna sprawa.

A, kiedyś kolega M. dostał też od nas elektryczny korkociąg, ze sklepu "Toys4 boys" i też fajna sprawa.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rudasekawf

Cytat: rubin04 w 14 Mar 2011, 22:39:46moździerz+kilogram limonek+cukier trzcionowy+ rum
..czyli mini zestaw do caipirinhy.

pomysl naprawdę przedni :) nigdy nie piłam tej caipirinhy, ale brzmi pysznie.


Cytat: nionczka w 14 Mar 2011, 21:30:14Wolalabym jakies produkty delikatesowe bo to zawsze zejdzie lub bony

To prawda, że niektórzy mają specyficzne gusta i cieżko byłoby trafić, więc poco ryzykowac. Ale jakoś ciężko mi sobie wyobrazić iść z bonem do kogoś na parapetowke.

Jakieś lepsze kawy, herbaty (naprzykład w tych ładnych drewnianych pudełkach ), czekoladki, alkohol to tak ... ale na przykład masło, krakowska sucha i ketchup to ciezko mi sobie wyobrazić chociaż ...

moja koleżanka przyszła do mnie z wielkimi bagietami i ogromnym słojem masła czosnkowego :) i powiem, że był to baaaardzo trafiony prezent :) uwielbiam masło czosnkowe a do browarków, które sączyłyśmy calą noc do tego to ehhh :):):)

martullek

ja wszelkiemu szkłu mówię nie. dostałam na parapetówkę w poprzednim mieszkaniu trzy komplety kieliszków do czerwonego wina, oczywiście każde inne. nie mam gdzie teraz tego trzymać, głupio też dawać każdemu inny jak więcej gości przychodzi i wkurza mnie to ogólnie. czekam aż się wytłucze.

szczerze to właśnie najbardziej by mnie bon ucieszył.