jaki prezent do nowego domu znajomych?

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 12 Mar 2011, 14:05:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emcia

a ja lubię kolorowe kubki
przezroczysty do herbaty
z ludzikiem i sitkiem wysoki do ziółek
fiolrtowe maziaje do kawy
kwadraciak do kawy z pianką
jumbo do kakao

to dziwne?
:)

zwierzatko_mojej_mamy

ze shrekiem... powtarzam ;D takiej jakosci jak te z hannah montana...
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

emcia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Mar 2011, 13:07:34
ze shrekiem... powtarzam ;D takiej jakosci jak te z hannah montana...
ze shrekiem jest do czego? ;D

zwierzatko_mojej_mamy

ze shrekiem jest do wyrzucenia lol lol ale nie moge sie zebrac, zeby kupic komplet 8 na przyklad fajnych, bo 1. nie szukam, bo przeciez jak to kupowac nowe i wyrzucac prawie dobre lol lol 2. jakos w zadnych przpadkiem ogladanych sie nie zakochalam ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

ja też mam zbieraninę kubków-mam jeden ulubiony, a P. najbardziej lubi taki ikeowski za 1zł jak do mleka w szkołach kiedyś :D

zuzia

ja lubię swoją zbieraninę kubków. mam nawet kolekcję specjalną :)

zwierzatko_mojej_mamy

dziekuje wszystkim za porady - zostalam przy pierwszej opcji wymyslonej osobiscie, ale potwierdzonej przez forum ;) czyli zestaw kaw roznych zwyklych + jedna smakowa mietowa, bo to wlasnie A. pierwszy raz mnie namowila na sprobowanie mietowej kawy, ktora kocham, a pukalam sie w glowe jak proponowala, oraz szklanice do latte z lyzeczkami ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kasiad

#32
Cytat: magdalinska w 13 Mar 2011, 09:38:42
ja tez taki chce ;)


Ja też  ;)

Dodany tekst: nie, 13 mar 2011, 17:15:42

Cytat: doda w 13 Mar 2011, 11:54:11

bo jak tu zrobić większe przyjęcie, jak nie mam takich samych talerzy na więcej niż  6 osób ?


Pożyczyć od Mamy  ;)
Wczoraj robiąc Olkowi urodziny miałam ten sam problem  ;)
My posiadamy po 6 talerzy płytkich małych, dużych i głębokich w liczbie sztuk 18 :D

Więc musiałam ładnie się uśmiechnąć do Rodzicielki  ;)

Dlatego już od jakiegoś czasu intensywnie poszukuję takiego zestawu na 12 osób  ;)
Może być 60, 70, a nawet 90 elementów  ;)
Chciałabym, żeby to była porcelana z Ćmielowa albo Bolesławca, ale to już będzie większy wydatek rzędu 1000 zł, jak nie więcej  ;)

Ale to nic i tak sobie kupię  ;)

noelka84

[zestaw kaw roznych zwyklych + jedna smakowa mietowa[/quote]

gdzie mozna kupic taka kawe?
nigdy nie pilam i nie widzialam mietowej, chetnie takowa sprobuje:)

zwierzatko_mojej_mamy

noelka84 juz sprawdzona organoleptycznie, ze bardzo dobra ;) a kupilam w pozegnaniu z afryka - tez myslalam, ze nie bedzie i ze taka robia tylko w knajpie, a jest - pachnie tak, ze caly dom zawialo ;)

prezent udany jak najbardziej, nie mieli niczego z zakupionych rzeczy i jak sie okazalo dobrze trafilam, bo sie ucieszyla A. bardzo ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

emcia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Mar 2011, 21:02:24
noelka84 juz sprawdzona organoleptycznie, ze bardzo dobra ;) a kupilam w pozegnaniu z afryka - tez myslalam, ze nie bedzie i ze taka robia tylko w knajpie, a jest - pachnie tak, ze caly dom zawialo ;)

prezent udany jak najbardziej, nie mieli niczego z zakupionych rzeczy i jak sie okazalo dobrze trafilam, bo sie ucieszyla A. bardzo ;)

melduję, że koszyk i roślina zostały przyjęte z entuzjazmem :)

Kasia

Cytat: emcia w 13 Mar 2011, 10:16:05nie dorosłam chyba do tych "porcelan"
w ogóle nie kręcą mnie te wielkie zestawy imprezowe z tysiącem dzbanuszków


ja tez nie lubie zbytku dzbankow kubków itd

ale u mnie w domu sa co jakiś czas takie zasiadane ;) spotkania i strasznie mnie denerwuje ze jak przychodzi ca 18 osób to mam  na stole 3 rózne kompelty naczyń ;) a jak musze wymienic talerzyk to dochodza kolejne lol

dlatego potrzebuję zestawu na 24 osoby z dużym talerzem, małym talerzem i bulionówką ;)
do tego jakie 2-3 michy na salatki i ze 2 półmiski

chce tego Time'a z duki http://dukapolska.com/katalog-produktow,kategoria,time




Kasia

Cytat: doda w 13 Mar 2011, 22:20:18Kasia , no ale nawet jak nie masz zasiadanego przyjęcia, to też potrzebujesz zastawę jak robisz imprezę na więcej osób (talerze, szklanki, kieliszki)


ja na ilość posiadanych talerzy nie narzekam ;) mam swoje, babci i mamy :D
mysle ze z 50 osób mogłabym przyjąć lol lol lol

mnie razi ze na zastawionym stole tak pstrokato jest lol przy mniejszej ilosci gosci tego problemu nie ma
przy imprezach chodzonych tyz nie bo talerze wtedy stoja na kupie

Kasia

#38
ja z 50 mogłabym przyjąć w domu a drugie 50 na działce lol
na działke zwieźlismy to czego w domu juz nie miescimy a jeszcze nie zdecydowalismy sie oddac :D

ale to tylko dlatego ze ja mam tak naprawde z 3 domów zastawe ;)
sami to pewnie na 12 osób bysmy mieli, jeden komplet dostalismy na slub + drugi babcia dla mnie trzymała ;)
no i sztućce dokuilismy ;) no i na szklanki i kubki nie narzekałam nigdy ;) uroki pracy przy promocjach lol


ale wolałabym miec mniej a w jednym rodzaju, wzorze ;)
i szkoda ze jak sobie w końcu ta porcelane kupię to te wszystkie talerze pókda w odstawkę, co za marnotrawstwo

Dodany tekst: 13 Mar 2011, 22:32:10

i zeby nie było ze nie na temat ;)
te ilosci w róznych wzorach i kolorach to w duzej części prezenty, które my, moja mama czy babcia dostalismy :D ;)

goga

Kasiad - popieram rodzimy przemysł - kup w Chodzieży lol
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

justynaaaa2

Cytat: Kasia w 13 Mar 2011, 22:15:57

chce tego Time'a z duki http://dukapolska.com/katalog-produktow,kategoria,time

zmieniłaś :D Time jest superowy, choć nadal stoi u moich rodziców bo nie mam gdzie tego schować  :crazy: ale mam nadzieję że już niedługo i będę mogła przynajmniej na kawę i herbatę zapraszać bez obciachu :D

suegro

"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


dragonfly

Cytat: siog w 13 Mar 2011, 00:55:55

*dobra deska (drewniana lub nie) do krojenia/ zestaw
np
http://www.kitchendresser.net/joseph-joseph-index-chopping-boards-4306-p.asp (marze o niej)




osobiscie chcialabym deske lub zarcie:) lub dobry alkohol:)


Dodany tekst: 13 Mar 2011, 01:57:17

* korek do otwartej butelki wina. super sprawa!

ogolnie cos neutralnego ale przydatnego
nie tylko nie te dechy - dobre sa jak sie je uzywa raz na ruski rok, ale do normalnego uzytku sie nie nadaja...


zuzia

Cytat: dragonfly w 14 Mar 2011, 16:57:54
nie tylko nie te dechy - dobre sa jak sie je uzywa raz na ruski rok, ale do normalnego uzytku sie nie nadaja...


czemu?

zwierzatko_mojej_mamy

no wlasnie? ja mam wielka drewniana i jej szczerze nienawidze, bo chce miec kilka malych z tworzywa, zeby sie miescily do zmywarki ;) jedna drewnana juz mi sie udalo zniszczyc, tylko ta najwieksza sie trzyma malpa :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

dragonfly

#46
te sa o wiele lepsze! www.amazon.co.uk/Hygiplas-Density-Chopping-boards-stainless/dp/B002B7GMQ6/ref=pd_cp_kh_3

te joseph sa okropne, strasznie wszystkie "ciecia" od noza widac... fajny design ale nic poza tym... zreszta opinie sobie poczytajcie np. na amazon o nich.

siog

Cytat: dragonfly w 14 Mar 2011, 19:20:37
te sa o wiele lepsze! www.amazon.co.uk/Hygiplas-Density-Chopping-boards-stainless/dp/B002B7GMQ6/ref=pd_cp_kh_3

te joseph sa okropne, strasznie wszystkie "ciecia" od noza widac... fajny design ale nic poza tym... zreszta opinie sobie poczytajcie np. na amazon o nich.


o! te sa ekstra!

Kasia

Cytat: justynaaaa2 w 13 Mar 2011, 23:18:21zmieniłaś Cheesy Time jest superowy, choć nadal stoi u moich rodziców bo nie mam gdzie tego schować  crazy ale mam nadzieję że już niedługo i będę mogła przynajmniej na kawę i herbatę zapraszać bez obciachu Cheesy

D. mnie do lova przekonuje ale chyba nie dam sie przekonać :D

nionczka

Ja chyba sie ciesze, ze nic nie dostalismy na nowe mieszkanie, bo jestem tak trudna, ze wiecej problemu niz radosci takie prezenty mi sprawiaja. Wolalabym jakies produkty delikatesowe bo to zawsze zejdzie lub bony, bo sama najlepiej wiem co mi sie podoba.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login