urzadzanie wnetrz - dyskusja

Zaczęty przez golinda, 08 Mar 2011, 21:41:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

jestynka no ale co z tego, ze masz kase, jak kupisz badziewa brzydkiego ? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jestynka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 11 Mar 2011, 09:40:40
jestynka no ale co z tego, ze masz kase, jak kupisz badziewa brzydkiego ? :>

ale jak jej nie mam, to nic nie kupię i nic nie zrobię :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

No właśnie :D. Niektóre domy, które oglądam na necie, kosztują fortunę, ludzie piszą, że takie wyremontowane i urządzone ze smakiem, a ohyda okrutna :D. Jakieś dekoracje z dupy w ogóle w każdym miejscu, naćkane wszystkiego, bleee.

jestynka

Cytat: szelma w 11 Mar 2011, 09:39:29
jestynka, to taki nie-kredens w sumie, bo nie ma tej części wyższej. Takie coś mamy: http://www.ikea.com/be/nl/catalog/products/70155753 (wersja z półkami)

fajne :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Cytat: justynaaaa2 w 10 Mar 2011, 20:22:18co oprócz szarych ścian jest modne, chyba nawet jest podstawą w nowych mieszkaniach  można mieszkać na kartonach, spać na podłodze i kąpać się w misce ale plazma min. 46 cali na ścianie obowiązkowo wisi

Czyli siog miała rację  :rotfl:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

my z P. nazywamy to "brzydka elegancja"
wszystko bogate, na peirwszu rzut oka niby eleganckie,ale po dłuzszej chwili słabo isię robi od patrzenia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Cytat: golinda w 11 Mar 2011, 09:42:41dwójka totalnie rozpuszczonych bachorów, których rodzice średnio pamiętają jakie mają imiona

Ale na pewno nazywają się Gorgette i Ethan :D.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Cytat: wrobelek0403 w 11 Mar 2011, 09:49:32oj tak

Zwłaszcza że do kompletu musisz mieć dwójkę dzieci o pretensjonalnych imionach :D.

zwierzatko_mojej_mamy

a ona ledwo ma krolika z pospolitym imieniem lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Zawsze może przechrzcić królika na Henryk Maria Junior - zawsze to trochę bardziej wyszukanie :D.

zwierzatko_mojej_mamy

ale mowic do niego per "ęri" moze! ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Cytat: szelma w 11 Mar 2011, 09:53:21
Zawsze może przechrzcić królika na Henryk Maria Junior - zawsze to trochę bardziej wyszukanie :D.

:rotfl:   :rotfl:  :rotfl: szelma iluvu
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

i w klatce tez trzeba dizajnersko zrobic wnętrze :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

nie wiem czemu teraz skojarzyła mi się historia, jak sprzataczka sprzątnęła eksponat z wystawy sztuki nowoczesnej. Myłsąła,ze to jakieś smieci i wyrzuciła je do kosza :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Moja mama miala stary debowy kredens po rodzinie taty. I w pol. lat 80 musiala go sprzeadc bo zajmowal za duzo miejsca w mieszkaniu malym i nie byl wielofunkcyjny. Jednak zabudowanie calej sciany dawalo wieksze mozliwosci jesli chodzi o przechowywanie. Bo gdzie trzeba trzymac i posciel i jadalniane sprawy i papiery. Wiec kredens znalazl sobie nowa rodzine.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

#91
Cytat: siog w 10 Mar 2011, 18:44:31nie przesadzajcie... w Warszawie na Kole masa mebli do kupienia, na allegro tez od zatrzesienia, do renowacji itd itp. Nie musza to byc odrazu antyki
akurat mieszkam niedaleko koła ;) tam są albo szmece albo drogie antyki

nie każdy ma chęć na wydawanie kupy kasy, renowacje itd

czy to takie dziwne że każdy kupuje co mu odpowiada

rozumiem że ciuchy tez tylko w lumpach powinnismy kupować?

Dodany tekst: 11 Mar 2011, 12:52:19

Cytat: siog w 10 Mar 2011, 19:03:00Tapicer w Pl nadal kosztuje o wiele taniej niz na Zach.
wymiana tapicerki na fotelu czy pufy jest drozsza niż nowe pufy czy fotele :D

Dodany tekst: 11 Mar 2011, 12:53:40

Cytat: golinda w 10 Mar 2011, 19:31:34k...a! ceny jak za Ludwika co najmniej
:highfive:

OlaFasola

Ja nie lubię staroci, antyków, większości dekorów w łazienkach, pstrokacizny itp. Tylko prostotę i minimalizm, i nie uważam, że kupowanie tylko i wyłącznie nowych mebli świadczy o miałkości gustów właścicieli.
Inna sprawa, że dla rozrywki lubię oglądać ogłoszenia sprzedaży mieszkań i wyszukiwać co ciekawsze perełki.

Kasia

#93
:highfive:
Cytat: doda w 10 Mar 2011, 19:25:55
zresztą, no nie każdy chce mieć w domu stare meble. nie każdemu to się podoba po prostu.

no właśnie ja nie lubię starych mebli, poogladać w muzeum, u kogoś, w prasie jak najbardziej ale mieszkać w takim otoczeniu nie, przynajmniej na tą chwilę stanowczo nie!


mam po babci starą maszynę singera i bede miała ogromny problem gdzie ja upchnąć :knuje:
a wywalić też nie chcę

Dodany tekst: 11 Mar 2011, 13:03:29

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 10 Mar 2011, 22:34:10ja tylko troszke rozumiem, bo ogladam wiele brytyjskich programow i nie widze tam u przecietnego mieszkanca zadnej mysli aranzacyjnej, a co dopiero mowic o stylowym meblu
ja ostatnio widzę w tych programach takie krzesła jakie mam w kawalerce lol
tanie były lol lol pełno ich na allegro i w różnych sklepach lol

Dodany tekst: 11 Mar 2011, 13:07:10

Cytat: golinda w 11 Mar 2011, 09:19:58właśnie dlatego denerwuje mnie mówienie, że w Polsce mieszkania urządzone są nijak

chociaż mamy jeden kran :thumbup:
gupie polaczki a jednak mają jeden a nie dwa, chociaz to może wynik biedy :D zaoszczedzilismy na drugim

Kasia

#94
Cytat: golinda w 11 Mar 2011, 13:09:04te dwa krany to niezły meksyk LOL
niepospolity dizajnnnn


Dodany tekst: 11 Mar 2011, 13:18:02

Cytat: golinda w 11 Mar 2011, 13:09:04mogę przechować wink

z chęcią!


no własnie w tym rzecz ze nie chce tego oddawac bo to pamiatka, moja babcia dostała ja po wojnie od niemców, panstwa u których pracowała (przymusowo, ale podobno normalni byli)
i w zasadzie tylko z ta maszyna do warszawy przyjechała
dbała o nią, szyła na niej :)

ta maszyna była od zawsze, teraz niestety musze ja oddac do renowacji bo cholera lokatorki ją strasznie zniszczyły :(

ale dla mnie to pamiatka

swoja droga podobnie na allegro za całkiem rosądne pieniądze mozna trafic :D to nie jest jakas wyjatkowo droga rzecz

siog



Dodany tekst: 11 Mar 2011, 13:07:10

chociaż mamy jeden kran :thumbup:
gupie polaczki a jednak mają jeden a nie dwa, chociaz to może wynik biedy :D zaoszczedzilismy na drugim
[/quote]


od kiedy ilosc kranow swiadczy o madrosci/glupocie?... eh dyskusje na strefie. przemilcze

Kasia

#96
siog, sorki ale chyba ty zaczęłaś ta dyskusje od generalizowania jacy to Polacy sa pospolicy i "źli" jezeli chodzi o wystrój wnętrz

parafrazując
Cytat: siog w 11 Mar 2011, 16:56:09eh dyskusje na strefie. przemilcze
mozna by rzec:
"no tak, znowu siog, lepiej przemilczeć" ;) oczywiscie żartuje


a wspomnienie o kranach było własnie ironiczne ;) aby  nie generalizować :)



ja jakoś na strefie nie zauwazyłam aby laski kiepsko wykańczły mieszkania, domy - wręcz przeciwnie :)
myslę ze z reszta Polaków tez tak jest :) kazdy wykańcza tak jak mu bardziej pasuje i na co go stać :)

siog

Cytat: Kasia w 11 Mar 2011, 17:05:12
siog, sorki ale chyba ty zaczęłaś ta dyskusje od generalizowania jacy to Polacy sa pospolicy i "źli" jezeli chodzi o wystrój wnętrz

parafrazując  mozna by rzec:
"no tak, znowu siog, lepiej przemilczeć" ;) oczywiscie żartuje


a wspomnienie o kranach było własnie ironiczne ;) aby  nie generalizować :)



ja jakoś na strefie nie zauwazyłam aby laski kiepsko wykańczły mieszkania, domy - wręcz przeciwnie :)
myslę ze z reszta Polaków tez tak jest :) kazdy wykańcza tak jak mu bardziej pasuje i na co go stać :)


gdzie zaczelam dyskusje  z takimi wyrazami? i to jest meczaca obluda forum. sami myslicie ze wolno wam jezdzic po wszystkich a Polaka ruszyc to nie daj boze. troche dystansu...

Kasia

Cytat: siog w 11 Mar 2011, 17:14:43sami myslicie ze wolno wam jezdzic po wszystkich a Polaka ruszyc to nie daj boze. troche dystansu...
kto mysli? gdzie?
w zyciu nie przypominam sobie abysmy tutaj obgadywały, robiły przytyki do jakiejkolwiek nacji :knuje:

zwierzatko_mojej_mamy

siog - ja nie rozumiem o co Ci chodzi teraz - kto jezdzi po innych? czy ktos tutaj napisal, ze brytyjczycy/irlandczycy/hiszpanie badz japonczycy maja w wiekszosci nieprzemyslane mieszkania bez personalizacji nie urzadzane latami? nie - a Ty tak napisalas o polakach, ja uwazam, ze to bylo niezgodne z prawda i to Ty wlasnie pojechalas po polaczkach, stad moje oburzenie, bo uwazam, ze nie jest to przywara narodowa polakow - pewnie uwazasz, ze sie myle to napisz to i podaj jakies kontrargumenty - mysmy podaly multum, ze malo kasy, ze renowacja kosztuje, ze antyki odnowione jeszcze wiecej, ze gabaryty mieszkan czesto nie pozwalaja na trzymanie wielkich stolow oraz ze nie kazdy ma taki styl, ze w ogole wyobraza sobie mieszkanie z antykami - czemu tego nie skomentujesz?

tak samo jak napisanie "ech, dyskusje na strefie" - czyli co? na strefie z zalozenia dyskusje sa beznadziejne i nalezy przemilczec, bo do niczego nie prowadza? to tez raczej nie jest przyjemne zapewne dla zadnej z dziewczyn wypowiadajacych sie w tym watku, jak i w kazdym innym - skoro jest tu tak bez sensu, to po co w ogole siedziec na tym forum i gadac o czymkolwiek? ja uwazam, ze probuje dyskutowac i znalezc wyjasnienie, czemu jak twierdzisz mamy niespersonalizowane mieszkania - a Ty wpadasz, cytujesz jeden glupi zart  o kranach z 3 stron konstruktywnych jak mi sie wydaje uwag i ucinasz dyskusje.

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl