Wakacje 2011

Zaczęty przez Angie, 09 Mar 2011, 14:33:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sonja

Na pierwszy rzut oka pierwszy :) tylko ja bym brała coś bliżej stolicy, która jest prześliczna :)

magoo

dzięki dziewczyny polałam
no mo też wizualnie podoba się 1, ale jest dalej do plaży i opcjja hb tylko
a żeby wyskoczyć gdzieś na drina wieczorem to daleko
i to mnie zniechęca troche  :hmm:

OlaFasola

Zarezerwowaliśmy wakacje :)
Jedziemy na Majorkę do Cala D'or :)
W tym roku pierwszy raz chcieliśmy pojechać na lasta i średnio na tym wyszliśmy, bo w zasadzie nic nie ma.

feeling.good

Cytat: OlaFasola w 01 Sie 2011, 22:21:43
Zarezerwowaliśmy wakacje :)
Jedziemy na Majorkę do Cala D'or :)
W tym roku pierwszy raz chcieliśmy pojechać na lasta i średnio na tym wyszliśmy, bo w zasadzie nic nie ma.


super jupi  Kiedy lecicie? Pokaż hotel :)

OlaFasola

Cytat: feeling.good w 02 Sie 2011, 12:22:59super Jupi  Kiedy lecicie? Pokaż hotel Smiley
Też się strasznie cieszę. Bo już myślałam, ze nigdzie nie pojedziemy. M się skończył paszport, więc tylko Europa wchodziła w grę.
Jedziemy tu http://www.hotelesrocador.com/newrocweb/
opinie ma w miarę przyzwoite, więc mam nadzieje, że będzie ok. Jedziemy za dwa tygodnie dopiero, bo wcześniej nie było już nic wolnego.
W tym roku w zasadzie nie ma lastów, a szkoda.

zosia2007

OlaFasola hotel wydaje sie bardzo klimatyczny - fajnie ;D

justynaaaa2


Kasia

OlaFasola z jakiego to biura? za ile? dawaj szczegóły :pray:

OlaFasola

Cytat: Kasia w 02 Sie 2011, 12:43:06OlaFasola z jakiego to biura? za ile? dawaj szczegóły pray
M rezerwował przez travelplanet.pl i nie jestem pewna z jakiego to idzie biura, ale chyba z eximu.
Dwa tygodnie, dwa posiłki coś około 2700, dziecko do 6!! roku życia nie płaci w tym hotelu nic jeśli śpi z rodzicami. Nas to co prawda nie dotyczy, ale na przyszłość dobrze wiedzieć.
Nas urzekła miejscowość i okolice, bo wydają się bajkowe
http://www.google.pl/search?q=cala+d%E2%80%99or&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&hl=pl&tab=wi&biw=1366&bih=566

justynaaaa2

OlaFasola ooo to na 2 tyg. lecicie - tym bardzie super  :thumbup:
okolica faktycznie piękna, już się nie mogę doczekać fotek, na pewno będą bajeczne w waszym wykonaniu :)

didi_loczek

OlaFasola jedziecie bez Miko? Wygląda na fajne miejsce.
My się parę razy zastanawialiśmy nad Majorką, może w końcu uda nam się polecieć, jak w "Gangu Olsena"  :D

Kasia

Ola super :jejeje: zazdroszcze :D
kiedy lecicie? 19?

OlaFasola

#87
Cytat: didi_loczek w 02 Sie 2011, 12:54:06OlaFasola jedziecie bez Miko?
Nie, no z nim. Pod niego wybieraliśmy miejsce, żeby było i kawałek piachu na plaży, plac zabaw, trochę zielonego koło hotelu i duuużo uliczek bez sklepów do spacerowania :D

Dodany tekst: 02 Sie 2011, 12:04:11

Cytat: Kasia w 02 Sie 2011, 13:01:12kiedy lecicie? 19?
Tak, niestety 19. Szkoda, że akurat wtedy, ale to dla nas była jedyna możliwość na wakacje w tym roku.

feeling.good

pięknie, pięknie :)  Bardzo się cieszę :)

didi_loczek

OlaFasola myślałam, że sami bo napisałaś że dziecko do 6 rż nie płaci i że Was to nie dotyczy :) Coś źle zrozumiałam ;)

OlaFasola

Cytat: didi_loczek w 02 Sie 2011, 13:14:21OlaFasola myślałam, że sami bo napisałaś że dziecko do 6 rż nie płaci i że Was to nie dotyczy Smiley Coś źle zrozumiałam wink
A nie, bo młody ma dopiero 18 miesięcy i nigdzie się nie płaci. A przeważnie już za 2latki się płaci.

Kasia

ich nie dotyczy bo Miko ma poniżej 2 lat węc z automatu nie płaci :D


sprawdziłam sobie tę ofertę, juz jest droższa no i za młodego za samolot trzeba zapłacic :knuje:

didi_loczek

#92
Cytat: Kasia w 02 Sie 2011, 12:16:59
ich nie dotyczy bo Miko ma poniżej 2 lat węc z automatu nie płaci :D

No faktycznie!

OlaFasola

Cytat: Kasia w 02 Sie 2011, 13:16:59sprawdziłam sobie tę ofertę, juz jest droższa no i za młodego za samolot trzeba zapłacic knuje
No właśnie w tym roku jest dziwnie, bo im bliżej termin wylotu tym drożej no i szybko się wszystko sprzedaje. Jak patrzyliśmy przedwczoraj w nocy to były jeszcze wyloty na 5 i 12, a jak M rezerwował koło południa to najwcześniej 19.

salsa

Ola ciesz sie Waszymi wakacjami ale jestem niepocieszona ze sie nie spotkamy we Wrocławiu :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

z lastami to róznie bywa, nie raz już widziałam że przed samym wylotem drożały wycieczki :(
my z reguły kupowalismy z miesiąc wcześniej i tak najlepiej na tym wychodzilismy
w marcu przejechalismy się na oczekuiwaniu na lasta lasta ;)

teraz wszystko drogie więc pewnie pojedziemy jednak autem do Bułgarii :D

magoo

OlaFasola ale fajnieee :)
no ale szkoda, że Cie nie będzie

mayagaramond

OlaFasola - pieknie!!!

Na szczescie nie ma tam tych przebrzydlych wysokich hoteli, ktorymi spaskudzili czesc wybrzeza Majorki, tylko niskopietrowa zabudowa.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sonja

#98
OlaFasola  :jejeje: :jupi:
Kiedy lecicie?
Bo my 18.09.

Doczytałam. Nie spotkamy się :(
ale czekam na zdjęcia, dużo zdjęć! Będę miała przedsmak :)

konwalia

laski a do któregos z tych dwóch hoteli poleciałybyscie z dzieckiem 5mcy?
http://www.itaka.pl/wczasy/wyspy_kanaryjskie/gran_canaria/hotel_paradise_costa_taurito_429.php?SEARCH_HOTEL[wyloty]=POZ&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DBL&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=A&SEARCH_HOTEL[month]=11&SEARCH_HOTEL[date]=2011-11-30&SEARCH_HOTEL[duration]=7&

http://www.itaka.pl/wczasy/wyspy_kanaryjskie/gran_canaria/hotel_barcelo_margarita_435.php?SEARCH_HOTEL[wyloty]=POZ&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DBL&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=A&SEARCH_HOTEL[month]=11&SEARCH_HOTEL[date]=2011-11-30&SEARCH_HOTEL[duration]=7&