Wakacje 2011

Zaczęty przez Angie, 09 Mar 2011, 14:33:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OlaFasola

konwalia, mi bardziej podoba się pierwszy. Jest znacznie bliżej plaży, okolica spokojniejsza, ładniejsza.
Na tripsdvisorze mają w sumie podobne oceny, całkiem dobra.
Na zdjęciach też ten taurito wygląda lepiej.

Kasia

#101
konwalia, jutro zerknę ale tak na szybko to przy 5 miesiecznym dziecku to trawnik w cieniu jest potrzebny, koc rozkładasz i tyle



Dodany tekst: 02 Sie 2011, 22:35:58

D. kombinuje aby może do Turcji egejskiej lecieć :knuje:

Angie

Kasia moja mama właśnie sobie dziś kupiła wycieczkę do Marmaris ;D
Nie miała dużego wyboru, bo leci w poniedziałek i z Gdańska ;D

Kasia

do Turcji to jeszcze sa i ceny w naszym przedziale :knuje:
cholera, juz nie wiem co zrobić :(
z jednej strony chc edo tej Bułgarii, chciałabym samochodem bo moze byśmy sobie do Stambułu wtedy skoczyli :knuje:
a z drugiej tego samochodu sie własnie obawiam, podrózy przez dwie noce :(


Turcja fajna, lubie Torcję no ale znowu chyba chciałabym coś nowego zobaczyc :knuje:

wkurza mnie to kombinowanie

konwalia

 :beer: polałam za opinie

OlaFasola

Kasia, ja bym się zastanowiła na tą Turcją. Teraz tam maja fajne ceny. My braliśmy pod uwagę, do momentu jak się okazało, że M się właśnie paszport kończy i już nie zdąży wyrobić nowego.

ziuta

Kasia ja bym jechała do Turcji, jeśli cena jest do zaakceptowania.
Na tą Bułgarię autem macie jeszcze czas, wydaje mi się, że z dzieckiem rok czy dwa lata starszym nawet łatwiej w takiej podróży, więc tu czas działa na Waszą korzyść :D

Kasia

no tylko my w turcji juz bylismy 2 razy i dlatego się wahamy :D

może Maroko :knuje: tylko hotel taki sobie :hmm:
ale w Maroku jeszcze nas nie było więc tez kusi :knuje:

ziuta

Cytat: Kasia w 03 Sie 2011, 09:10:59no tylko my w turcji juz bylismy 2 razy i dlatego się wahamy
Ja w Turcji byłam raz i mogłabym jechać jeszcze 5 razy :D Tam jest tyyyyle do zobaczenia. Chociaż z dzieckiem to pewnie i tak nie będziecie za dużo zwiedzać :knuje: Eee, i tak bym brała Turcję, mi się tam każdy kamień podobał, a jak były dwa zwalone kamienie jeden na drugim, to już byłam cała podniecona lol Jakoś w żadnym innym kraju nie czułam tak mocno ducha historii, jak tam. A do tego cudna pogoda, czysto, całkiem fajni ludzie, pyyyyyyyszne jedzenie! Ale co ja Ci tu mówię, jak byłaś dwa razy :D :D

Kasia

No ja tez Turcje lubię :) tylko człowiek raz na jakiś czas chciałby cos nowego zobaczyć :D
a my wiecznie w te same miejsca latamy: Egipt, Turcja, Tunezja .... ;) ilez mozna - tym bardziej że w marcu na bank Egipt bedzie ( o ile nic się nie wydarzy)

pewnie dzisiaj kupimy wycieczkę, podróż samochodem do Bułgarii jednak chyba sobie odpuscimy  :knuje: wiec albo Turcja, moze Maroko, może Bułgaria samolotem albo inny last :D

ziuta

Kasia co byście nie wybrali, to i tak będzie bosko :D W końcu to wakacje :D

Kasia

#111
bedzie bosko :jejeje: inaczej być nie może :jejeje:


Dodany tekst: 03 Sie 2011, 11:05:29

zastanawiam się nad tym hotelem w maroku http://www.travelzone.pl/hotele/maroko/club-al-moggar-garden-beach.html?order=1;page=1;gallery=1
:hmm:

OlaFasola

#112
http://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g293731-d543253-Reviews-Hotel_Club_Al_Moggar_Garden_Beach-Agadir.html

Tu masz trochę opinii i zdjęć.
Generalnie oceniany na 3.
1/3 opinii, że b. dobry tyle samo że zły/okropny.
Ale plaża jest ładna, basen czysty, pokoje z tego co patrzyłam to b. rożne. Można trafić ok, a można naprawdę kiepsko. Ja chyba bym jeszcze poszukała, chociaż nie jest źle.

Dodany tekst: czw, 4 sie 2011, 09:19:53

Może się komuś przyda, szkoda że dopiero teraz bo bym skorzystała http://www.groupon.pl/oferty/groupon-travel/varsavolo-dominikana/622806?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_216&a=2041

Dodany tekst: 04 Sie 2011, 10:21:48

Kasia i masz Bułgarię, tylko że to złote piaski
http://www.groupon.pl/oferty/groupon-travel/adriatyk-bulgaria/621746?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_202&a=2041

Kasia

tego Maroka juz nie ma, nie ma miejsc w samolocie :(

Groupon za póxno

dupa, dupa, dupa :( w następnym roku lecimy albo w czercu albo w lipcu
sierpień mnie za dużo nerwów kosztuje :(

pozytyw ze moze z tych nerwów schudne ;) :D

fasolka1980

Kasia a nie mozecie jechac we wrzesniu? chyba jest wiecej ofert

Kasia

niestety nie możemy
ale nie ma co się martwic na zapas ;) coś tam się wykombinuje, moze nie luksusy ale bedzie dobrze - mam nadzieję!

w następnym roku na bank polecimy w innym terminie ;) koncówka sierpnia to istny koszmar z miejscami ...